Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
23 Ürün Sayısı
Görünüm:

Topuklu Tek Bantlı Terlik

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Topuklu Tek Bantlı Terlik

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Topuklu Tek Bantlı Terlik

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Çift Bantlı Desenli Terlik

69,99 TL
Sepette %40 İndirim
41,99 TL

Eva Çift Bant Tokalı Ev Terliği

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL

Kalın Tabanlı Çapraz Bantlı Terlik

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Kalın Tabanlı Çapraz Bantlı Terlik

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Eva Çift Bant Tokalı Ev Terliği

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL

Suni Deri Terlik

49,99 TL
Sepette %50 İndirim
24,99 TL

Eva Çift Bant Tokalı Ev Terliği

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL

Pötikareli Parmak Arası Terlik

49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Eva Çift Bant Tokalı Ev Terliği

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL

Suni Deri Terlik

49,99 TL
24,99 TL

Eva Çift Bant Tokalı Ev Terliği

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL
loading

Şıklığı ve Konforu Birleştiren Parmak Arası Kadın Terlik Modelleri

Gündelik yaşantıda en sık kullanılan ürünlerden biri terliklerdir. Terlik ev içinde ve dışında kullanılabilen modellerine göre çeşitlendirilir. Önü kapalı veya açık olabilen terlikler genellikle topuk kısmını açıkta bırakması yönüyle ayakkabı görünümünden farklılaşır. Terlik modelleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. Mevsimine göre dışarda giyilebilen modelleri mevcutken ıslak alan kullanımın vazgeçilmez parçalarından biri olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle kadınlar için sayısız model, renk ve desende üretimi yapılan terliklerin ayak üstünden geçen tokalı şeride sahip modelleri olduğu gibi parmak arası çeşitleri oldukça popülerdir. Parmak arası terlik kadın kullanıcıların sıkça tercih ettiği bir ürün olmasının yanı sıra erkekler tarafından da ilgi görmektedir. Üretildiği malzemeye bağlı olarak da değişiklik gösterebilmekle birlikte parmak arası terlik modelleri genellikle hafif yapıdadır. Bu nedenle ayağı yormaz ve konforlu bir kullanım sağlar. Aradığınız kriterlere uygun parmak arası terliği bulabilmek için küçük bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Seçiminizin aynı zamanda ayağınızın ortopedik yapısına uygun olduğundan emin olmanız doğru tercihi yapmada faydalı olacaktır.

Parmak Arası Topuklu Terlik ile Her Mevsim Yaz!

Parmak arası üstü açık bir terlik türüdür. Ayak baş parmağı ve ikinci parmağı arasından geçerek terlik tabanına sabitlenen bir şerit ile form olarak diğer terlik modellerinden ayrılır. Bu şerit genellikle ayağın üst kısmını iki yana doğru saran bir yapıda olur. Terlik parmak arası olduğunda ayak parmaklarının serbestliği ve hareket özgürlüğü artmaktadır. Parmak arası terlikler düz tabanlı olabildiği gibi yüksek tabanlı parmak arası terlik modelleri de mevcuttur. Kadın jean pantolon, şort, etek gibi alt giyim parçalarının altında son derece şık duran kalın tabanlı parmak arası terlik modelleri rahatlığı bakımından da kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Kadınların hem şık hem de modern giyimdeki tercihleri terliklerin çeşitliliğini artırmaktadır. Parmak arası terlik topuklu modelleri ayaktaki zarif duruşlarıyla kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya aday parçalar arasındadır. Bu terlikler birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Plajlar, havuz ve deniz kenarları, duş, ev içi ve sokaklar bu alanlardan bazılarıdır. Parmak arası terliklerin kullanım amacına göre üretildiği malzemeler değişmektedir. Sokakta giyilmek üzere tasarlanmış bir parmak arası terliğin daha sağlam ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması beklenir. Islak alan kullanımına yönelik olarak tasarlanmış parmak arası plaj terliği kadın modelleri görece hafif ve daha yumuşak yapıdadır. Daha çok ev içinde kullanılan modelleri ise zevkinize göre tercih edebileceğiniz sünger veya mantar gibi konforlu malzemeler kullanılarak üretilmektedir ve genellikle daha ekonomiktirler.

Parmak Arası Mantar Terlik ile Kuş Gibi Hafif Hisset

Diğer tüm modellerde olduğu gibi kadın parmak arası terlik modellerinde de geniş bir renk skalası mevcuttur. Çoğunlukla her renk ile uyum sağlayan ve ayakları daha ince gösterebilecek siyah parmak arası terlik sıklıkla tercih edilen bir üründür. Eğer aksesuarlarınızda ve kıyafetlerinizde canlılığı ve sadeliği bir arada taşımayı sevenlerdenseniz açık ve koyu tonların dengesini beyaz parmak arası terlik modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Deri, yumuşaklığı ve cilt dostu yapısıyla ayakkabı ve terlik gibi ürünlerde sıklıkla kullanılan bir materyaldir. Parmak arası deri terlik çeşitlerini inceleyerek zevkinize ve ayak yapınıza en uygun modeli bulabilirsiniz. Derinin terlik tabanında veya parmak arasından geçen şeritte kullanılmış olabilir. Her şekilde ağırlığa ve baskıya dayanıklı bir konfor alanı oluşturacaktır. Deri parmak arası terlik modelleri ayağın doğal yapısına göre şekil alan kavisleriyle uzun süreli kullanıma uygundur. Uzun süre ayakta olacağınız bir etkinlik için tercih edeceğiniz terlik modeli ayağınızı sıkmayan ve yorgunluk hissi vermeyen bir taban yapısına sahip olmalıdır. Böyle durumlarda mantar tabanlı parmak arası terlik çeşitleri size ideal performansı sunabilir. Dayanıklı ve esnek yapısıyla mantar tabanlı terlikler ayağın anatomik yapısına en uygun modeller arasında gösterilmektedir. Parmak arası mantar terlik hafif ve elastik yapısıyla ayak tabanınızın kolayca şeklini alabilir. Giyip çıkarması oldukça kolaydır ve parmak arasından geçen bantları cildinize ihtiyaç duyduğunuz hassasiyeti gösterir.

Kadın Parmak Arası Terlik Modellerinde Hasırın Büyüsü

Ayaklar kapalı ortamda kaldıklarında terlemeye çok müsait bölgelerdir. Buna karşılık ön kısmı açık terlikler ayağın havayla temasını sağlayarak özellikle yılın sıcak günlerinde ayakta oluşabilecek enfeksiyonları önlemeye yardımcıdır. Yaz günlerinin vazgeçilmez kombin bütünleyicilerinden biri hasır ürünlerdir. Çanta ve şapkalarda ana malzeme olarak sık karşılaştığımız bir materyal olan hasır, terlikte kullanıldığında bir başka şık görünmektedir. Hasır parmak arası terlik modelleri doğal görünümden hoşlananların en sevdiği parçalar arasında yer almaktadır. Etnik giyimde ve modada her sezon karşılaşılan hasır terliklerin modası geçmeyen ürünlerden olduğu düşünülmektedir. Farklı desenlerde kumaş detayıyla süslenmiş hasır tabanlı parmak arası terlik modellerinin yanında çift bantlı çeşitlerini de görmeniz mümkündür. Bu modelleri hasır şapka ve çantalarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Sade bir tarzınız varsa çiçek desenli tabanı olan bir parmak arası beyaz terlik ile tarzınıza hareket katmanız oldukça kolaydır. Stilinizde yapacağınız küçük değişiklikler büyük farklılıklar yaratabilir. Parmak arası terlik fiyatları incelendiğinde her bütçeye uygun modeller olduğu görülmektedir. Siz de beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyip indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Ürünleri satın alırken kullanıcıların değerlendirmelerini göz ardı etmemeniz sizin için faydalı olacaktır. Sıcak mevsimlerin en gözde ürünlerinden olan terliklere yılın diğer sezonlarında da ihtiyaç duyduğumuzu unutmamak gerekir. Hangi ortamda, ne sıklıkla, ne kadar uzun süre kullanacağınızı belirlediğiniz terliklerin modeline ve rengine karar vermek için DeFacto’ya göz atabilirsiniz.