Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
311 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört

Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört

(1032)
199,99 TL
Sepet Tutarı
139,99 TL
+6
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Beyaz Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Beyaz Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Beyaz Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Beyaz Polo Tişört

Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Beyaz Polo Tişört

(10)
249,99 TL
199,99 TL
Sepet Tutarı
139,99 TL
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört
Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört

Erkek Çocuk Pike Kısa Kollu Polo Tişört

(1032)
179,99 TL
Sepet Tutarı
161,99 TL
+6
loading

Her Kombine Uygun Erkek Çocuk Tişört Modelleri

Ebeveynlerin çocuklarına giyim alışverişi yaparken yoğun talep gösterdiği tişört modelleri, dolapların kurtarıcı parçasıdır. Geniş bir model yelpazesine sahip bu ürün grubu kız ve erkek çocuklar için birbirinden özel ürünleri içerir. Özellikle rahat kalıplarıyla çocukların hareketini kısıtlamaması sık tercih edilme sebeplerinden birisidir. Aynı zamanda kolay temizlenebilir bir ürün grubu olması ebeveynler tarafından çok beğenilir. Böylelikle çocuklar eğlenirken diledikleri gibi de kirlenebilir. Çocuk tişörtleri modelleri ilkbahar, yaz, sonbahar, kış olmak üzere bütün mevsimlerde kullanıma uygundur. Ürün grubu içerisinde uzun kollu, kısa kollu ve sıfır kol olmak üzere üç ayrı alt grup yer alır. Soğuk mevsimlerde ebeveynler tarafından sıklıkla uzun kollu modeller tercih edilir. Bahar ve mevsim geçişi dönemlerinin gözdesi ise kısa kollu tişört erkek çocuk ürünleridir. Yaz döneminin en sıcak anlarının kurtarıcı parçası erkek çocuk kolsuz tişört modelleridir. Ayrıca farklı kol uzunluklarına sahip olan bu ürünleri farklı yaka modelleriyle de çeşitli kombinlerde kullanabilirsiniz. Bu yaka modelleri yuvarlak, bisiklet, dik yaka veya balıkçı yaka modelidir. Örneğin kışın sıklıkla tercih edilen uzun kollu erkek çocuk tişörtlerini dik veya balıkçı yaka modeliyle tercih etmek soğuktan daha iyi korur. Bu modelleri ebeveynler genellikle çocukların boyun ve yaka kısımlarını soğuktan korumak amacıyla tercih eder. Bu ürün grubunda düz renk veya baskılı modeller bulunur. Örneğin tüm dünyada bilinen ve çocukların favorisi olan Örümcek Adam filminin karakteri ile çeşitli tişört baskıları yapılır. Örümcek Adam tişört çocuklar tarafından sıklıkla beğenilen bir modeldir. Özellikle seriye ait yeni filmler yayınlandığında bu model çocuklardan yoğun talep görür. Ayrıca dönem dönem popüler olan çizgi film, dizi ve kitap karakterleri de basım örnekleri arasında yer alır. Erkek çocuk tişört modelleri arasında aynı zamanda düz renk modeller de üretilir. Renkler arasında genellikle erkek çocuk beyaz tişört modelleri tercih edilir. Beyaz renk her çeşit pantolon, ayakkabı ve aksesuar ile kombinlemeye uygundur. Böylelikle kombini kolay bir renktir. Örneğin siyah kumaş bir pantolon ile düz beyaz tişörtü rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Kombini dilerseniz bir ceket ve rahat bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Erkek çocuk tişörtleri geniş bir yaş aralığına ve beden skalasına hitap eder. Küçük yaşlardan başlayarak 16 yaşa kadar uygun olan modelleri mevcuttur. Ürün grubu içerisinde yoğun talep gören yaş grubu 13-14 yaş aralığıdır. Ayrıca her yaş aralığında yer alan oversize kalıp ürünler ile daha geniş ve rahat hissetme şansınız olur.

Eğlenceli Kral Şakir Tişört Modelleri

Erkek çocuk tişört modelleri farklı desenleriyle hem ebeveynlerin hem de erkek çocukların dikkatini çeker. Bu desenler boncuklardan oluşan bir işlemeden oluşabileceği gibi baskılı bir desenden de meydana gelebilir. Baskılı ürünler düz ürünlere göre daha yoğun talep gören modellerdir. Bunun en önemli sebebi çocukların televizyon, sinema ve kitaplarda gördükleri karakterleri çevrelerinde ve kıyafetlerinde bulundurmayı sevmeleridir. Aynı zamanda çok renk içeren bu baskılar çocuklar için dikkat çekici bir görüntüye de sahiptir. Baskılı tişörtler renklerine uygun olacak şekilde genelde düz renk şort ve pantolonlar ile tercih edilir. Kullanıcıların bu kombinlerde ayakkabı tercihi ise genellikle spor ayakkabı modelleri olur. Aynı zamanda tişört modellerini şık bir ceketle özel günler için de kombin yapabilirsiniz. Baskılı tişörtlerin hem kısa kollu hem de uzun kollu modelleri mevcuttur. Böylelikle yaz - kış kullanıma uygun seçeneklerden dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Örneğin son dönemde çok popüler olan Kral Şakir çizgi filmi ürünleri çocukların ilgisini çeker ve yoğun talep görür. Buna uygun olarak Kral Şakir tişört modelleri de çocukların beğenerek giydiği ürünler arasındadır. Kral Şakir baskılı tişört modellerinin hem kısa hem de uzun kollu modelleri bulunur. Bu şekilde çocuğunuz ürünü her mevsim kullanabilir. Bu tişört modellerine uygun pijama takımları ve ayakkabılar da bulunur. Bir diğer örnek dinozorlu tişört modelleridir. Çocuklar dinozor, canavar gibi farklı gelen görüntüleri ilgi çekici bulur. Belirli bir resim dışında simetrik ve asimetrik görüntüler içeren karışık desenler de yoğun talep görür. Erkek kullanıcılar genellikle koyu renkleri ve bunlara yakın olan baskı renklerini tercih eder. Bu ürünleri takım yapmak için eşortman ve ayakkabı da satın alabilirsiniz. Farklı desenlere sahip bu kombinleri aksesuarlar ile de tamamlayabilirsiniz. Böyle konsept ürünler kullanmak ve giymek çocukların mutlu olmasına da yardımcı olur.

Erkek Çocuk Tişörtleri ile Farklı Kombinler

Erkek çocuk tişörtleri farklı renk ve modellerden oluşur. Modeller arasındaki en önemli farklardan biri kumaş türüdür. Bu kumaş türleri tamamen pamuklu, pamuk - polyester karışımı veya tamamen polyester olabilir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla pamuk kumaş kombinlerinde kullanılır. Pamuk kumaştan üretilen modeller, hava akışını kesmeme özelliğiyle terleme ve sıcağa karşı rahat hissettirir. Ayrıca yumuşak dokusuyla her pantolon ve şort kumaşıyla uyumlu bir görüntü sergiler. Örneğin tişört üzerine farklı baskı ve işlemeler yapılır. Beyaz, bej, krem gibi açık renklerden başlayarak siyah, lacivert, mor gibi koyu renklerde de tişört modelleri bulunur. Çocukların enerjisine hitap eden pembe, turuncu, mavi gibi renklerde yoğun talep görür. Modeller içerisinde açık renkler sıklıkla tercih edilir. Bu tişörtleri ebeveynler renkli pantolon ve şortlar ile kombin yapabilir. Aynı zamanda erkek çocukları için uygun olan şapka gibi aksesuarlar ve ayakkabılar ile de kombinizi tamamlayabilirsiniz. Erkek tişörtleri arasında erkek çocuk siyah tişört modelleri sıklıkla tercih edilir. Siyah renk farklı alt giyim ürünleri, ayakkabılar ve aksesuarlar ile kolay kombinlenir. Böylece az parça kıyafet ile birbirinden farklı birçok kombin yapabilirsiniz. Genellikle 12-13 yaş erkek tişört modelleri çok satan yaş aralığına ait modellerdir. Erkek çocuk tişört modelleri hem bayram gibi özel günlerde hem de günlük kullanımlarda kullanıma uygundur. Bu modellerle birlikte kız çocuk tişörtü çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarında Erkek Çocuk Tişört Modelleri

Erkek çocuk tişört modelleri her yaş grubunda kullanıcıya uygun modeli içerisinde bulundurur. En küçük yaş grubu bu ürün grubunda 12 ve 13 yaş erkek tişörtü modelleriyle başlar. Genellikle bu yaş grubu çizgi film baskılı modelleri sever. Ayrıca ülkeye ait ögelerin basıldığı modeller de yoğun talep görür. Örneğin Atatürk baskılı çocuk tişörtü ebeveynler tarafından çocukları için sıklıkla tercih edilir. Sonrasında 14-15 yaş erkek tişört modelleri gelir. Bu modeller daha geniş ölçülere sahiptir. Oversize kullanıma da uygundur. Yetişkin kategorisi öncesi son olarak 15-16 yaş erkek tişört modelleri yer alır. Bu kategori farklı renklerde modellere sahiptir. Bu renkler beyaz, bej, krem gibi açık renklerden başlayarak siyah, lacivert, mor gibi koyu renklere kadar devam eder. 15 yaş erkek tişört seçenekleri içerisinde gençlere hitap eden polo tişört modellerinde turuncu, pembe, mavi gibi renkler de yer alır. Aynı zamanda tüm yaş gruplarında farklı kumaş türlerine ait modeller yer alır. Bu kumaş türleri pamuklu, polyester ve pamuk -  polyester karışımı olabilir. Bu kumaş türlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her yaş grubunda yer alan bir diğer tişört özelliği ise farklı kol uzunlukları olmasıdır. Ürün grupları içerisinde basic tişört seçenekleri de dahil olmak üzere aradığınız her çeşitte uzun, kısa ve sıfır kol modellere ulaşabilirsiniz. Uzun kol erkek çocuk tişörtleri kullanıcılar tarafından genellikle soğuk mevsimlerde mont ve bot ile kombin yapılarak tercih edilir. Kısa kollu ve kolsuz modeller ise şort ve sandaletler ile kombin yapmaya uygundur. Pamuk oranı yüksek kumaşlar sıcak tutma özelliği ile genellikle soğuk mevsimlerde tercih edilir. Keten gibi kumaşlar ise hava alma yetenekleri sayesinde yaz mevsimlerinde sıklıkla kullanılır.

Uzun Kollu Tişört Modelleri ile Kış Kombinleri

Erkek çocuk tişört modelleri kış ve sonbaharın soğuk havalarında kullanıma uygun modeller de içerir. Erkek çocuk uzun kollu tişört modelleri farklı renk ve modelleriyle bu soğuk havalara uygun ürünlerdir. Özellikle 13-14 yaş erkek tişört modelleri uzun kollu ürün kategorisinde yoğun talep görür. Ebeveynler çocuklarını soğuktan koruması sayesinde bu ürün grubunu sıklıkla tercih eder. Uzun kollu tişört modellerinde genellikle pamuk oranı yüksek kumaşlar kullanılır. Bunun nedeni pamuğun kullanıcıyı sıcak tutma avantajıdır. Uzun kollu erkek çocuk tişörtleri soğuk havalarda farklı renk ve modellerde montlar ve botlar ile de kombin yapmaya uygundur. Aynı zamanda bu ürün grubunu serin bahar akşamlarında ince hırkalar ile de kombin yapabilirsiniz. Çocuklar tarafından en çok beğenilen modeller baskılı ve desenli modellerdir. Örneğin bayraklı çocuk tişörtü bayram ve kutlama günlerinde sıklıkla tercih edilir. Bu model dışında baskılı modellerde yoğun talep gören bir diğer ürün çizgi film, dizi ve süper kahraman resimlerinin basıldığı modellerdir. Çocukların sevdiği karakterleri yakın çevrelerinde bulundurma istediği bu karakterlere ilgi oluşması sağlar. Uzun kollu tişört modellerinde farklı yaka kesimleri bulunur. Bunlar bisiklet yaka, yuvarlak yaka, kruvaze yaka veya v yaka şeklinde örneklendirilir. Aynı zamanda yaka kısımlarında dantel veya taş işlemeler olan modeller de kadın kullanıcılar tarafından yoğun talep görür. Çok fazla çeşidin bulunduğu bu ürün grubu kombinlerin kurtarıcı parçası olmaya adaydır.

Erkek Çocuk Tişört Fiyatları

Çocuk tişörtleri fiyatları ürünün dikiminde kullanılan kumaş türüne, ürünün hitap ettiği yaş grubuna ve ürün üzerindeki baskı veya desenlere göre değişir. Modelin üretimindeki bütün maliyetler satış fiyatının belirlenmesinde etkili olur. 12-13-14 yaş erkek tişört modellerinde olduğu gibi yaş ve beden dolayısıyla da fiyat değişebilir. Bazı çocuk tişört modellerinde baskı ile tişörtün ön yüzüne işlem yapılır. Bu baskılar genellikle çizgi film, dizi veya bir süper kahramanın görüntüsünden oluşur. Bu baskı işlemlerinin maliyetleri de satış fiyatına yansır. Örneğin bu durumda düz beyaz tişört çocuk modeli baskılı bir tişörtte göre daha az maliyetli olabilir. Bazı kullanıcılar tarafından standart kalıp tişörtler yerine daha geniş bir kalıp olan oversize kalıplar daha çok tercih edilir. Oversize tişört çocuk modelleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Beyaz, sarı, bej gibi açık renk türlerinden başlayarak lacivert, siyah gibi koyu renklere kadar her renk yer alır. Oversize kalıp tişörtlerdeki bu geniş ölçüler kullanılan kumaş miktarını etkilediğinden satış fiyatının belirlenmesini de etkiler. Satış fiyatının belirlenmesindeki bir diğer önemli nokta erkek çocuk tişörtünün üretiminde kullanılan kumaş türüdür. Genellikle pamuk, polyester veya polyester-pamuk karışımı kumaşlar kullanılır. Polyester kumaş türlerinin üretim maliyetleri daha azdır. Pamuklu kumaşlar pamuk bitkisinin dikimi, pamuğun hasat edilmesi, işlenmesi gibi aşamaları da içerdiği için daha maliyetlidir. Bütün bu ürün çeşitliliğine DeFacto aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezler yoluyla kişisel veri işlenmekte olup; gerekli olan çerezler, bilgi toplumu hizmetlerinin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Diğer birinci ve üçüncü taraf çerezler ise size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi, sitemizin daha işlevsel kılınması ve kişiselleştirmesi ve açık rıza vermeniz halinde, sizlere yönelik pazarlama faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılacaktır. Çerezlere dair tercihlerinizi Çerez Tercihleri paneli aracılığıyla her zaman yönetebilir, çerezlerle ilgili daha detaylı bilgiye Çerez Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.