“Mağazada Ayırt” beğendiğiniz ürünün istediğiniz mağazada bir süreliğine sizin için ayırtılmasını/rezervasyonunu sağlayan uygulamadır.

Beğendiğiniz ürünün detay sayfasına gidin. Renk ve beden seçimi yaptıktan sonra “Mağazada Ayırt” butonuna tıklayın. Mağaza seçimi yapıp “Mağazada Ara& Rezerve Et” butonuna tıklayın. Açılan yeni sayfada “Rezerve Et” butonuna tıklayıp bilgilerinizi doldurduktan sonra “Rezerve Et” butonuna tıklayarak istediğiniz ürünü ayırtabilirsiniz. İşlemler tamamlanınca tarafınıza rezervasyon numaranız iletilecektir.

Aynı gün içerisinde en fazla 5 ürün rezervasyonu yapabilirsiniz.

Her üründen sadece 1 adet rezervasyon yapabilirsiniz.

Mağazada ayırt seçeneğini seçtiğinizde herhangi bir ek ücret ödememektesiniz.

Ayırttığınız/rezerve ettiğiniz ürünün ödemesini ürünü teslim almaya gittiğinizde mağazamızdan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Mağazalarımızda ödemenizi kredi/banka kartı ve nakit ödeme şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazada ayırt uygulamamız şu an için belirli mağazalarımızda uygulanmaktadır. Uygulamanın olduğu mağazalarımız;


 

Ürününüzü kasamızdan teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü mağazadan teslim alırken tarafınıza iletilen rezervasyon kodunu ve ad-soyad bilgilerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Ürününüz sizin için seçtiğiniz mağazada ayrıldıktan sonra tarafınıza bilgi maili iletilecektir. Bilgi maili iletildikten sonra, 72 saat içerisinde rezervasyonunuzu teslim almanız gerekmektedir.

Ürününüz sizin için 72 saat süreyle bekletilmektedir. Belirtilen süre içerisinde teslim almadığınız takdirde ürününüz satışa sunulacaktır. Teslim alamama durumlarında 0850 222 27 15 numaralı müşteri hizmetleri hattımıza bilgi vermeniz gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünün iadesini mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.