Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
131 Ürün Sayısı
Görünüm:

Slim Fit Astarlı Blazer

499,99 TL
Sepette %30 İndirim
349,99 TL
+1

Oversize Fit Çift Cepli Jean Yelek

249,99 TL
Sepette %20 İndirim
199,99 TL

Slim Fit Yarım Astar Blazer

499,99 TL
Sepette %30 İndirim
349,99 TL
+2

Regular Fit Polo Yaka Cepli İnce Gömlek Ceket

249,99 TL
Sepette %20 İndirim
199,99 TL

Slim Fit Polo Yaka Çift Cepli Mont

449,99 TL
Sepette %20 İndirim
359,99 TL
+3

Slim Fit Yarım Astar Blazer

499,99 TL
Sepette %20 İndirim
399,99 TL
+2

Modern Fit Blazer Ceket

299,99 TL
Sepette %20 İndirim
239,99 TL

Regular Fit Süet Gömlek Ceket

229,99 TL
169,99 TL
2. Ürün 99.99TL
+6

Regular Fit Süet Gömlek Ceket

229,99 TL
169,99 TL
2. Ürün 99.99TL
+6

Slim Fit Dokulu Blazer Ceket

599,99 TL
Sepette %10 İndirim
539,99 TL
+1

Oversize Fit Çift Cepli Jean Yelek

249,99 TL
Sepette %20 İndirim
199,99 TL

Kapüşonlu Kolları Örme Jean Ceket

349,99 TL
Sepette %50 İndirim
174,99 TL

Slim Fit Çift Cepli Jean Ceket

299,99 TL
Sepette %30 İndirim
209,99 TL

Relax Fit Kapüşonlu Gabardin Gömlek Ceket

199,99 TL
129,99 TL
2. Ürün 99.99TL
+1

Regular Fit Süet Gömlek Ceket

169,99 TL
Sepette %20 İndirim
135,99 TL
+6

Regular Fit Süet Gömlek Ceket

229,99 TL
169,99 TL
2. Ürün 99.99TL
+6

Regular Fit Uzun Kollu Kapüşonlu Gömlek Ceket

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Slim Fit Çıkarılabilir Suni Kürk Yaka Jean Ceket

299,99 TL
Sepette %30 İndirim
209,99 TL

Slim Fit Polo Yaka Çift Cepli Mont

449,99 TL
Sepette %20 İndirim
359,99 TL
+3

Relax Fit Cepli Uzun Kollu Twill Gömlek Ceket

199,99 TL
169,99 TL
2. Ürün 99.99TL
+1

Regular Fit Uzun Kollu Cepli Pamuklu Gömlek Ceket

229,99 TL
Sepette %20 İndirim
183,99 TL

Slim Fit Kolej Yaka Bomber Gömlek Ceket

369,99 TL
Sepette %40 indirim
221,99 TL

Slim Fit Basic Blazer Ceket

399,99 TL
Sepette %20 İndirim
319,99 TL

Relax Fit Cepli Uzun Kollu Twill Gömlek Ceket

199,99 TL
169,99 TL
2. Ürün 99.99TL
+1

Regular Fit Kapüşonlu Mevsimlik İnce Jean Ceket

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Slim Fit Kolej Yaka Bomber Suni Deri Suni Deri Mont

499,99 TL
Sepette %20 İndirim
399,99 TL
loading

Her Dönemin Trendi Erkek Ceket Modelleri

Tüm zamanlar için değişmeyen şeylerden bir tanesi iyi görünme kaygısıdır. Özellikle tekstil ve moda alanındaki gelişmeler ile iyi görünme kaygısı boyut değiştirmiş; daha da önemli bir yere yerleşmiştir. Günümüzde tercih edilen kıyafetler sadece temel ihtiyaca yönelik değildir. İhtiyacın yanında kendini ifade etme algısını da taşır. Bu sebeple milyonlarca seçenek arasından seçtiğimiz her parça aslında kişinin kendisiyle ilgili çok bilgi içermektedir. Bu durum kadın modası için de erkek modası için de geçerlidir. Yıllara göre bakıldığında tüm tercihler belli kategoriler etrafında toplanmıştır ve kendi içlerinde farklı modeller ile alıcılarıyla buluşmuşlardır. Genel kategorilerden bir tanesi de ceketlerdir. Özellikle erkeklerle yıllar boyunca daha fazla bağdaşan ceketler çağdaş toplumda unisex giysi türü sayılır. Buna rağmen istatistiksel olarak erkeklerin ceketleri daha fazla kullandığı görülür. İstisnasız her erkeğin en az bir ceketi olmuştur. Bu yıllardır değişmeyen bir durumdur. Her çağı yakalayan ceket modelleri, erkekler için şıklığı temsil eden temel unsurlardan biridir. Özellikle başta akla ilk gelen takım elbise ile kullanıma uygun tarzdaki klasik ceketlerdir. Zamansız ve her tarza uygunluğu ile bu erkek ceket türü öne çıkmaktadır. Bunun yanında mevsimlik ceket türleri de kendi içlerinde farklı modelleriyle her zaman trend olarak kalmayı başarmışlardır. Bu on yıllar ile ölçülemeyecek bir durumdur; şayet erkek ceket çeşitleri değişen yüzyıllara dahi ayak uydurmuşlardır. Bu adaptasyonun ceketlerin kullanışlı olmasını sağlayan özelliklerinde yatar. Öncelikle her tarzdaki ceketin klasik ya da spor olması fark etmeksizin şık göründüğü bir gerçektir. Bununla beraber ceketler dış giyim olarak her mevsime uygun şekilde karşınıza çıkarlar. Yünlü bir ceketi kışın çok rahat kullanabileceğiniz gibi; ince kumaşlı bir yeşil ceketi yazın hafif serin akşamlarda omzunuza alabilirsiniz. Ceketler ara mevsimler için de son derece idealdir. Ara mevsimlerde, özellikle orta kuşak ülkelerinde, havanın bir sıcak bir soğuk olması kişiye yanında kolayca taşıyabileceği bir eşya taşıma ihtiyacı doğurur. Bu konuda da ceketler hayli hayat kurtarıcıdır. Tüm moda akımlarında ceketlerin bu denli ön planda oluşunda bir başka neden ise diğer pek çok parça ile kolayca uyum yakalamasıdır. Ceketlerin çok çeşitli oluşu bu durumu kolaylaştırır. On yıllara göre değişen moda anlayışı içerisinde erkek ceket modelleri, o dönem popüler olan hemen her çeşitte ürün ile iyi bir görüntü yakalamayı başarmıştır. Özet olarak çok uzun sürelerdir erkeklerin hayatında ceketler vardır ve gidişata göre var olmaya da devam edecektir. Artık ceketler iyi görünme ve stil sahibi olmanın anahtarı sayılabilen kilit parçalardır.

Şıklığın Vazgeçilmezi Erkek Ceket Modelleri

Erkeklerde şıklık algısının tamamlanmasını sağlayan ceketler için pek çok model vardır. Modeller kalıp ve kesime göre ayrılabileceği gibi kumaş türüne göre de sınıflandırılabilir. Kalıplara göre ceketlere bakılacak olunursa yıllardır en çok görülenlerden bir tanesi regular kalıplardaki ceketlerdir. Son derece klasik ve klas bir görüntü veren bu ceketler birçok kişi için vazgeçilmez olmuştur. Bunun yanında daha yakın zamandaki moda anlayışıyla slim ve slim fit kalıplar daha fazla gündeme gelmişlerdir. Vücut hatlarını biraz daha belli eden bu kalıplar regular ceketlere göre biraz daha fazla spor görüntü havası verir. Aynı zamanda oldukça güncel birer seçenektirler. Diğer bir genel model sınıflandırmasına bakılacak olunursa erkek ceket modelleri spesifik kesim ve kullanılan materyaline göre sınıflandırılır. Bu tür modellere örnek olarak deri ceketler ilk akla gelenlerdendir. Deri ceket kumaştan farklı oluşuyla ve kalıp olarak klasik ceketlerden uzak oluşuyla farklı tarzda en öne çıkan ceket modellerinden biridir. Yıllardır deri ceket erkek modellerinin yeri asla sarsılmamıştır. Her yıl muhakkak birçok koleksiyonda erkek deri ceket modelleri yerini alır. Son zamanlarda deri ceketler kadar popüler hale gelen bir başka model ise blazer ceketlerdir. Erkek blazer ceket hem klasik hem de spor görüntüyü bir arada sunar. Farklı dokulardaki kumaşlarda olabilen blazer ceketler erkeklerin hem iş hem de günlük aktivitelerinde oldukça sık rastlanır hale gelmişlerdir. Diğer birçok giysi ile kombinin kolay olması erkek blazer ceket modellerini vazgeçilmez yapmaktadır. En popüler erkek ceket modellerine verilecek bir başka örnek ise jean ceketlerdir. Jean ürünler de yıllardır değişmeyen trendler arasında her kesimden zevkin ilgisini çekerler. Erkek ceket modellerinde kategoriler daha ince detaylarla da var olmaktadır. Örneğin kapüşon ya da yaka tarzı kolej yaka ceket gibi modellerde belirleyici konumdadırlar. Bunların var olması ya da çeşitleri modeli doğrudan etkileyen unsurlardır.

Erkek Blazer Ceket Kombin Önerileri

Günümüzde blazer ceketler hem erkeklerin hem de kadınların yıldız parçalarıdır. Erkeklerde kullanımı daha sık görülen blazer ceketlerde pek çok çeşitte model mevcuttur. Temel olarak bir takım elbise ceketine benzeyen ancak kesim olarak daha salaş ve spor bir hava veren blazer erkek ceketleri genellikle düz renkte ve ince kumaşta uygulanır. Ancak elbette istisnaları mevcuttur. Kalın dokumalı ve kaz ayak ya da kırçıl desenli kumaşlara uygulanması da mevcuttur. Her durumda blazer ceketler günü kurtarıcıdırlar. Erkekler arasında özellikle yaygın olmasının sebebi rahatlığı kadar ciddi de bir hava vermesidir. Genel görüntüsü itibariyle pek çok kombine de uyum sağlayan erkek blazer ceket modelleri ile sıklıkla karşılaşılır. Blazer ceketler ile çok farklı kombinler yapılabilecek olsa da yaygın kullanımda kabul gören belli çizgide kombin örnekleri sunmak mevcuttur. Bunlardan ilki jeanler ile olan kombinlerdir. Bir blazer ceket tercihen slim kesim bir jean ile oldukça havalı bir görüntü sunar. Bu görüntü bir spor ayakkabı ile tamamlanır. Spor ayakkabı rengi jean tonuna ve blazer ceket rengine göre farklı seçeneklerde olabilir. Fakat genel anlamda bu görüntü ile sosyal ortamlarda da iş yeri ortamında da dikkat çekmeniz oldukça olasıdır. Blazer ceket ince yazlık kumaş pantolonlar ile de harika bir görüntü sunar. Seçeceğiniz pantolon açık renklerde ve keten tarzı kumaşta olursa yine yıldız bir görüntü oluşur. Blazer beyaz ceket ve kumaş pantolon görünümünü nasıl tamamlayacak olduğunuz, gidilecek ortam için özellikle önemlidir. Bu görüntüyü düz renk bir tshirt ve casual ayakkabı ile taçlandırırsanız günlük ve iş yeri kullanımı için ideale ulaşmış olursunuz. Bunun yanında bir yelek, bir gömlek ve kravat kullandığınız takdirde görünümünüz son derece şık mekanlar için bile uygun hale gelecektir. Bu kombinin düğün gibi davetlerde sıkça kullanıldığı son zamanlarda göze çarpan bir detaydır.

Erkek Ceket Fiyatları

Erkekler için ceketler kurtarıcı ve dolayısıyla vazgeçilmezdirler. Genellikle pek çok erkeğin dolabında çok sayıda ceket bulunur. Eskimesine fırsat vermeden yeni modeller çıktıkça yeni ceketler alınması erkeklerin giysi seçme ve kombin yapma konusunda rahatlamasını sağlar. Bir mavi ceket alıp çıkmak çoğu zaman iyi bir vakit kazancı da sağlar. Sıra yeni bir ceket almaya geldiğinde fiyatların durumu merak konusu olur. Erkek ceketlerinde belli bir fiyat aralığı vermek zordur. Ceket çeşitliliği bunun temel nedenlerinden biridir. Fiyat konusunda en akıllıca araştırma, model bazında yapılan araştırmadır. Örneğin genel blazer ceket fiyatlarına bakmak hem daha kısa bir liste hem de daha spesifik odak sunar. Fakat genel olarak her modelde hemen her fiyata ürün bulmak mümkündür. Burada temel prensip kalite olarak baz alınabilir. Kullanılan ceket kumaşının kalitesi fiyat ile ilgili doğrudan fikir sahibi olmanızı sağlar. İyi bir kumaş yazın terletmez ve kışın üşümemenizi sağlar. Ceketler dış giyim unsurları olduğu için bu konu özellikle önem taşır ve fiyatlar da kalitenin yansıması görülür. Deri ceketler için de aynı şey söz konusudur. Elbette hakiki deri ve suni deri ürünleri arasındaki fark aşikardır. Materyalin yanında fiyata yansıyan diğer konu sezon ürünleridir. Yeni koleksiyonlar ilk çıktıkları tarihlerde daha az bulunur ve daha özellerdir. Bu sebeple yeni sezon erkek ceket modellerini az bir fiyat farkıyla henüz kimse sahip değilken siz üzerinizde taşıyor olabilirsiniz. Genel anlamda bakıldığında ise fiyat skalası geniş olan erkek ceketlerinde her bütçeye uygun bir ürün bulmak mümkündür. Erkek ceket alışverişinizi daha akıllıca hale getirmek için indirimleri ve diğer kampanyaları takip edebilirsiniz.

Siyah Ceket ve Detaylarındaki Şıklık

Her dönemin bir trendi vardır. Moda anlayışının hızla değişmesi yükselen ve alçalan trend ürünleri beraberinde getirir. Parçalar bir dönem dolaplarda üst raftayken bir dönem en el altı yerlere inerler. Bazı giysilerde ise bu durum söz konusu değildir. Neredeyse her mevsim her koşulda giyilen ve her zevke hitap eden giysiler vardır. Bunlardan birine örnek de deri ceketlerdir. Deri ceketlerde özellikle siyah renk artık bir klasik olmuştur. Pek çok kişinin en az bir kez siyah deri ceketi olmuştur. Siyah ceketin bir klasik olmasında en önemli etken çok kullanışlı olmasıdır. Hem spor hem de şık bir görüntü sunar. Pek çok kıyafetle olan kombin seçenekleri hem klasiğe hem spora yatkındır. Bu nedenle yılın çoğu zamanında modellerinde satışa devam edilir. Büyük bir zaman diliminde bulunabiliyor olması da kullanımındaki sıklığı arttırır. Siyah deri ceket erkek modellerinde belirleyici olan faktörler vardır. Bunlardan ilki fermuar ya da çıtçıt kullanımıdır. Bu tamamen kişinin kendi zevk ve kullanımına hitap eden bir durumdur. Siyah deri cekette model belirleyici başka faktör zımba gibi detaylardır. Zımbalar erkek siyah deri ceketlerde son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Hem şık hem de spor görüntüye katkı sağlayan zımba detayları dikkat çekici unsurlardır. Aynı zamanda dikiş biçimleri de erkek deri ceketlerde zevke spesifik hitap eden detaylardır. Omuz veya bel bölgesinde daha sıklıkla görülen dikiş detayları tarzınızı en iyi yansıtacak siyah deri erkek ceketini size sunar.

Erkek Ceket Bedeni Nasıl Hesaplanır?

Ceketlerde bedeni belirleyen temel ölçü, göğüs çevrenizin kaç cm olduğudur. Göğüs çevresi uzunluğunun 2,54’e bölünmesi ceket bedenini verir. Bel çevresi ölçüsü ise ceket drobunu verir. Ceketlerde beden boyutlarının kesime ve markaya göre ufak değişiklikler gösterebileceği unutulmamalıdır.

Erkek Tüvit Ceket Nedir?

Tüvit nispeten kaba dokumalı ve dokusu ele gelen bir kumaş türüdür. En sık kullanıldığı yer ceket gibi dış giyim parçalarıdır. Erkek tüvit ceket kalın dokumalı bir ceket türüdür.

Erkek Deri Ceket İçine Ne Giyilir?

Bu tamamen tarza göre belirlenecek bir durumdur. Deri ceket içine hem klasik hem spor tarzda gömlek tercih edilebilecekken, rahatlıkla tshirt gibi parçalar da giyilebilir.