Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Neon Kırmızı Erkek Çocuk - Genç Erkek Tişört

1 Ürün Sayısı
Görünüm:

Erkek Çocuk Polo Yaka Kısa Kollu Tişört

35,99 TL
24,99 TL
Sepette %25 İndirim
18,74 TL
loading

Gün boyu hareket halinde olan çocuklar sağlıklı, rahat ve modaya uygun giyim tercihleriyle daha mutlu hissediyorlar. Okulda, okul dışı aktivitelerde ve spor yaparken en sık kullanılan giysilerden olan tişörtler, birçok yönden önem arz ediyor. Özellikle erkek çocukların hareket kabiliyetine uyum sağlayabilecek sağlıklı kumaşlardan üretilmiş rahat kesimli modeller, şık tasarımlar DeFacto kalitesiyle sunuluyor. Özgün ve nitelikli seçimleriyle büyüklerini şaşırtan günümüz çocuklarına, erkek çocuk tişört modelleri arasından tarzlarını ve farklılıklarını yansıtabilecekleri modellerden seçebilirsin.
 

Sağlığı Önceleyen Şık Seçimler

Çocukların hassas cildine direkt temas eden giysilerde kullanılan kumaş ve malzemenin sağlıklı olması ailelerin öncelikli tercihi oluyor. DeFacto erkek çocuk tişört çeşitleri, doğal ve konforlu bir kullanım olanağı sunan pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Emiciliği yüksek, nefes alan ve bu sayede cildin havalanmasını sağlayan pamuklu kumaş, yumuşaklığı ile de çocuklara rahat ve sağlıklı bir kullanım imkanı veriyor. Birbirinden renkli, canlı, yaratıcı tasarımlarıyla çocukların ilgisini çeken DeFacto erkek çocuk tişört modelleri, üretimde kullanılan son teknoloji baskı materyalleriyle de çocuk sağlığını önceleyen bir tutum sergiliyor. Pamuklu kumaş, sıhhi olmasının yanında kullanım kolaylığı da sağlıyor. Çocukların hareketli dünyasında çabucak kirlenen tişörtler, kolaylıkla yıkanıp temizlenebiliyor ve dayanıklı yapısıyla deforme olmadan uzun süre kullanılabiliyor.
 

Yaratıcı Baskılar, Eğlenceli Tişörtler

Gelişen trendlerle birlikte sayesinde çocuklar da şık giyinme konusunda adeta büyüklerle yarışıyor. DeFacto erkek çocuk baskılı tişört çeşitleri trend baskılarıyla şık ve zengin seçenekler sunuyor. Popüler film karakterleri, favori spor kulüplerinin logoları gibi lisanslı baskıların yanı sıra yaratıcı tasarımların da yer aldığı ürünler canlı renkleriyle de öne çıkıyor. Pantolon, şort veya eşofmanlarla rahatlıkla kombinlenebilen tişörtlerin alt-üst takım olarak sunulduğu seçenekler de bulunuyor. Mevsim özellikleri göz önüne alınarak üretilmiş kısa veya uzun kollu modeller, çocukların her mevsimde rahat bir şıklığın keyfini çıkarmalarını sağlıyor.
 

Sihirli Baskılarla Dikkatleri Üzerinde Topla

Son teknoloji dijital baskılar yenilikçi yaklaşımlarıyla da çocukları heyecanlandırıyor. DeFacto’nun erkek çocuk tişört kategorisinde sihirli ürünler arasında yer alan, ısıyla renk ve şekil değiştiren baskılar, üç boyutlu bir görünüm veren hologram baskılar çocukların gönlünü fethediyor. Kumaşla bütünleşmiş baskılar, kumaşı bir tabaka halinde kaplamak yerine dokusuna yayıldığı için kumaşın nefes alan yapısını bozmuyor. Sağlıklı ve çevre dostu bu teknoloji sayesinde renkler tüm tonları ve canlılığı ile korunarak yüksek çözünürlüklü bir görünüm elde ediliyor. Baskılı alan, kumaşla birlikte hareket eden yumuşak dokusuyla çocukların özgürce hareket edebilmesine olanak sağlıyor. Baskılı ürünlerin yanı sıra pozitif mesajlar taşıyan erkek çocuk yazılı tişört modelleri de çocukların ilgi odağı oluyor.
 

Baba Oğul Kombinleriyle Şık ve Mutlu

DeFacto, çocuk ve genç erkek tişört kategorisinde klasik seçenekler de sunuyor. Farklı renk ve desenlerde üretilen erkek çocuk polo yaka tişört güncelliğini hiç kaybetmiyor. Büyüklerin de sıklıkla giydiği bu tarz tişörtlerle oluşturulan baba oğul kombinleri çocukların giyim kültürü edinmelerine yardımcı oluyor ve ideal bir görünüm yaratıyor. Her türlü kıyafetle kombinlenebilen erkek çocuk basic tişört modelleri de birçok renk seçeneği barındırıyor. Seçilen aynı renklerle baba oğul birlikte giyilebilen basic tişört çeşitleri, bisiklet veya V yaka seçenekleriyle sunuluyor. Modası hiç geçmeyen model, kolay giyilip çıkarılabilmesi ve yıpranmadan uzun süre kullanılabilmesi açısından da tercih ediliyor.
Erkek çocuk tişört fiyatları her bütçeye uygun avantajlı seçenekler sunarak çocukları da aileleri de mutlu ediyor. Sen de DeFacto’nun kaliteli ve eğlenceli ürün seçenekleri arasından birini hemen seçip çocuğunla rahatlığın ve cool görünmenin keyfini sürebilirsin.