Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
106 Ürün Sayısı
Görünüm:

Erkek Çocuk Yazı Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %30 İndirim
20,99 TL

Erkek Çocuk Triceratops Atlet

29,99 TL
Sepette %25 İndirim
22,49 TL

Erkek Çocuk Hologram Baskılı Atlet

35,99 TL
Sepette %25 İndirim
26,99 TL

Erkek Çocuk Toy Story Lisanslı Atlet

49,99 TL
Sepette %25 İndirim
37,49 TL

Erkek Çocuk Toy Story Lisanslı Atlet

49,99 TL
Sepette %25 İndirim
37,49 TL

Erkek Çocuk Toy Story Lisanslı Atlet

49,99 TL
Sepette %25 İndirim
37,49 TL

Erkek Çocuk Baskılı Spor Atlet

29,99 TL
24,99 TL
Sepette %25 İndirim
18,74 TL

Erkek Çocuk Baskılı Spor Atlet

29,99 TL
24,99 TL
Sepette %30 İndirim
17,49 TL

Erkek Çocuk Baskılı Bisiklet Yaka Pamuklu Atlet

29,99 TL
24,99 TL
Sepette %25 İndirim
18,74 TL

Erkek Çocuk Renk Bloklu Atlet

29,99 TL
Sepette %25 İndirim
22,49 TL

Erkek Çocuk Atlet Takım

49,99 TL
Sepette %25 İndirim
37,49 TL

Erkek Çocuk Yazı Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %30 İndirim
20,99 TL

Erkek Çocuk Rakam Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %20 İndirim
23,99 TL

Erkek Çocuk Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %30 İndirim
20,99 TL

Erkek Çocuk Fearless Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %30 İndirim
20,99 TL

Erkek Çocuk Yazı Baskılı Atlet

29,99 TL
24,99 TL
Sepette %30 İndirim
17,49 TL

Erkek Çocuk Kral Şakir Lisanslı Atlet

39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL

Erkek Çocuk NBA Wordmark Lisanslı Pamuklu Atlet

39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL

Erkek Çocuk Yazı Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %30 İndirim
20,99 TL

Erkek Çocuk Baskılı Atlet

29,99 TL
Sepette %30 İndirim
20,99 TL

Erkek Çocuk Baskılı Spor Atlet

29,99 TL
24,99 TL
Sepette %30 İndirim
17,49 TL
loading

Şık ve Rahat Erkek Çocuk Atletleri

Erkek çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş pek çok atlet modeli bulunmaktadır. 1 yaştan 14 yaşa kadar beden seçenekleri mevcuttur. Erkek çocuk atlet ürünleri, çocukların cilt sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Farklı renkler ve tasarımlara sahip erkek çocuk atlet modelleri çocukların içinde rahatça hareket edebilecekleri ve her türlü fiziksel aktiviteyi kolaylıkla yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Onlarca farklı seçenek arasından çocuğunuza yazın terlemeden rahatça kullanabileceği erkek çocuk atlet ürünlerini seçebilirsiniz. Çocuklar özellikle yaz aylarında ve tatillerde çok fazla hareket halinde olmaktadırlar. Kollu tişörtlerle terlememeleri için atlet formunda tişört ürünlerini tercih edebilirsiniz. Spor yaparken de rahatlıkla kullanabilecekleri ve çeşitli desenleri ile severek giyecekleri pek çok seçenek mevcuttur. İhtiyaçlarınıza uygun erkek çocuk atlet ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yaz Aylarının Kurtarıcısı: Erkek Çocuk Atletleri

Erkek çocuklar için sevimli desenlerle üretilmiş atletler özellikle yaz aylarında kurtarıcı rolünde olabilmektedir. Çocukların giymekten keyif alacakları motifler erkek çocuk atlet ürünlerinde kullanılmıştır. Çocukların neşeyle giymek isteyecekleri tarzda pek çok model bulunmaktadır. Erkek çocuk atlet modelleri arasında spor yaparken kullanabilecekleri ürünler bulunmaktadır. Basketbol oynarken giyebilecekleri NBA lisanslı ürünler mevcuttur. Koşu yaparken veya herhangi diğer fiziksel aktiviteleri uygularken giyebilecekleri atlet ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bazı ürünler ikili set halinde satılmaktadır. Slim fit, bisiklet yaka atletler ile çocuklar rahatça koşup oynayabilirler. Pamuklu kumaştan üretilmiş, oyun konsolu desenli atletler çocukların gün boyu serin kalmalarını sağlayacaktır. Yaz aylarında şortlarla kombinleyebileceğiniz daha pek çok farklı desende erkek çocuk atlet ürünü bulunmaktadır. Okulda, sporda ve gezilerde rahatlıkla kullanabilecekleri modellerin farklı renkleri de mevcuttur. Siyah atlet, beyaz atlet, kırmızı, lacivert gibi renk seçenekleri arasından çocuğunuza en çok yakışan modeli seçebilirsiniz. 3 yaş atlet ürünleri küçük çocukların seveceği eğlenceli desenlere sahiptir. 4 yaş erkek atlet modelleri de araba, dinozor gibi eğlenceli baskılarla çocukların vazgeçilmezi olacaktır. 13-14 yaş erkek atlet ürünleri bu yaş grubunun seveceği desenlerde üretilmiştir. Bu ürünlerden birkaç tane çocuğunuzun dolabında bulunmasında fayda vardır. Çocuğunuz koşup oynarken terlediğinde değiştirip yenisini giydirebilirsiniz. Esnek ribana kumaşlı ve baskılı erkek çocuk atlet modellerini, çocuğunuza doğum günü partileri gibi etkinliklere giderken giydirebilirsiniz.

Vazgeçilmez Basic Parçalar: Erkek Çocuk Atlet Ürünler

Erkek çocukların keyifle kullanacakları atletler çeşitli modellerle karşımıza çıkmaktadır. Bazı ürünlerin önünde bazısının arkasında baskılar bulunmaktadır. Yazı baskılı veya değişik figür desenli ürünleri giyerken çocuğunuz çok şık görünecektir. Çocukların özellikle spor yaparken serin kalmaları için dizayn edilmiş erkek çocuk atlet modelleri içerisinden çocuğunuzun zevkine hitap edeceğini düşündüğünüz ürünleri seçebilirsiniz. %100 pamuk kumaştan üretilmiş ve konforlu kullanım sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yazılı ve grafik baskılı pamuklu ürünler çocuklara hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Yaz günlerinde çocuğunuz koşup oynarken erkek çocuk atlet ürünleri ile aynı zamanda şık görünebilir. Rahat kalıpları olan erkek çocuk atlet modellerinden yetişkinler için olanları da bulunmaktadır. Böylelikle baba oğul aynı atleti giyebilirler. Futbol seven çocuklar için özel olarak üretilmiş desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Trend baskısı ve rahat kesimiyle yaz aylarında tercih edebileceğiniz ürünlerin bazısı güneşte renk değiştirme özelliğine sahiptir. Erkek çocuk beyaz atlet ürünleri de sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Bu ürünleri her türlü şort ve pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Rahat kesimi ve modern görünüşü ile erkek çocuk beyaz atlet ürünleri çocuğunuzun vazgeçilmez basic parçalarından biri olabilir. Beyaz üzerine çeşitli desenlerde baskılı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Erkek çocuk atlet ürünleri ile yazın çocuğunuza tarz bir görünüm kazandırabilirsiniz. 1 yaş erkek çocuk atlet ürünleri de sayfamızda bulunmaktadır. Dilerseniz ikili set ürünlerine de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Set içerisinde iki ayrı desende ürün gelmektedir. Kontrast renkli biyeli modeller iç giyim veya günlük olarak kullanılabilmektedir.

Kullanışlı ve Şık Erkek Çocuk Atlet Modelleri

Yaz aylarında erkek çocukları hareketli aktiviteler yaparken oldukça terleyip üstlerini kirletebilirler. Erkek çocuk atlet ürünleri bu gibi durumlarda kurtarıcı ürünler olmaktadır. Çocuğunuzun hoşuna gidecek tarzda kolsuz atletler farklı desenlerde üretilmektedir. Kaliteli kumaşa sahip bu ürünler çocuklara rahat hareket etme olanağı sağlamaktadır. Çocuğunuzun spor yaparken giyebileceği onlarca çeşit erkek çocuk atlet ürünü bulunmaktadır. 3 yaş erkek çocuk atlet ürünleri, çocuğunuzun yaz sıcaklarında rahat etmesini sağlayacaktır. İster özel davetler için ister günlük veya ev giyimi olsun çocuğunuzun rahatı düşünülerek üretilmiş bu atletler vazgeçilmez kıyafetlerinden olacaktır. Rahat kalıpları ile çocuklara konforlu bir giyim deneyimi sunan bu atletler sayesinde anneler de rahat edecektir. Kolay kullanım özelliği bulunan bu ürünleri yıkayıp ütülemesi de oldukça basittir. Bazı ürünlerde slogan desenleri, bazısında çizgi film karakterleri bulunmaktadır. Bazı ürünler lisanslı olup çocuğunuzun sevdiği karakterde baskıya sahip olabilmektedir. Erkek çocuk atlet modellerinden birkaç tane alıp bütün yaz boyunca çocuğunuzu giydirebilirsiniz. Üstelik tarz bir görüntü elde etmeniz için pek çok farklı desen seçeneği mevcuttur. Elinizdeki şort ve pantolonlara uyumlu tasarımda erkek çocuk atlet ürünlerini seçebilirsiniz. Çocuğunuzun görüntüsü kadar sağlığı da çok önemlidir. Çocuklar için pamuklu kumaştan ve rahat kesimli ürünler üretilmektedir. Ürünler tasarlanırken aynı zamanda çocukların beğeneceği desenler seçilmiştir. Trend erkek çocuk atlet modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sportif Erkek Çocuk Atletleri

Her yaştan erkek çocuk için üretilmiş atlet modellerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 2 yaş erkek çocuk atlet modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Erkek çocuk atlet modelleri 1 yaştan 15 yaşa kadar beden seçeneklerine sahiptir. Yaz boyunca çocuğunuzun üzerinden çıkarmak istemeyeceği ve severek giyeceği model seçenekleri mevcuttur. Çocuğunuzun yazın serin kalması için özel kumaşlardan üretilmiş erkek çocuk atlet modelleri bermuda şortlarla kombinlenebilir. 3 yaş atlet arayanlar için pek çok seçenek mevcuttur. Şortlarla ve pantolonlarla tamamlayabileceğiniz birbirinden şık desenli erkek çocuk atlet ürünleri çocuğunuzun ve sizin zevkinize hitap edilecek şekilde üretilmiştir. Trend tasarımlar ile çocuğunuz girdiği ortamlarda dikkatleri üzerine çekecektir. Gömlek veya kazak içerisine de giydirebileceğiniz erkek çocuk atlet modelleri yalnızca yazın değil kışın da kullanılabilmektedir. Yazın ise plajda güneşten korunması için bu atletleri kullanabilirsiniz. Her ortam ve koşulda işinizi görecek türde olan erkek çocuk atlet ürünleri hayatınızı kolaylaştıracaktır. Çocuğun giyerken eğlenceli bulduğu desenlerde alternatifler mevcuttur. Hem göz zevkine hitap eden hem de kullanışlı bu erkek çocuk atlet modelleri ile bütün yazı geçirebilirsiniz. %100 pamuk kumaştan üretilmiş, bisiklet yaka ve kolsuz baskılı ürünleri tercih edebilirsiniz. Tarz modeller ile çocuğunuza harika kombinler oluşturabilirsiniz. Hem sportif hem de şık görünüm elde etmek isteyenler için erkek çocuk atlet çeşitleri her ortamda kullanıma uygundur. DeFacto’nun kaliteli üretimi ve şık tasarımlarının birleştiği erkek çocuk atlet modelleri asla vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında olacaktır.

Erkek atleti nasıl katlanır?

Atlet etek kısmından kıvrılarak dışa doğru katlanılır ve sonrasında ortalanarak atletin her iki tarafı üst üste gelecek biçimde katlanmaya devam edilir. Daha sonra atletin birleştirilen kısımları etek kısmından kıvrıldığı oranda kıvrılarak katlanır.