Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
0 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Giyim
loading

Kadın Haşema

Tesettür mayo olarak da isimlendirilen kadın haşema, geniş bir model skalasına sahip. Bayan Haşema çeşitleri içerisinde kendi tarzınıza uygun bir model bulabilirsiniz. Bu haşemalar iki parçaya sahip olmakla beraber takım olarak satılıyor. Uzun kollu bir tunik ve tayt parçalarından oluşan haşemaların giyimi de oldukça kolay. Haşema kadın tayt ve tunik takımları denizde veya havuzda suyu çekmeyerek sizlere rahat bir yüzme deneyimi sunuyor. Bayan Haşema modelleri ise desenlere ve renklere göre farklılık gösteriyor. Haşema bayan çeşitleri yarı kapalı ve kapalı olmak üzere iki farklı seçenekle kullanıcılarına sunulur. Bu modellerin birbirinden farkı kollu ve kolsuz üst parçaya sahip olmasıdır.

Kadın Haşema Modelleri

Kadın tesettür mayo modelleri oldukça geniş bir yelpazeye ile sizlere sunuluyor. Çok fazla tercih edilen haşema modellerinden biri kadın yarı kapalı mayo çeşididir. Yarı kapalı kadın haşemalar kolsuz bir üst ve yarım tayt olarak tasarlanır. Bir diğer haşema çeşidi olan kadın kapalı mayo ise tam kapalı olmak üzere kollu bir üste ve tam boy bir tayta sahiptir. Bayan deniz haşeması modelleri içerisinde renkler ve desenler de farklılık gösteriyor. Renk olarak siyah, lacivert gibi klasik renklerin yanı sıra turuncu gibi açık renkler de mevcut. Desen olarak çizgili, yazılı, çiçekli gibi birçok desen var. Bu desenler içerisinde spor veya şık bir haşema bulabilirsiniz. Haşema kadın tesettür kategorisinde kendi bedeninize ve tarzınıza uygun bir model bulmanız mümkün.

Renk Renk Kadın tesettür Haşema Çeşitleri

Tesettürlü kadınlar için tasarlanan haşemalar oldukça geniş bir renk skalasıyla kolaylık sağlıyor. Bu renkler içerisinde kendi tarzınıza uygun bir model seçebilirsiniz. Klasik bir tarza sahip olanlar için siyah, mavi veya beyaz gibi haşemalar oldukça ideal seçimler olacaktır. Bunun yanı sıra açık renklere sahip bayan tesettür mayo çeşitleri de mevcut. Turuncu, yeşil, krem veya bordo gibi bayan kapalı mayo çeşitleri ile seçimlerinizi renklendirebilirsiniz. Tayt ve üst parçadan oluşan haşemalarda renkler daha çok tunikte ortaya çıkıyor. Taytlar, koyu renklere sahip. Bunun yanı sıra tuniğin rengi farklılaşıyor. Taytların rengi genel olarak siyah veya lacivert rengine sahip. Sizler de bu renkler içerisinden haşema kadın mayo çeşitlerinden birini seçebilir, tarzınıza uygun renk seçimini belirleyebilirsiniz. Tesettürlü kadınlar için tasarlanan bu mayolar, onların rahatlığına ve giyim tarzına göre farklılaşıyor.

Her Bütçeye Uygun Kadın Haşemalar

Bayan tesettür haşema çeşitleri içerisinde her tarza uygun bir model bulunmakta. Kendi tarzınıza uygun bir mayo kolay olur. Bayan haşema fiyatları da modeller gibi oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip. Kadın haşema fiyatları, haşemanın kumaşı ve modeline göre farklılaşıyor. Haşemalar, genellikle su tutmayan ve ince yapılı kumaşlardan oluşur. Bu noktada kumaşın çabuk kuruması ve kolay hareket edilebilir olması gibi etkenler de önemli bir yer tutuyor. Farklı kumaş türlerinden tasarlanan bayan haşema tesettür mayo çeşitleri farklı fiyatlara sahip oluyor. Haşemanın tam kapalı veya yarı kapalı olması da fiyatları etkileyen unsurlardandır. Yarı kapalı haşemalar, üst parça olarak kolsuz bir tunik içerir. Kadın haşema modelleri içerisinden kendinize ve bütçenize uygun bir seçim rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizler de defacto bayan haşema çeşitlerini inceleyerek birçok farklı model kadın haşemayı keşfedebilirsiniz. DeFacto, kaliteli kumaşları ve göz alıcı modelleri ile haşemaları ile kadınlara oldukça geniş bir seçim hakkı tanıyor.