Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
0 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Kış Mevsimi İçin İdeal Kışlık Erkek Bot

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte havalar soğumaya ve yağış miktarı artmaya başlamaktadır. Yaz mevsiminin aksine kış aylarında çok daha kalın ve korunaklı kıyafetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Vücudun hastalanmaya çok daha meyilli oldu bu mevsimde soğuk almayacak şekilde giyinmek büyük önem taşımaktadır. Özellikle dışarı çıkarken giydiğiniz ayakkabıların ayaklarınızı sıcak tutmasına ve yağışlı havalarda su geçirmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde hastalanmak kaçınılmaz olabilir. Bu aşamada erkek bot tercih etmek akıllıca bir tercih olabilir. Erkek botları ve erkek kar botu şık ve özgün tasarımlarıyla tarzınızı güzelleştirirken aynı zamanda ayaklarınızın daha sıcak olmasına olanak tanımaktadır. Arkadaşlarınızla dışarı çıkarken, işe ya da okula giderken kıyafetlerinizle rahatlıkla eşleştirebileceğiniz ayakkabı türleridir. Bununla beraber zarif görünümleri sayesinde size kendinizi daha iyi hissettirir ve çevrenizdekilerin beğenisini toplamanızı sağlar. Erkek kışlık ayakkabı seçerken hoş bir tasarıma sahip olmasının yanında rahat ve kullanışlı olması da oldukça önemlidir. Bu sebeple ayak ölçünüze ve yaşadığınız şehrin hava koşullarına uygun bir ayakkabı seçmeniz size avantaj sağlayacaktır.

Özgün Tasarımlı Erkek Bot Modelleri

Erkek bot modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Yediden yetmişe herkese hitap edecek bu modellerde belirleyici olan sizlerin zevk ve tercihleriniz olacaktır. Kendi tarzınızda veya tarzınızı yenilemek istediğinizde, birçok model seçeneğiyle tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. Bot erkek modelleri; rengi, malzemesi, bağcık tipi, tasarımı, bilek uzunluğu gibi özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Erkek deri bot, şık tasarımıyla hem casual hem de formal kullanım için oldukça uygundur. Ciddi bir iş görüşmesinde veya hafta sonu tatilinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Deri botların genel olarak siyah ve kahve rengi modelleri mevcuttur. Bağlanma şekli açısından hem fermuarlı hem de bağcıklı modellerini bulabilirsiniz. Bu aşamada botu nasıl kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Erkek postal bot modelleri, botun bilek uzunluğunu tanımlar. Postallar, uzun bot modelleridir. Bilet boyu farklılık göstermektedir. Bazı modellerde bileğin hemen üstünde biterken; bazı modellerde daha uzundur. Erkek postallarının süet ve suni deriden üretilmiş modelleri mevcuttur. Kışları da yürüyüş ve koşu yapmak için bot tarzında spor ayakkabı ve erkek spor bot ve outdoor bot modelleri üretilmiştir. Botlara kıyasla daha hafif ve esnek ayakkabılardır. Ayakkabı içinin kürklü olması sayesinde ayaklarınızı sıcak tutar ve rahat bir kullanım imkânı sunar. Spor ayakkabıyla benzerlik gösterdiği için bu modeller genel olarak bağcıklı yapıdadır. Bununla beraber kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde çok daha fit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Erkek Bot Fiyatları

Erkek bot fiyatları modelden modele değişkenlik göstermektedir. Erkek botlarının üretiminde kullanılan kumaş, işçilik detayları gibi unsurlar fiyatta etkili olmaktadır. Örneğin; ayakkabı tasarımında daha fazla detay olması, fiyatın artmasında etkili bir unsurdur. Kışlık bot erkek modelleri karlı veya yağmurlu havalarda ayakkabının su almasına karşı üretilmiş ve ayaklarınızı sıcak tutması amaçlanmıştır. Bununla beraber farklı tarzlara yönelik modeller, kombinlerinizi tamamlamanız için özenle tasarlanmıştır. Daha klasik giyindiğiniz günlerde klasik erkek bot ya da sportif giyindiğiniz günler için tercih edebileceğiniz, outdoor giyim ürünleri ile kombinleyebileceğiniz outdoor bot erkek modelleri mevcuttur. Erkek süet bot, erkek siyah bot ve klasik bot erkek şık görünümü ile formal kullanımlar için oldukça uygundur. Süet, ısıyı çok iyi muhafaza eder. Bununla beraber nefes alma özelliği nispeten daha düşüktür. Süet botların hem bağcıklı hem de fermuarlı bağlama modelleri mevcuttur. Bu aşamada süet bot modellerinde, daha çok tercih edilen modellerin fiyatı daha yüksek olabilmektedir. Yarım bot erkek, bilekte biten bot modellerini tanımlar. Bu modeller suni deri, süet vb. kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Erkek yarım bot modelleri hem gündelik hem de formal giyim için uygundur. Bu aşamada botunuzun rengi kullanım amacınıza göre tercih edebilirsiniz. Açık ve canlı renkler gündelik giyim için, koyu renkleri ise formal giyim için tercih edebilirsiniz. Yarım bot modellerinde koyu renkler hem kışa daha uygun olduğu hem de rahat kolay kombinlenebildiği için daha çok tercih edilmektedir.

Rahat Botlarla Şehrin ve Doğanın Keyfini Çıkartın

Havaların soğumasıyla birçok aktivite erteleniyor. Özellikle spor anlamında trekking, yürüyüş, koşu gibi sporları dahil edilebilir. Ancak trekking botu sayesinde doğayla iç içe olmayı ertelemenize gerek yok. Trekking botların konforlu tabanı ve kalın kumaşı ile en soğuk günlerde bile yürüyüşlerinizden keyif almanıza olanak tanır. Bağcıklı modelleri bunan trekking botlar, ayarlanabilir sıkılığı sayesinde ayağınıza tam oturur ve bu sayede yürüyüş esnasında ayaklarınızı yormaz. Trekking botları poliüretan, tekstil malzemeleri kullanılarak üretilmektedir. Bununla beraber chelsea botlar şehir içinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz şık tasarımlı botlardır. Peki chelsea bot nedir? Chelsea botların yan kısımlarında elastik bir bant bulunmaktadır. Genel olarak fermuarsız ve bağcıksız tasarlanan ayakkabılardır. Bu bot modellerinin hem süet hem de suni deri modelleri mevcuttur. Takım elbise ayakkabısı olarak da bilinen botlar, ağır ve şık görünümüyle kombinlerinizi taçlandırabilir. Ayrıca su geçirmedikleri için yağışlı havalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkek bot kombinleri nasıl yapılır? Erkek jean pantolon veya bol paça pantolonlarınızın altında, pantolonunuzu isterseniz botun içine sokarak, paçalarını katlayarak veya ayakkabının üstünden geçirerek kombinleyebilirsiniz. Bu aşamada botunuzun rengi ile kazak, mont, kaban ve parka veya pantolonunuzun rengini eşleştirebilirsiniz. Bot erkek modelleri her ortam ve koşul düşünülerek tasarlanmış birçok farklı tasarıma sahiptir. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun erkek botunu şimdi güvenli alışveriş imkanıyla DeFacto’dan satın alabilirsiniz!