/Content/themes/Lang/flags/svg/tr.svg
Ülke - Dil Ayarları Ülkeniz  
  • Mağazada Değişim
  • Hızlı Teslimat
Para Birimi
Şu an

mağazamızdasınız.
Başka Mağazaya Geçin
Mağazadan Alışveriş

Erkek Bebek Yüzme Giyim

Ürün Sayısı 9

loading
Yukarı Git

Erkek bebekler için üretilen yüzme kıyafetleri, bebeğinin yaz aylarının tadını keyifle çıkarabilmesine yardımcı oluyor. Her yaşta erkek bebeğin rahatlıkla kullanabileceği erkek bebek yüzme giyim unsurları arasında, birbirinden renkli ve konforlu şort modelleri ön plana çıkıyor. Erkek bebek yüzme şortu seçenekleri, canlı renkleri ve etkileyici desenleriyle bebeğinin plajlarda ve havuz kenarlarında göz alıcı bir görünüm sergilemesine yardımcı olurken suyu dışarı iten kumaş tipleri de dikkat çekiyor. Bebeğinin sağlığını koruyan ve su içinde rahatça hareket edebilmesini sağlayan şortlar, kolay temizlenebilme özellikleriyle de öne çıkıyor. DeFacto tarafından sana ve bebeğine özel olarak tasarlanan deniz şort seçenekleri, erkek bebeğini küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuyla tanıştırabilmene imkân tanıyor.
 

Konforlu Tasarım, Estetik Görünüm

DeFacto imzası taşıyan erkek bebek yüzme şortu modelleri, konforlu yapıları ve estetik tasarımlarıyla kullanıcılardan tam puan alıyor. Bebekler için özel olarak tasarlanan kumaşlardan üretilen ve bu sayede son derece güvenli bir yapı sergileyen erkek bebek deniz şortları, uzun süreli kullanımlarda dahi bebeğinin kendisini rahat ve güvende hissetmesini sağlıyor ve herhangi bir rahatsızlığa yol açmıyor.
Modern ve şık tasarımlarıyla da dikkat çeken şort türleri, estetik görünümleri ve canlı renkleri sayesinde tüm tişört, zıbın, ayakkabı, terlik ve şapka modelleriyle de eşsiz bir uyum yakalıyor. Dileyen kullanıcılar için düz renkli olarak tasarlanan şort alternatifleri, bu sayede renk uyumu sağladığı tüm kıyafetlerle birlikte tercih edilebiliyor. Daha canlı tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için ise desen detaylı modeller üretiliyor. Sevimli ve renkli desenlerle zenginleştirilen şort türleri, bu sayede bebeğinin her ortamda dikkat çekici, sempatik ve etkileyici bir görünüm sergilemesine yardımcı oluyor.

 

Sağlıklı Kumaş Türü, Güvenli Yapı

Erkek bebekler için tasarlanan şort alternatifleri, bebek cildinin hassas yapısı göz önünde bulundurularak üretiliyor ve şort seçeneklerinde bebek cildine zarar verebilecek hiçbir madde kullanılmıyor. Bu sayede bebeğinin cildinde tahriş, kızarıklık, alerjik reaksiyon, dökülme gibi problemler oluşmasının önüne geçen ürünler, en hassas ciltli erkek bebekler tarafından bile rahatlıkla kullanılabiliyor.
Bebeklere yönelik yüzme şortu alternatifleri, suyu iten yapıları ile de fark yaratıyor. Kullanım esnasında su tutmayan ve bu sayede bebeğinin vücuduna ağırlık bindirmeyen şort alternatifleri, bebeğinin su içinde özgürce hareket edebilmesine yardımcı oluyor. Şort modellerinin su tutmama özelliği, sağlık açısından da önemli faydalar sağlıyor. Sudan çıktıktan sonra yalnızca birkaç dakika içinde tamamen kuruyabilen şort seçenekleri, çocuğunun üşümesini ve soğuk algınlığına bağlı sağlık problemlerinin ortaya çıkmasını engelliyor. Bel kısımlarında lastik ve bağcık detayı bulunan şortlar, bu sayede her boy ve fizikteki bebeğin vücuduna da kolayca uyum sağlayabiliyor. Esnek ve ayarlanabilir bel bölümü sayesinde bebeğinin fiziksel değişimlerine de adapte olabilen şort türleri, dayanıklı tasarımlarıyla yıllar boyunca kullanılabiliyor.

 

Yüksek Kalite, Cazip Fiyat Seçenekleri

Erkek bebekler için üretilen şort alternatifleri, yüksek kaliteleri sayesinde bebek beziyle birlikte de kullanılabiliyor. Mayo özellikli bebek bezlerinin üzerine rahatça giyilebilen şort seçenekleri, bezi sıkıştırmayan yapıları sayesinde bebeğinin hijyenini başarıyla koruyor. 0-6 aylık bebekler için ayrı, 6-12 aylık bebekler için ayrı, 12-24 aylık bebekler için ayrı olarak tasarlanan şort türleri, bu sayede bebeğine en uygun deniz şortunu giydirebilmeni de mümkün kılıyor. Erkek bebek yüzme şortu fiyatları ise birbirinden cazip seçenekleriyle bebeğin için dilediğin ürünü kolayca satın alabilmene yardımcı oluyor. Eğer sen de erkek bebeğinle denizin, havuzun ve tatilin tadını doyasıya çıkarmak istersen, hemen DeFacto imzalı erkek bebek şortlarından satın alabilir ve benzersiz bir deneyime adım atabilirsin.

Kapat