Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Çocuklar İçin Bayramlık Giysiler

50 Ürün Sayısı
Görünüm:

Kız Çocuk Eva Tek Bantlı Terlik

149,99 TL
Sepet Tutarı
119,99 TL

Erkek Çocuk Batman Parmak Arası Terlik

99,99 TL
Sepet Tutarı
79,99 TL

Erkek Çocuk Düz Taban Eva Terlik

(4)
199,99 TL
Sepet Tutarı
159,99 TL

Erkek Çocuk Spiderman Parmakarası Terlik

99,99 TL
Sepet Tutarı
79,99 TL

Kız Çocuk Nakışlı Şapka

(34)
199,99 TL
Sepet Tutarı
159,99 TL

Kız Çocuk Yüksek Taban Sandalet

(3)
199,99 TL
Sepet Tutarı
159,99 TL
+1

Erkek Çocuk Güneş Gözlüğü

(2)
99,99 TL
Sepet Tutarı
79,99 TL

Kız Çocuk Eva Tek Bantlı Terlik

149,99 TL
Sepet Tutarı
119,99 TL

Erkek Çocuk Baskılı Şapka

149,99 TL
Sepet Tutarı
119,99 TL

Kız Çocuk Looney Tunes Şapka

199,99 TL
Sepet Tutarı
139,99 TL

Erkek Çocuk Gabardin Şapka

149,99 TL
Sepet Tutarı
119,99 TL

Kız Çocuk Kral Şakir Baskılı Şapka

(2)
199,99 TL
Sepet Tutarı
139,99 TL

Erkek Çocuk Şapka

199,99 TL
Sepet Tutarı
139,99 TL

Kız Çocuk Nakışlı Şapka

(16)
199,99 TL
Sepet Tutarı
139,99 TL

Kız Çocuk Şapka

199,99 TL
Sepet Tutarı
159,99 TL

Kız Çocuk Looney Tunes Bucket Şapka

149,99 TL
Sepet Tutarı
119,99 TL

Kız Çocuk Atatürk Nakışlı Şapka

(1)
199,99 TL
Sepet Tutarı
159,99 TL

Kız Çocuk Nakışlı Şapka

129,99 TL
Sepet Tutarı
103,99 TL

Erkek Çocuk Avengers Parmak Arası Terlik

99,99 TL
Sepet Tutarı
79,99 TL
loading

En Tarz Çocuk Bayramlık Kıyafetler

Türkiye’de dini ve milli bayramlar olmak üzere iki farklı alanda çeşitli önemli günler bulunmaktadır. Milli bayramlar okullarda törenler vasıtasıyla ve genellikle bir günü kapsayan ülke tarihi açısından büyük önemi bulunan özel günlerdir. Örneğin: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bunlara örnektir. Dini bayramlar ise daha bir arada topluca anılan bir değer taşır. Aile yakınlarına - büyüklerine ziyaretler yapılır, uzun zamandır görülmeyen akrabaları görme fırsatı bulunur. Yapılan yemekler hep bir arada yenir, büyüklerin elleri öpülür, küçükler bayram harçlığı toplar. Tüm bu güzel anıların içerisinde ve o değerli, özel güne ait insanlar yeni kıyafetlerini giyerek bu güne özenle hazırlanırlar. Şüphesiz bu durum çocuklar için daha çok heyecan verici olmaktadır. Çünkü onlar için alınan yeni kıyafetler, ayakkabılar onları oldukça mutlu etmektedir. Akşamdan başucuna koyulan kıyafetler sabah büyük bir heyecanla giyilerek gelen misafirler kabul edilir ve ziyaretler yapılır. Bu nedenle çocuklar için bayramlık giysiler büyük değer, önem taşır. DeFacto’da çocukların bu heyecanına ortak olmak isteyerek belli yaş gruplarına sahip hem erkek hem kız çocukları için birbirinden farklı tasarımda, modelde çocuklar için bayramlık elbiseler, kıyafetler ve ayakkabılar üretmektedir. Cinsiyet kategorisinde yaşlara göre sınıflandırılma yapılmıştır. Böylelikle çocuğunuzun yaşına göre kıyafetleri direkt olarak kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Kız çocuk – genç kız, erkek çocuk – genç erkek, kız bebek ve erkek bebek olarak 4 ana kategoride toplanmıştır. Bu kategori dışında çocuk bayramlık ürünleri beden, renk, kıyafet türleri, kalıp, kol boyu, yaka, kumaş, desen, malzeme, takım içeriği, bel yüksekliği, çorap tipi, ayakkabı tipi ve topuk boyu olmak üzere birden fazla kategoride sınıflandırılarak, çocuklara bayramlık için aradığınız modelde ürüne daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Çocuklarınızın, bebeklerinizin bedenine en uygun ürünü bularak, onların tatlı heyecanına yeni kıyafetleri ile eşlik etmesinde DeFacto yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyor. Ayrı ayrı parçalardan bir kombin yapabileceğiniz gibi takım şeklinde satın alabiliyorsunuz. Özellikle bayramlık kardeş kombinleri için uygun bir tercih adayı olmaktadır.

Tatlı Bir Heyecan, Büyük Mutluluk: Çocuk Bayramlık Çeşitleri

Kız çocuk için ayrı erkek çocuk için ayrı bir şekilde bayramlık seçimleri yapılır. Her iki cinsiyet türünde de seçenekler DeFacto’da oldukça zengin ve çeşitlidir. Ve cinsiyet haricinde yaş gruplarına göre de ürün çeşitliliği, modeli farklılık gösterir. Erkek bebek bayramlık seçenekleri set, yenidoğan, pantolon, body, tişört ve gömlekten oluşuyor. Beden aralığı ise en küçük 1 – 3 ay aralığından başlayıp en büyük 4/5 yaş aralığına kadar seçenekleri mevcuttur. Set kombinleri 6-9, 18-24, 24-36 ay ve 3/4 ve 4/5 yaş aralığındandır. İçeriği ise gömlek, pantolon şeklindedir. Gömlek pamuklu poplin kumaş, pantolon ise esnek belli uzun dokumadan oluşur. Bebeğinizin bedenini rahatsız etmeyecek malzemelerden üretilir. Erkek çocuk bayramlık giysileri hem şık hem sade bir içerikten oluşur ve çocuğunuzun rahat bir şekilde hareket etmesini de sağlar. Yenidoğan seti ise genellikle zıbın modellerden oluşur. Beden aralığı ise 1-3 ay ile 18-24 ay aralığındadır. Siyah, bej ve beyaz renk seçenekleri vardır. Kız bebek bayramlık seçenekleri sweatshirt, elbise, tişört, gömlek ve etek türlerini içerir. Beden aralığı en küçük 3 – 6 aydan başlayıp en büyük 4/5 yaş aralığını kapsayacak şekildedir. Milli özel günler olan 29 Ekim, 23 Nisan gibi günlerde Mustafa Kemal Atatürk baskılı tişört modelleri, pamuklu kumaşı ve bisiklet yakasıyla günün anlam ve önemini taşıyan üstüyle çocuğunuza coşkuyla eşlik edebilir. Kız çocukları için bayramlık elbise çocuklarınızın hareketlerini kısıtlamayacak tasarıma sahiptir. Rahat bir kalıba sahip olup pamuklu keten görünümlü bir kumaş kullanılmıştır. Bisiklet yaka, şık bir tasarıma sahip olan kız çocuk bayramlık elbisenin düğme detayları ile süslenmiş ve çocuğunuzun hassas cildiyle uyumlu bir yapıdadır. Kırmızı, yeşil, turuncu ve mor renk seçenekleri bulunur. En tarz, en şık ve içinde en iyi şekilde rahat edebilecekleri bebek bayramlık elbise çeşitlerine DeFacto’dan ulaşarak bayramların içinde taşıdığı değeri ve özelliği çocuklarınızın üzerinde taşıyarak onları da bu mutluluğun ve tatlı heyecanın bir parçası yapın.

Zengin Çeşitliliğiyle 11 12 Yaş Bayramlık Kıyafetler Bayram Coşkusuna Eşlik Ediyor

Kıyafet seçimlerinde, ayakkabı seçimlerinde uzun süre kullanılabilecek ve çocuğunuzun tarzını yansıtacak modeller tercih edilmek istenir. DeFacto gelişim çağında olan 11 12 yaş aralığında çocukların stillerine uygun hazırlamış olduğu 12 ve 11 yaş bayramlık kıyafet seçenekleri ile günün coşkusuna en rahat şekilde eşlik etmenize destek olur. Kız çocuk – genç kız ve erkek çocuk – genç erkek olarak iki ana kategoride ürünleri sınıflandırmıştır. 11 12 yaş kız çocuk bayramlık kıyafet seçenekleri: tişört, sweatshirt, elbise, etek, tayt, gömlek, pantolon, bluz, şort, atlet, çorap, şapka, ayakkabı ve sandalettir. 23 Nisan Çocuk Bayramında gösterilerde giyebilecek tek parça ürünlerden oluştuğu gibi farklı tarzda kombinler yapılabilecek parçalarda bulunur. Pantolon çeşitleri kendi arasında kalıpları ve tasarımlarına göre ayrılır. Kapri pantolon, İspanyol paça, skinny fit ve culotte olarak 4 farklı seçeneği mevcut. Tişört modelleri ise kalıp olarak crop ve regular fit şeklindedir. Renk seçenekleri bayramların canlılığına uyum sağlayacak şekilde beyaz, kırmızı, siyah, ekru, turkuaz, turuncu ve mor olmak üzere 7 çeşittedir. Düz sade biçimde olduğu gibi aynı zamanda Atatürk baskılı olarak milli bayramların anlamını taşıyan tasarımlar da bulunur. 11 12 yaş kız çocuk bayramlık elbise çeşitleri ise siyah ve kırmızı olarak iki renk seçeneği bulunur. Kalıplar regular fit. Tüm kıyafet seçenekleriyle kız çocuklarının bayramlarda şık ve güzel bir şekilde eşlik etmesinin yanı sıra en uyumlu şekilde de olacak şekilde tasarlanarak sizlere sunuluyor. Bilhassa bayramlık elbise 11 12 yaş kız çocukları tarafından sıkça tercih edilen bir giysi türü olmaktadır. Kombinlemesi daha pratik ve hızlı olduğundan ve  kız çocukları tarafından da sevildiğinden bayramların vazgeçilmez kıyafet seçeneklerinin başında gelir. 11 12 yaş erkek çocuk bayramlık kıyafetleri tişört, sweatshirt, pantolon, gömlek, Jean, şort, çorap, kemer, şapka, kravat – papyon ve ayakkabıdır. Gömlek pantolon kombinlerinde gömleğe takılacak olan kravat ya da papyon çocuğunuzun oldukça şık bir görüntü elde etmesini sağlar. Özellikle bayramda herhangi bir etkinlikte görev alıyorsa uyumlu bir kombin seçeneği olur. Örneğin; sunucu veya şiir okuyor ise günün ciddiyetini ve farkındalığını dikkate aldığını gösterir. DeFacto 11 ve 12 yaş bayramlık kıyafet seçeneklerinde zengin çeşitliliğiyle birçok farklı tarzda kombin yapmanızı sağlarken ihtiyacınız olabilecek tüm aksesuarları da parçalara uyumlu olacak şekildedir.

Tören Şıklığı: Bayramlık Elbise Seçenekleri

Çocuk kategorisi geniş bir yaş aralığına sahiptir. Bebeklerden, çocuklara ve okul çağından gelişime adım atanlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Dolayısı ile hangi yaş aralığından olursa olsun her çocuğu olan anne ve babanın bu kategoride istediği bayramlık kıyafete ulaşabilmesi mümkündür. DeFacto hem kız hem erkek çocuk bayramlıkları çeşitleriyle her yaştan çocuğun ihtiyacını karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Kız çocukları için tek parça kıyafet seçeneği olan elbiseler her yaş için ayrı bir beden aralığına sahiptir. Kız çocuk bayramlık elbise beden seçenekleri en küçük 3/4 yaştan başlayıp en büyük 13/14 ve 15 yaş aralığına kadar devam eder. Hem okul öncesi çocukların hem de okul çağındaki kız çocukların beden aralığı mevcuttur. 8 yaş bayramlık elbiseler renk çeşitleri kırmızı ve siyahtır. Kalıpları regular fit olan elbiselerin kol boyu da kısadır. Düz tek renk olarak modelleri de desenli, çizgili modelleri de bulunuyor. Sandalet, spor ayakkabılarıyla rahatlıkla uyum sağlayabilen elbise modelleriyle bayramların en tarz kızı olabilirsiniz. Aynı model bayramlık elbiseler 9 10 yaş beden seçeneği de mevcuttur. Okul törenlerinde, etkinliklerde görev alan kız çocuklarının hem şık hem sade bir görüntü elde etmesini sağlar. Kız çocukları için bayramlık elbiseler 12 13 yaş beden aralığında bulmak mümkündür. Tek renk seçenekleri de mevcut olup, istenilen özelliklere göre seçim yapabilirsiniz. DeFacto bayramlık elbise çocuk kategorisinden aldığınız ürünleri günlük hayatınızda da giyebilirsiniz. Gezilerde, doğum günlerinde veya diğer özel günlerde de tercih edebileceğiniz özene ve şıklığa sahiptir.

Her Tarza, Her Yaşa Uygun Bayramlık Çocuk Elbiseleri

Bayramlık kıyafet hem erkek hem kız çocukları için birden fazla alternatifi içerisinde barındırır. Kızlar tek parça olarak bayramlık çocuk elbiseleri tercih edebileceği gibi birden fazla parçayı kullanarak da kombin yapabilirler. Eğer yaş aralığınız ortaokul çağında ise etek – gömlek, pantolon – gömlek/bluz kombinleri güzel bir tercih olur. 15 yaş bayramlık kıyafetler için bu alternatifler daha uygun olabilir. Eğer törende bir göreviniz var ise sizi şık gösterirken aynı zamanda ciddiyet katar. Daha küçük yaş aralığına sahip ise çocuklarınız daha eğlenceli, yumuşak tarza sahip kombinler yapabilirsiniz. Örneğin bayramlık kıyafetler 11 12 yaş aralığı bunun için uygundur. Gelişim çağına yeni adım attıkları için hem şık hem de sade olabileceği tarzda parçalar bulunur. Milli bayramlar okullarda hem ciddi bir şekilde anılırken aynı zamanda çocukların günün anlam ve önemine ait birtakım etkinler yaptıkları bayramlardır. Dans gösterileri, şiirler gibi pek çok etkinliğe yer verilir. Genellikle de daha küçük çocuklar dans gösterileri yaparken yaşı daha büyük olanlar ise sunucu olarak, şiir okuyarak ve törenin işleyişinde görev alır. Bu yaş aralıkları ise 12, 13 veya 14 şeklindedir. Erkeklerin gömlek – pantolon kombinlerine ekleyecekleri papyon veya kravat onlara oldukça şık bir görünüm katar. Bu tarz kıyafet parçaları bayramlık kıyafetler 13 14 yaş beden aralığında bulunur. Ancak tabi parçalar aynı olsa da çocukların tarzları da birbirinden farklı olmaktadır. Giyilecek kıyafet türüne karar verildikten sonra renk ve kalıp seçimi yapılarak aksesuarlar ile kombinlerini tamamlayabilirler. 12 13 yaş bayramlık kıyafetler ve diğer beden seçenekleri kumaşları pamuktan yapılmış olup çocuklarınızın cildini rahatsız etmeyecek bir yapıya da sahiptir. DeFacto’da aradığınız her kıyafet türünü bulabilir 13 yaş bayramlık kıyafetler ve diğer çocuk beden seçenekleri mevcuttur.

;

İnternet sitemizde çerezler yoluyla kişisel veri işlenmekte olup; gerekli olan çerezler, bilgi toplumu hizmetlerinin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Diğer birinci ve üçüncü taraf çerezler ise size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi, sitemizin daha işlevsel kılınması ve kişiselleştirmesi ve açık rıza vermeniz halinde, sizlere yönelik pazarlama faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılacaktır. Çerezlere dair tercihlerinizi Çerez Tercihleri paneli aracılığıyla her zaman yönetebilir, çerezlerle ilgili daha detaylı bilgiye Çerez Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.