/Content/themes/Lang/flags/svg/tr.svg

Ülke - Dil Ayarları

Ülkeniz
 
  • Mağazada Değişim
  • Hızlı Teslimat
Para Birimi

Karma 3 Kadın Güneş Gözlüğü

Ürün Sayısı 0

loading
Yukarı Git
Güneş gözlükleri kadın giyim modasının en şık aksesuarlarından biri olarak kabul ediliyor. Farklı renk seçenekleri sunan kadın güneş gözlüğü modelleri, hem sade hem cıvıl cıvıl giyim tarzından hoşlananlara hitap ediyor. Metal, kemik ya da plastik çerçeveler tercih alanını genişletiyor. Sen de DeFacto kadın güneş gözlüğü koleksiyonunu inceleyerek en beğendiğin ürünü rahatlıkla satın alabilirsin.

Farklı Tarzını Vurgula
Güneş gözlükleri bir taraftan zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sunuyor, bir taraftan da stilini tamamlıyor. Yaz aylarının olmazsa olmaz aksesuarlarından biri olan gözlük modelleri, kış aylarında da kendine yer buluyor. Spor ya da klasik kombinlerini farklı formlardaki gözlük modelleri ile kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsin. İnce metal çerçeveli güneş gözlükleri casual ortamlara ya da klasik kombinlere kolaylıkla uyum gösteriyor. Altın veya gümüş renkli metal çerçeveler arasında dilediğini seçebilirsin. Kemik çerçeveli gözlükler ise sportif stile mükemmel bir şekilde ayak uyduruyor. Kalın kemik çerçeveli tasarımlar sokak modasının en şık detayları arasında yer alıyor.   

Birbirinden Şık Güneş Gözlükleri
Yılın her dönemi kombinlere eşlik eden kadın güneş gözlükleri köşeli ya da yuvarlak formda olabiliyor. Kare ya da dikdörtgen çerçeveli gözlükler, köşeli modellerden hoşlananların alternatiflerini artırıyor. Yuvarlak hatlara sahip gözlük arayışında isen, oval ya da damla güneş gözlüğü modellerini inceleyebilirsin. Güneş gözlükleri cam ve çerçeve rengine göre de çeşitleniyor. Siyah güneş gözlükleri her renk kombine rahatlıkla uyum sağladığından sıklıkla tercih ediliyor. Mavi, kırmızı, bordo, toprak tonları gibi renkli güneş gözlükleri cıvıl cıvıl bir görünüm vadediyor.  

Gözlük Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Güneş gözlüğü seçiminde yüz tipin, saç ve ten rengin göz önüne alman gereken unsurların başında geliyor. Yüz tipine göre güneş gözlüğü seçerek şıklığını artırabilirsin. Gözlük seçiminde yüz hatlarını dengeleyen modellere yönelmelisin. Örneğin, köşeli bir yüz şeklin varsa yuvarlak formdaki güneş gözlük modellerini tercih etmen gerekiyor. Yuvarlak yüz şekline ise dikdörtgen ya da kare güneş gözlüğü modelleri çok yakışıyor. Uzun yüze sahip olan kadınlar için büyük yuvarlak çerçeveli modeller ideal seçimler oluyor. Elmas yüz şekli olarak da adlandırılan üçgen bir yüz şeklin varsa kelebek formdaki gözlük modellerini deneyebilirsin. Yarım çerçeveli ya da damla güneş gözlüğü modelleri de üçgen yüze uyum sağlıyor. Oval yüz şekline sahip olan kadınlar gözlük seçiminde en şanslı grup içinde yer alıyor. Oval yüze hemen hemen her formdaki gözlük yakışıyor. Gözlük seçerken saç ve ten rengine de dikkat etmen gerekiyor. Sarı gibi açık renk saçlara sahipsen ve ten rengin de açıksa, canlı ve enerjik bir görünüm için mavi, bordo ya da toprak tonlarındaki modelleri seçmelisin. Gözlük seçiminde kalite ve gözlüğün koruma özelliği de göz önünde bulundurulması gereken faktörler arasında sayılıyor.


Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları
Kadın güneş gözlüğü modelleri, koyu ya da açık renk camları ile alternatiflerini artırıyor. Siyah, lacivert ya da kahverengi gibi koyu renk camlar özellikle bol güneşli yaz günlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Sarı, pembe, yeşil, mavi gibi açık renk cama sahip güneş gözlükleri ise farklılığına vurgu yapıyor. Açık renk cama sahip modeller, güneşin yüzünü hafif hafif gösterdiği kasvetli kış günlerinin de kurtarıcı aksesuarlarından biri. Soğuk günlerde atkı ve bereni uygun renklerde bir güneş gözlüğü ile tamamlayarak kış kombinlerinin havasını değiştirebilirsin. 
Sen de DeFacto'da bulabileceğin sayısız modele en uygun güneş gözlüğü fiyatları ile sahip olabilirsin. İndirimli güneş gözlükleri DeFacto'da seni bekliyor.

 
Kapat