Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Biker Ceket

15 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Biker Montlar ile Tarzınızı Tamamlayın

İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinin vazgeçilmezi olan biker ceketler hem kadın hem erkekler için çeşitli modelleriyle oldukça kurtarıcı parçalardır. Bu ürün, üst giyim kıyafetlerinde en fazla tercih edilen modeller arasında en başlarda yerini alır. Bir diğer adı motorcu ceketi olan biker deri ceket modelleri modern ve şık bir görünüm kazandırır. Modada her sene yerini istisnasız alan biker modeller deri görünümleri sayesinde lüks, kullanışlı, rahat ve eşsiz dokular ortaya koymaktadır. Motorcu ceketi olarak bilinen ceketler özellikle metalciler, punkçılar, motosikletçiler ve rock n roll severler için vazgeçilmez popüler bir parça haline gelmiştir. Bu ürün modelleri, günlük hayatta hala çok sevilen ve kurtarıcı bir parçalardır. Ilık ve rüzgârlı havalarda daha çok tercih edilen biker ceketler birçok doku ve tasarıma sahiptirler.

Biker Ceket Kombinleri Alternatifleri

Her ayın vazgeçilmez bonus parçalarından oluşan bu ceketler, sadece gündelik hayatta değil özel günler için de kurtarıcılık sağlar. Tek başına da gayet iddialı bir parça olan biker deri ceket modelleri her görünüme uyum sağlayabilir. Biker ceket kombini yaparken hayal gücünüzü geniş bir alanda tutabilirsiniz. Ara mevsimlerde kurtarıcı olan bu ceketler ilkbahar aylarında şık bir elbise ya da etek üstüne kullanılarak muazzam bir görünüş elde etmenizi sağlayabilir. Sonbahar aylarında ise sweatshirt, çizme ve kot pantolonla oldukça tamamlayıcı olup, rahat ve havalı bir kombin yapabilirsiniz. Bu ceketlerin asi görünümlerine rağmen klasik bir kumaş pantolonla ya da saten elbiselerle şık bir görüntü sağlayabilir. Bonus parça olan bu ceketler, renk ve farklı tasarımlarıyla birden fazla çeşitleriyle mevcuttur. Kaliteli deri görünüm için sağlam materyallerden oluşan biker ceketlerin dik yaka, hakim yaka gibi modelleri bulunmaktadır.

Dikkat Çeken Biker Ceket Modelleri

Biker ceket kadın ve erkekler için üretilen modellerinde çapraz fermuar detaylı, kemer detaylı ve sade tasarımlarıyla şık görünüp, konfor sağlayan kalıpları sayesinde üzerinize giydiğiniz zaman son derece rahatlık sağlar. Kol, ceket detayları ve farklı renk çeşitleri bulunan biker ceketlerin bu özelliklerini göz önünde bulundurarak sevdiğiniz renk ve modellere göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlar hava alan bir ortama bırakmanız önerilir, aksi halde hava almazsa derinin şeklinde ve yapısında bozulma meydana gelebilir. Ayrıca bu ceketlere ütü yapılması genelde tavsiye edilmez çünkü yüksek sıcaklıklar, deri ve astarın şeklini bozar ya da eritebilir. Ama etikette yazan ütü derecesini dikkate alarak ceketinizi ütüleyebilirsiniz. Unutmayınız ki bu işlemde mutlaka yazan talimatlara uygun hareket etmelisiniz, aksi takdirde ceketiniz zarar görebilir. Bakımlı ve daha parlak bir görünüm yaratmak için doğal yağlar kullanılabilir.

Biker Ceket Temizliği ve Bakımı

Uzun süre kullanım için temizlik ve bakım büyük önem taşımaktadır. Düzgün bir biçimde ceket temizliği yapılmazsa kısa ömürlü olmaları kaçınılmazdır. Yıkama yaparken etikette yazan talimatlara uymanız tavsiye edilir. Bunun yanı sıra basit lekelerde aşındırıcı olmaması için ağır kimyasallar içermeyen nemli bir bezle silme işlemi pratiklik kazandırabilmektedir. Kar veya yağmurdan ıslandığı zaman doğal bir biçimde kurumaya bırakmak gerekir. Bu ceketlerin uzun ömürlü olması için havasız kalmaması gerekir. Bu yüzden kapalı ortamlarda bulundurmayınız. Eğer ceket tamamen kurumadan ıslak kalırsa derisinde aşınma ya da kötü koku yapabilir, nemli bırakılmaması ve nemli ortamlardan uzak tutulması önerilir. Kurutma işlemi sırasında yoğun güneş ışığından ve derinin erimemesi için yüksek derece ısıdan korumak gerekir. Evde kendi imkanlarınızla kolayca bakımını ve temizliğini yapabilirsiniz. Fakat biker ceket temizliğini yine de riske atmak istemezseniz, profesyonel olan kuru temizlemelerde ceketinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Siz de farklı renk ve tasarımlardaki bu ceketlere DeFacto ile sahip olabilirsiniz.