/Content/themes/Lang/flags/svg/tr.svg
Ülke - Dil Ayarları Ülkeniz  
  • Mağazada Değişim
  • Hızlı Teslimat
Para Birimi
Şu an

mağazamızdasınız.
Başka Mağazaya Geçin
Mağazadan Alışveriş

Altın Kadın Yüzme Şortları ve Bikini Altları

Ürün Sayısı 0

loading
Yukarı Git
Yazın en güzel günlerini geçirirken kendinizi şık ve konforlu hissetmek için siz de DeFacto'yu tercih edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve estetik yüzme alt çeşitleri ile plajların ve havuzların dikkat çeken kişileri arasında yer alabilir, sahip olduğunuz rahatlık sayesinde tüm tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini değerlendirerek tarzınızı yansıtan parça eşleştirmeleri yapabilirsiniz. Kadın yüzme şortları, kadın bikini altları ve kadın bikini etekler kullanıcılara oldukça işlevsel kullanım özellikleri sunuyor. Suyu tutmayan özel mayo kumaşlarından üretilen bu parçalar, yüzerken rahat etmenize olanak sağladığı gibi güneşlenirken fit ve estetik görünmenin yolunu da açıyor. Her yaşa ve beden ölçüsüne sahip kadın, bu etkili parçalar ile kendini özel hissetme imkanına erişiyor.

Göz Alıcı ve Rahat Kadın Bikini Altları

Kadın bikini altları yüzme sırasında işinizi kolaylaştırıyor. Esnek ve yumuşak kumaş seçenekleri ile hareket imkanınızı kolaylaştırdığı gibi saran kesimleri ile proporsiyonunuzun da oldukça etkileyici görünmesini sağlıyor. Yandan bağlamalı ya da bel lastikli ürünler kullanıcıların sıkça tercih ettiği parçalar arasında yer alıyor. Cildinize zarar vermeyen ve hızlıca kuruyan dokuları sayesinde size her zaman üst düzey bir konfor alanı sunuyor. Kullanışlı özelliklerinin yanı sıra kadın bikini altları şık görünüşleriyle de size fayda sağlıyor. Canlı renk ve desenlerin hakim olduğu koleksiyonlar her zevke hitap edecek özellikler taşıyor.

Sportif Şıklık İçin Kadın Yüzme Şortları

Daha koruyucu ve rahat kullanım seçenekleri ile kadın yüzme şortları da kullanıcıların favorisi haline geliyor. Yarattığı sportif görünüm ile fark yaratmanızı sağlarken, eğlenceli ve renkli tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Fiziki yapınızı vurgularken görünüşünüzü özelleştiren kadın yüzme şortları sayesinde konfor ile şıklık bir araya geliyor.

Özel Bir Görünüm İçin Kadın Bikini Etekler

Yüzme alt seçenekleri arasında bulunan kadın bikini etekler de feminen ve özel bir görünüm yaratmak için uygun ortam sağlıyor. Rahat bel ve basen kesimleri sayesinde hem yüzerken hem de güneşlenirken çok yönlü kullanım imkanı sunuyor. Şık tasarımları ve farklı kesimleri ile kadın bikini etekler sizin için her açıdan fayda sağlayan ürünler olma özelliği gösteriyor.
Kapat