Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Erkek Bebek Takım - Set

43 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Takım - Set

Erkek Bebek Yılbaşı Temalı Papyon 2'li Takım

(4)
599,99 TL
Sepet Tutarı
299,99 TL

Erkek Bebek Yenidoğan 3'lü Kutulu Hediyelik Set

(2)
179,99 TL
89,99 TL
Sepet Tutarı
80,99 TL
+1

Erkek Bebek Yeni Doğan 3'lü Kutulu Hediyelik Set

(2)
179,99 TL
89,99 TL
Sepet Tutarı
80,99 TL
+1
loading

DeFacto bebek giyim koleksiyonlarının sunduğu kıyafetler, setler ve takımlar, bebeğin için gereksinim duyduğun tüm ürünleri kapsıyor. Canlı renkler, sevimli figürler ve bebeklere uygun desenlerle tasarlanan erkek bebek takım giyim çeşitleri, sana birçok seçenek sunuyor. Bebek cildine uyumlu dokumalarla üretilen hastane çıkış setlerini, pijama ve eşofman takımlarını, DeFacto’nun kaliteli ve ekonomik fiyatlı modelleri arasında kolayca bulabilirsin.
 

Cazip Fiyatlı Erkek Bebek Setleri
Yenidoğan giyim seçenekleri içerisinde en çok ihtiyaç duyulan ürünleri, hastane çıkış setleri oluşturuyor. DeFacto’nun 5'li ve 6’lı erkek bebek setleri ile bu gereksinimini rahatça karşılayabilirsin. Hassas bebek cildine uygun dokumalarla üretilen, baskılı ve baskısız erkek bebek set giyim çeşitlerini tek tıkla kolayca satın alabilirsin. Mavi, beyaz, sarı, lacivert ve yeşil gibi renklerle tasarlanan, bebeklere özgü motifler, figürler, desenler içeren erkek bebek setleri; body, zıbın, eldiven, çorap, ayaklı pijama altı ve başlık gibi parçalardan oluşuyor. Bebeğini, onu sıcacık tutacak hastane çıkış setleriyle üşütmeden eve götürebilirsin. Şapka, ayaklı pijama altı, uzun kollu ve çıt çıtlı zıbından oluşan 3’lü erkek bebek setlerini tercih etmen de mümkün. Bebeklere özel tasarımlarla üretilen ve cazip fiyatlar sunan erkek bebek setleri DeFacto’da seni bekliyor.

 

Sıcacık Tutan Erkek Bebek Eşofman Takımları
Bebeğini hava değişiminden korumak ve sıcak tutmak istiyorsan, DeFacto’nun bebek eşofman takımlarından yardım alabilirsin. Yetişkin modellerini aratmayan tasarım