Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
9 Ürün Sayısı
Görünüm:

Erkek Bebek Desenli Yüzme Şortu

49,99 TL
39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL

Erkek Çocuk Papağan Desenli Yüzme Şortu

49,99 TL
39,99 TL
Sepette %40 İndirim
23,99 TL

Erkek Çocuk Kaplumbağ Desenli Yüzme Şortu

49,99 TL
39,99 TL
Sepette %40 İndirim
23,99 TL

Erkek Bebek Kaplumbağ Desenli Yüzme Şortu

49,99 TL
39,99 TL
Sepette %40 İndirim
23,99 TL

Erkek Bebek Desenli Yüzme Şortu

59,99 TL
49,99 TL
Sepette %50 İndirim
24,99 TL

Erkek Bebek Hawaii Desenli Yüzme Şortu

59,99 TL
49,99 TL
Sepette %50 İndirim
24,99 TL

Erkek Bebek Baskılı Yüzme Şortu

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL
loading

Erkek Bebek Yüzme Giyim Tasarımları

Yüzmek yediden yetmişe birçok kişinin çok sevdiği bir aktivitedir. Denizde veya havuzda olması fark etmeksizin yüzmek, hem fiziksel hem de mental olarak bir rahatlama ve mutluluk verir. Bebeklerde de bunun doğruluğu açıkça görülür. Yüzen bebekler başta korkmuş olsalar bile sonrasında suyla çok keyifli vakit geçirirler. Suyun dışında da mevcut keyif sürer: Kumda özgürce oyun oynamak ya da havuz başı eğlenceleri bebekler için oldukça ilgi çekici aktivitelerdir. Böyle yerlerde hem enerjilerini atarlar hem de gelişimlerine katı sağlayacak pek çok etkinlikte bulunmuş olurlar. Bu sebeple anne ve babalar bebeklerini havaların ısınmasıyla sıklıkla yüzmeye götürmeyi tercih ederler. Böylece motor becerileri gelişir ve eğlenceli vakit geçirerek mutlu birer bebek haline gelirler. Yüzmeye gidecek yetişkin ve çocuk herkes için uygun kıyafetlere gereksinim duyulur. Söz konusu bebekler olduğunda bu konuda daha da hassas davranılır. Bebeklerin narin ciltleri ve fiziksel yapıları düşünüldüğünde bu durumun gayet normal olduğu görülür. Bu aşamada önemli olan nokta giyim ürünlerinin seçimidir. Her iki cinsiyetteki bebekler için de çeşitli yüzme giysileri kullanılmaktadır. Erkek bebekler özelinde plaj kıyafeti olarak şort formundaki mayolar öne çıkar. Tıpkı yetişkinlerdeki gibi erkek bebek yüzme giyim için birbirinden farklı desen ve modelde mayoların varlığı dikkat çeker.

Bebek Mayo ile Şapka Kullanımının Önemli Yönü

Bebekler oldukça hassas yapılıdırlar. Derileri yetişkin bir insan ile karşılaştırıldığında oldukça incedir. Gözleri gün ışığına karşı fazlasıyla duyarlıdır. Bu nedenle birçok konuda onlar için seçilen ürünlerde çok dikkatli olunmalıdır. İtinayı en fazla hak eden alanlardan biri de plaj giyim kısmıdır. Plajlar ya da havuz başı alanlar çoğunlukla güneş ışığını doğrudan alan yerlerdir. Buralarda bulunmak için uygun zamanın yaz mevsimi olduğu da hesaba katılırsa yoğun biçimde güneşe maruz kalınacağı söylenebilir. Bu sebeple bebeklerde güneşten koruyucu eşyalar kullanılmalıdır. Güneş kremi bu iş için düşünülen yöntemler arasındadır ancak ek olarak direkt fiziksel bir koruyucu da son derece gereklidir. Bu koruyucu şapka olmalıdır. Erkek bebek yüzme giyim açısından şapkalar bebeklerin hem cilt hem de göz sağlığını korumada yardımcı olurlar. Uygun ebatlardaki ve uygun kalınlıktaki şapkalar bebeğinizin keyfinin kaçmasına engel olur. Şapkalar, tek başına tedarik edilmesinin yanında mayolar ile birlikte de seçilebilir. Plaj giyiminin bütün olması dolayısıyla bebekler için mayo ve şapka birlikte kullanılan bir ikili haline gelir.

İdeal Seçim Olan Erkek Bebek Mayo Takımı

Erkek bebek plaj giyimine bakıldığında seçenekler arasında yalnızca şortlar olmadığı görülmektedir. Erkek bebek yüzme giysisi olarak alt üst takım olan modeller de dikkat çeker. Bu takımlar kimi zaman iki parça; kimi zamansa çoklu parçalardan oluşur. İki parçalı takımlarda alt olarak bir mayo bulunur. Üst parça ise bazen mayoyla uyumlu bir şapka olabileceği gibi bazen de yine mayo ile uyumlu bir atlet olabilmektedir. Çoklu takımlarda ise hem atlet hem şapka bulunur. Bunların tamamı yine desen ve renk olarak mayo ile uyumlu ve takım oluşturacak şekildedir. Erkek bebek mayo takımı için özellikle lisanslı ürünler ilgiyi daha fazla üstünde toplar. Minikler tarafından tanınan kahramanların yüzerken onlara eşlik etmesi oldukça eğlenceli bir durum yaratır. Erkek bebek mayo takımı kullanmanın avantajlarını saymak da mümkündür. Bunlardan ilki bebeğin üst gövdesinin büyük kısmının güneşin fazla ışınlarından korunacak olmasıdır. Şapkalı takımlara bakıldığında ise durum daha da önem kazanır. Hassas başlarının güneşin kızgın sıcağından korunması hassas bünyedeki bebekler için sağlık açısından kritiktir. Mayo takımlarında çeşitli desen ve renk tercihleri aradığınızı bulma konusunda size opsiyonlar sunmuş olur. Mayo takımları aynı zamanda maliyet olarak da daha hesaplı olur. Ayrı satın almaktansa takım alacağınız erkek bebek mayo takımı ile de bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Bebek Deniz Şortu Modelleri

Çocukları ebeveynler için en kıymetli varlıklardır. Konu ne olursa olsun anne babalar evlatları için en doğru ve iyi olanı bulmaya odaklıdırlar. Konu sağlık ile uzaktan dahi ilintile olsa anne babalardaki titizlik had safhaya çıkar. Bu sebeple bebekler için deniz şortu seçimi oldukça zorlayıcı olabilir. Bu gayet basit bir işlem gibi görünse de seçim yaparken gözden geçirilecek bazı öne çıkan noktalar vardır. Bu noktalardan bir tanesi elbette mayonun ne kadar sürede kuruduğudur. Bebekler sudan çıktıktan sonraki sürede ortam ne kadar yüksek sıcaklıkta olsa da mayonun, dolayısıyla bebeklerin bedeninin ıslak kalmaması sağlık açısından önemlidir. Bu sebeple deniz şortu materyalleri kesin olarak hızlı kuruyan ve su tutmayan türden seçilmelidir. Bunun yanında elbette mayoların kesimleri de önemlidir. Paça ve bel kısmı lastikli olup aşırı sıkan mayolar bebeğinizi rahatsız edecektir. Kalıp ve beden seçilirken yaşa göre inceleme yapılmaya özen gösterilmelidir. Örneğin 1 ve 2 yaş erkek bebek mayo biçiminde arayıp inceleyeceğiniz DeFacto deniz şortlarında aradığınızı kolayca bulursunuz. Deniz şortu seçme rehberinde bir başka konu renk ve desenlerdir. Bulunacağınız yere göre açık ya da koyu renkli mayolar tercih edilebilir. Bunun yanında sizlere sunulan desen çeşitliliği de göz ardı edilmeyecek kadar geniştir. Bu sayede birbirinden farklı ve sevimli erkek bebek mayoları, oldukça eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunar.