Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Erkek Çanta Modelleri

32 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Çanta Seçimleri Temizle

Erkek Spor Ve Seyahat Çantası

699,99 TL
Sepet Tutarı
349,99 TL

Erkek Spor Ve Seyahat Çantası

699,99 TL
Sepet Tutarı
419,99 TL

Erkek Su Geçirmez Kumaş Spor Ve Seyahat Çantası

(1)
699,99 TL
Sepet Tutarı
349,99 TL

Erkek Su Geçirmez Kumaş Spor Ve Seyahat Çantası

(1)
699,99 TL
Sepet Tutarı
419,99 TL

Erkek Su Geçirmez Kumaş Sırt Çantası

(9)
599,99 TL
Sepet Tutarı
419,99 TL

Erkek Su İtici Kumaş Sırt Çantası

(4)
299,99 TL
Sepet Tutarı
209,99 TL

Unisex Su Geçirmez Kumaş Okul Sırt Çantası

(7)
399,99 TL
Sepet Tutarı
319,99 TL

Erkek Çapraz Çanta

(1)
399,99 TL
Sepet Tutarı
199,99 TL

Erkek Bel Çantası

299,99 TL
Sepet Tutarı
239,99 TL

Erkek Su İtici Kumaş Sırt Çantası

(4)
299,99 TL
Sepet Tutarı
209,99 TL

Erkek NBA Wordmark Su İtici Kumaş Sırt Çantası

(2)
499,99 TL
Sepet Tutarı
299,99 TL

Erkek Suni Deri Bel Çantası

(1)
399,99 TL
Sepet Tutarı
239,99 TL

Erkek Suni Deri Çapraz Çanta

(1)
399,99 TL
Sepet Tutarı
279,99 TL

Erkek Çapraz Çanta

399,99 TL
Sepet Tutarı
199,99 TL

Erkek Su Geçirmez Kumaş Slogan Sırt Çantası

(2)
299,99 TL
Sepet Tutarı
239,99 TL

Erkek Çapraz Çanta

299,99 TL
Sepet Tutarı
239,99 TL
loading

Şıklığı ile Dikkat Çeken Erkek Çanta Modelleri

Çantalar, aksesuarlar içerisinde çok fazla tercih edilen aksesuarlardandır. Bunun nedeni insanlara hem kullanışlı bir yer olanağı sağlaması hem de oldukça farklı modellere sahip olmasıdır. Farklı tasarımları ile göz kamaştıran erkek çanta modelleri, piyasada çok çeşitli olarak bulunuyor. Erkekler için de çok önemli olan çantalar, hem spor hemde klasik bir görünümle kombinleri tamamlıyor. Çanta modelleri seçiminde genellikle belirli faktörlere dikkat ederek bir seçim yapabilirsiniz. Çanta seçiminde hem rahatlık hem de kullanışlılık oldukça önemli faktörlerdendir. Farklı çanta modelleri, farklı kullanışlılık deneyimi yaşatır. Bu noktada erkek sırt çantası ve erkek el çantası modelleri farklı işlevleri yerine getirir. Sırt çantası, oldukça geniş bir alana sahiptir. Bu çanta modeline birçok eşya sığdırabileceğiniz ibi laptop, tablet gibi dijital eşyalarınızı da sığdırabilirsiniz. Erkek çanta modelleri, insanlara oldukça geniş bir seçim şansı veriyor. Birçok farklı model içerisinden hem tarzınıza hem de rahatlığa uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca çantalar, kombinleri tamamlayan aksesuarlardandır. Kıyafetleriniz ile uyumlu çantalar tercih ederek şıklığı yakalayabilirsiniz. Hem spor çantalar hem de klasik çantalar mevcut. Tarzınızı ön plana alarak bir seçim yapmanız doğrultusunda bu çantaları uzun yıllar kullanmanız mümkündür. Sizler de farklı erkek çantalarını keşfedebilir, tarzınız için en uygununu tercih edebilirsiniz!

Erkek Çanta Modelleri ile Farklı Tarzlar Keşfedin

Çanta modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Erkekler için tasarlanan çantalar da oldukça geniş bir çeşitlilik sunar. Bu çeşitlilik içerisinden kendinize uygun erkek çanta modelleri keşfedebilirsiniz. Erkek çanta modelleri içerisinde çok fazla tercih edilen ilk model sırt çantalarıdır. Sırt çantalar oldukça kullanışlı ve kolay taşınabilir olmalarından dolayı tercih edilir. İçerisinde geniş bir alan bulunduran sırt çantalarını uzun yolculuklarda, iş alanınızda veya dışarı çıkarken günlük olarak kullanmanız mümkündür. Sırt çantalar hem farklı renkler hem de tasarımlara sahiptir. Bu çeşitliliğin içerisinden kendinize özel bir sırt çantası seçebilirsiniz. Böylece uzun yıllar bu sırt çantasını kullanmanız mümkün olur. Bir diğer erkek çanta modeli ise erkek postacı çantası modelidir. Bu modle, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılıyor. Hem şık hem de klasik bir görünüme sahip olan bu model, birçok farklı tasarıma sahiptir. Postacı çantaları, kolay taşınabilir yapıları ile insanlara keyifli bir çanta deneyimi yaşatıyor. Bir diğer erkek çanta modeli ise erkek çantası çapraz modellerdir. Bu modeller çapraz olarak takılmasının yanı sıra oldukça geniş bir alana sahiptir. İçerisine anahtar, telefon, cüzdan gibi birçok eşya sığar. Bir diğer erkek çanta modeli ise büzgülü erkek çanta modelidir. Büzgülü modeller, büyük çanta taşımak istemeyenler ama çok eşyayı bulunan insanlar için oldukça ideal çantalardandır. Erkek çanta modelleri oldukça geniş bir tasarım zincirine sahiptir. Bu nedenle kendi tarzınıza uygun bir erkek çantası bulmanız oldukça kolay. Erkek çantaları farklı renkler ile de ön plana çıkıyor. Mavi, yeşil, sarı gibi farklı renklerin yanı sıra klasik renkli çantalar da mevcut. Siyah, gri, lacivert renkli çantaları birçok kıyafetiniz ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı renkleri deneyerek, tarzınızı şekillendirebilirsiniz. Çok fazla tercih edilen sırt çantaları da kendi içerisinde farklı modellere ayrılıyor. Çok gözlü sırt çantaları, orta boy sırt çantaları veya küçük boy sırt çantaları arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir çanta seçimi yapabilirsiniz. Çantaların modellerinde etkili olan bir diğer nokta ise çantanın kumaşıdır. Suni deri, kot veya daha ince kumaşlara sahip olan çantalar içerisinden kendinize uygun bir seçim yapmanız mümkündür.

Kullanışlı Erkek Omuz Çantası

Erkek çanta modelleri içerisinde yer alan ve çok fazla tercih edilen modellerden biri erkek omuz çantası modelidir. Erkekler için tasarlanan omuz çantaları, oldukça geniş bölmelere sahip olup rahat bir yapı ile kolay taşınmasını sağlar. Farklı erkek çanta omuz modelleri, genellikle çapraz modeller olarak tasarlanıyor. İşe giderken, dışarıya çıkarken omuz çantaları ile birçok eşyayı yanınızda taşımanız mümkündür. Ayrıca hem spor hem de şık bir görünüme sahip oldukları için birçok kıyafetler uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanıyorlar. Erkek çanta çeşitleri içerisinde omuz çantası kadar tercih edilen bir diğer çanta çeşidi ise deri çantalardır. Suni deri ile üretilen bu çantalar, oldukça şık bir görünüme sahip oluyorlar. Böylece birçok kıyafet ile kullanabiliyorsunuz. Deri kumaşlı çantalar hem omuz çantası hem de sırt çantası olarak tasarlanıyor. Hem elinize alabileceğiniz deri çantalar, hem de omuzunuzda taşıyabileceğiniz deri çantalar mevcut. Bu modeller içerisinden alışık olduğunuz bir çanta seçebilir, tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip erkek çantası deri modeller, piyasada bulunuyor. Deri çantalar, ofiste çalışanlar için oldukça ideal bir çanta seçimi oluyor. Laptop, tablet gibi teknolojik aletleri, deri çantanız ile taşımanız oldukça kolay olacaktır. Erkekler için tasarlanan çantalar, kombinlerin tamamlayıcı parçaları olup, birçok insan tarafından tercih ediliyor. Rahat, spor veya klasik modellerdeki erkek çantaları, ön plana çıkarken rahatlık ve çantanın bölmeleri oldukça önemli faktörler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca iş alanında da çanta bir gereksinim olarak karşımıza çıkıyor. Birçok eşyayı taşıyan büyük boy çantalar, iş alanlarında oldukça kullanışlı çantalar olarak karşımıza çıkıyor. Erkek çantaları içerisinde yer alan omuz çantaları, birçok alanda kolaylıkla kullanılabilir. Pratik kullanıma sahip olan çapraz çantaların taşınması da oldukça kolaydır. Birçok kıyafet ile kullanabileceğiniz bu çantalar farklı renkler ile insanların karşısına çıkıyor. Yeşil, mavi, siyah, gri gibi çeşitli renkler içerisinden kendinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca her zaman kullanabileceğiniz her kıyafete uygun bir çanta modeli seçmeniz de mümkündür. Omuz çantalarındaki kolay kullanım, birçok insan tarafından tercih edilmesinin nedenidir. Sizler de erkek omuz çantalarını inceleyebilir, birçok farklı modele sahip kullanışlı omuz çantalarından birini edinebilirsiniz.

Erkek Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Belirli faktörlere dikkat ederek kendinize uygun ve kaliteli bir çanta seçimi yapmanız mümkündür. Erkek çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk faktör, çantanın kumaş kalitesidir. Kaliteli bir kumaşa sahip olan çantaları uzun süre kullanma deneyimi yaşatabilir. Bunun yanı sıra kumaşın su geçirmez, kalın ve kolay yırtılmayacak türden olması da önemli bir noktadır. Farklı erkek çanta türleri içerisinde kumaş çeşitliliğini ön plana alarak bir seçim yapmalısınız. Deri çantalar, kalın kumaşlı çantalar uzun süre kullanım için oldukça ideal çantalardandır. Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise çantanın modelidir. Model, her ne kadar dış görünüşünü etkilese de çantanın işlevini de etkiler. Bu nedenle büyük bölmelere sahip çantalar veya gizli bölmelere sahip çantalar, birçok insan tarafından oldukça fazla tercih edilen çantalardır. Çantayı kullanacağınız alana göre bir model seçmelisiniz. Örneğin iş yeri için kullanacağınız bir çanta arıyorsanız erkek laptop çantası oldukça ideal bir seçim olacaktır. Laptop çantaları, genellikle iki büyük bölmeden oluşan düz modellerdir. Çantayı kullanacağınız alan göre seçmek sizin için oldukça işlevsel bir durum yaratacaktır. Günlük olarak kullanmak için tercih edeceğiniz bir çanta modeli arıyorsanız çapraz omuz çantalarını ön plana alabilirsiniz. Daha küçük boyutlara sahip olan omuz çantaları günlük hayat için oldukça ideal işlevlere sahiptir. Bunların yanı sıra çanta seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise tarzınızdır. Tarzınıza uygun bir çanta modeli seçmeniz birçok kıyafetiniz ile uyumlu bir çanta deneyimi yaşatacaktır. Birçok farklı çanta modeli içerisinden tarzınızı yansıtabileceğiniz bir çanta modeli bulmanız mümkündür. Ayrıca klasik, düz model çantaları birçok tarz ile kullanmanız da mümkün. Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise tavsiyeleri ve önerileri göz önüne alarak bir seçim yapmanızdır. Bu noktada erkek çanta tavsiye ve erkek çanta önerileri ile çanta seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz. Erkek çanta seçiminde kaliteli bir seçim yapmak uzun yıllar çantayı kullanmanızı sağlayacaktır. Farklı kumaş türlerini, modeli ,çanta bölmelerini inceleyerek kendinize en uygun çantayı seçmeniz mümkün. Sizler de kendi tercihlerinizi çanta modelleri ile şekillendirebilir, sizin için en ideal çanta modelini keşfedebilirsiniz.

Konforlu Erkek Çanta Fiyatları

Çanta fiyatlarını etkileyen belirli faktörler var. Bu faktörler erkek çanta fiyatları üzerinde de etkili olan faktörlerdir. Erkek çanta fiyatları öncelik olarak modele göre farklılaşıyor. Örneğin el çantası, omuz çantası veya sırt çantası arasında fiyat farklılıkları olabiliyor. Bu noktada çantanın büyüklüğü devreye giriyor. İşlevsel çantalar için çantaların büyüklüğü önemli bir noktadır. Sırt çantaları ve omuz çantaları arasında hem işlevsel hem de büyüklük açısından farklılıklar mevcuttur. Bu nedenle çantalar arası fiyat farkları ortaya çıkıyor. Çantaların modelleri, işlevlerinde etkili olan noktadır. Bu nedenle modelleri farklılaştıkça çanta fiyatları değişir. Bir diğer çanta fiyatlarını etkileyen faktör kalitedir. Kaliteli bir kumaşa sahip olan çantalar uzun ömürlü bir deneyim sağlarlar. Bu nedenle çantalarının fiyatları, kaliteye göre de farklılık gösterir. Kaliteli bir seçim yapmanız uzun yıllar kullanabilmeniz için bir yol olup, daha ekonomik bir tercih olacaktır. Kaliteli bir kumaş yapısına sahip olan çantalar, birçok eşyayı kolayca taşıyacaktır. Sizler de erkek çanta fiyatları içerisinden kendinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Erkek çantalar, aksesuarlar olarak tamamlayıcı parçalardır. Hem şık hem de spor kombinlere uyumlu çanta modelleri içerisinden kendinize uygun bir seçim yapmanız mümkündür. Dışarı çıkarken rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve eşyalarınızı koyabileceğiniz işlevsel çantaları inceleyerek bir seçim yapabilirsiniz. Çok fazla tercih edilen erkek el çantaları ve sırt çantaları ya da omuz çantaları içerisinden ideal bir tercih yapabilirsiniz. Ayrıca geniş renk skalası seçiminizi kolaylaştıracaktır. Dolaplarınızdaki kıyafetlere uygun bir renkte çanta seçmeniz, birçok kombinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir çanta deneyimi yaşatacaktır. Erkek çantaları, erkek tarzına uygun bir şekilde tasarlanıyor. Belirli motiflere, desenlere sahip olan bu çantalar, birçok insan tarafından sevilerek kullanılıyor. Erkek çantalarını tercihe derken eblirli noktalara dikkat ederke bilinçli bir tercih yapabilirsiniz. Kendinize uygun bir tercih yapmanız, birçok kombini kolayca tamamlayabileceğinizi gösterir. Sizler de farklı modeller arasından fiyatları inceleyerek bir seçim yapabilirsiniz. Erkek çanta modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olması, insanlar için geniş bir fiyat skalası sunuyor. Farklı model ve kalitelere göre değişen bu fiyatlar, insanlar için oldukça ideal fiyatlara sahip oluyor. Kendinize uygun bir model seçimi yapmanız oldukça kolaylaşıyor. DeFacto erkek çanta fiyatlarını inceleyerek, birbirinden şık çanta modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

;

İnternet sitemizde çerezler yoluyla kişisel veri işlenmekte olup; gerekli olan çerezler, bilgi toplumu hizmetlerinin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Diğer birinci ve üçüncü taraf çerezler ise size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi, sitemizin daha işlevsel kılınması ve kişiselleştirmesi ve açık rıza vermeniz halinde, sizlere yönelik pazarlama faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılacaktır. Çerezlere dair tercihlerinizi Çerez Tercihleri paneli aracılığıyla her zaman yönetebilir, çerezlerle ilgili daha detaylı bilgiye Çerez Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.