Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
19 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Değişen mevsim şartları ve farklılaşan havalar ile birlikte, çocukların gardıroplarının da yenilenmesi gerekiyor. Çocuklarının her sezon şık ve rahat kombinlere sahip olmasını isteyen anne ve babalar, dış giyim ürünlerine ekstra özen gösteriyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında ön plana çıkan dış giyim ürünleri arasında yağmurluklar da yer alıyor.
 

Kız Çocukların Stiline Uygun Yağmurluk Modelleri

Serinlemeye başlayan havalarda rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeken kız çocuk yağmurluk modelleri, çocuklarının kıyafetlerini en şık şekilde tamamlayabilmeni sağlıyor. Kız çocuklarının giyiminde sıkça kullanılan etekler ile uyumlu olan yağmurluklar geniş bir kullanım alanı sunuyor. DeFacto imzalı yağmurluklar çocukların giyimine büyük bir zariflik kazandırıyor. Kapüşonlu olan modeller onları yağmurdan etkili şekilde koruyarak tüm gereksinimleri karşılıyor.
Çocuk modasında her zaman karşılaşılan şirin motifler ve renkler, yağmurluk modellerinde de yer alıyor. Rahatça hareket edebilme imkanı sunan kız çocuk yağmurluk modelleri kaliteli kumaşlarıyla uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Kız çocukların beğeneceği renklerdeki enerjik tasarımların yanı sıra sade ve şık ürünler de koleksiyonda bulunuyor. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak tasarlanan modeller, triko kıyafetlerle eşsiz bir uyumluluk yakalıyor.
Sonbahar trendlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan yağmurluklar, özel kombinlerde kendisine sıkça yer buluyor. Çocukların tarzına en az kendi tarzı kadar özen gösteren ebeveynler, mont ve kaban gibi dış giyim ürünlerinin yanına yağmurlukları da ekliyor. Bere, atkı ve eldiven gibi birçok sonbahar kış aksesuarına yağmurluklar ideal biçimde eşlik ediyor.

 

Özgün ve İşlevsel Tasarımlı Yağmurluklar

Çanta gibi çocukların sıklıkla kullandığı aksesuarlarla uyum içinde görünüm sunabilen yağmurluklar, mevsim geçişlerinin kurtarıcı dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Yağmurlu havalarda giyilmesine karşı, cıvıl cıvıl desenleriyle dikkat çeken yağmurluklar DeFacto koleksiyonlarında yeni bir anlam kazanıyor.
Çocuklarının giyimine her sezon ayrı bir özen veren anne ve babalar, rahatlığı ve kaliteli kumaş seçenekleriyle ön plana çıkan modelleri gönül rahatlığıyla tercih ediyor. Farklı ve özgün stilleri bir araya getirebileceğin tasarımları, diğer aksesuar çeşitleriyle birlikte çocuğunun kombininde özgürce kullanabilmen mümkün oluyor. Çocukları sıkmayacak ve hareketlerini kısıtlamayacak yağmurluklar, gün içinde yağmurlu alanlarda rahatlıkla kullanılıyor.
Ebeveynler her konuda olduğu gibi, çocuklarının giyimi konusunda da her zaman en kaliteli ve güvenli seçeneklere ulaşmak istiyor. Çocuk giyim modasına uyumlu olarak tasarlanan DeFacto yağmurluklar, anne ve babaların özgün kıyafet tasarımları oluşturabilmesine imkan veriyor. Pastel renklerden oluşan sempatik görünüme sahip tasarımlar çocukların hareketli yapılarını öne çıkarıyor. Ayrıca diğer renkteki çeşitlerle tamamen sen de çocuğuna özel kombinler yapabilirsin.

 

Kız Çocuk Yağmurluk Fiyatları

Mevsim geçişleri gibi dönemlerde çocukların için kıyafet seçerken yağmurluk modelleri sana yardım ediyor. Rahat kullanım imkanı veren ürünler, hazırladığın günlük kombinlerin tamamlayıcısı haline geliyor. Sonbahar ya da ilkbahar aylarında da kullanılan birçok model tasarlanıyor. Desenli bir elbise ve zarif bir bot ile dışarı çıkmaya hazırladığın çocuğun, yanına alacağın bir yağmurluk ile farklı hava durumlarına karşı hazırlıklı oluyor.
Kız çocuk yağmurluk fiyatları, ürün üretiminde yer alan materyallerin özelliklerine ve modeline göre değişiyor. Yağmurluklar, serinleyen havalarda kalın dış giyim ürünlerine en iyi alternatif oluyor. İşlevsel yönleriyle her gardıropta yer alması gereken ürünler farklı tarzdaki aksesuarlar ve kıyafetler ile kusursuz bir uyum yakalıyor.
Çantanda bulunacak bir yağmurluk gündelik yaşantında her an karşılaşabileceğin ani bir yağmura karşı çocuğunu güven altına alabilmeni sağlıyor. Fonksiyonel yağmurluklar kazak ve hırkalarla birlikte şık bir şekilde giyilebiliyor. Kız çocukların stilini yansıtabileceği ilgi çekici ve özgün tasarımlı seçenekleri DeFacto koleksiyonlarında bulabilirsin.