Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
835 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Erkek Giyim Gömlek

Uzun Kollu Regular Fit Pamuklu Gömlek Ceket

149,99 TL
Sepette %10 İndirim
134,99 TL

Kareli Baskılı Regular Fit Uzun Kollu Oduncu Gömlek

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Regular Fit Ekose Desenli Uzun Kollu Oduncu Gömlek

119,99 TL
Sepette %20 İndirim
95,99 TL

Regular Fit Basic Uzun Kollu Gömlek

99,99 TL
Sepette %35 İndirim
64,99 TL

Slim Fit Uzun Kollu Basic Gömlek

89,99 TL
Sepette %40 İndirim
53,99 TL

Regular Fit Kapüşonlu Oduncu Kanguru Gömlek

149,99 TL
Sepette %40 İndirim
89,99 TL

Slim Fit Uzun Kollu Basic Gömlek

89,99 TL
Sepette %40 İndirim
53,99 TL

Regular Fit Uzun Kollu Pamuklu Gömlek Ceket

199,99 TL
Sepette %30 İndirim
139,99 TL

Slim Fit Uzun Kollu Jean Gömlek

139,99 TL
Sepette %40 İndirim
83,99 TL

Slim Fit Uzun Kollu Kapüşonlu Ekose Gömlek

109,99 TL
Sepette %40 İndirim
65,99 TL

Slim Fit Uzun Kollu Jean Gömlek

159,99 TL
Sepette %40 İndirim
95,99 TL

Regular Fit Hakim Yaka Kısa Kollu Gömlek

79,99 TL
Sepette %45 İndirim
43,99 TL

Slim Fit Uzun Kollu Kapüşonlu Ekose Gömlek

109,99 TL
Sepette %40 İndirim
65,99 TL

Slim Fit Oduncu Gömlek Ceket

129,99 TL
Sepette %50 İndirim
64,99 TL
loading

Şık Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Erkek Gömlekler

Gömlekler günümüze kadar çok çeşitli değişiklikler yapılarak gelmiştir. Moda dünyasının var olduğu ilk günlerde erkek gömlek daha çok rahatlığı ile öne çıkarken günümüzde şıklık da önemli bir detay olmuştur. Günlük, resmi, spor veya özel günler için gömlekler, ayrı ayrı detaylarla erkeklerin karşısına çıkar. Uzun ya da kısa kollu formlarının yanı sıra farklı yaka detaylarıyla çağdaş görünüme sahip olan gömlekler bulunur. Erkek gömlek çeşitleri her geçen gün yenilenen moda anlayışıyla birlikte model değişimi gösteriyor. Dolayısı ile çok çeşitli tasarımlar gün yüzüne çıkıyor. Kumaş dokusu başta olmak üzere, renklerine ve kalıplarına göre belirlenen modeller, kullanım alanlarına göre de çeşitlilik gösterir. Pratik kullanımıyla erkek dolabının vazgeçilmezi olan erkekler temelde klasik ve hakim yaka olarak iki farklı formda sunulur. Kumaş dokusuna göre keten, ipek, kanvas ya da kot olmaları gömleklerin tarzlarını şekillendiren bir detaydır. Günümüzde stil sahibi birçok erkek moda ve giyime ilgi duyar. İş hayatının profesyonel duruşu da onları özenli olmaya iter. Özellikle ofis stili için tercihlerini zamansız şıklık sunan gömleklerden yana kullanan erkekler, çağdaş çizgiler taşıyan modellere de yöneliyor. Erkeklere çabasız şıklık sunan gömlekler birbirinden renkli ve şık formlarda beğeniye sunuluyor. İş hayatında formel görünümün temsilcisi olarak, günlük hayat için ya da özel davetlerde güçlü duruşu öne çıkarmak için sıklıkla tercih edilir. Farklı renkler, desenler, tasarımlar sunan ürün, erkeklerin dolaplarında en temel kurtarıcı giyim parçası olarak yer almaya devam ediyor. Herkesin dolabında en az bir tane bulunan erkek gömlek beyaz renk seçeneğiyle plansız organizasyonların kurtarıcısı olarak öne çıkar.

Kullanışlı Erkek Gömlek Modelleri

Erkek gömlek modelleri tasarımından üretimine kadar çeşitli faktörlere bağlı olarak şekillendirilir. Gömleğin hitap ettiği yaş aralığı, kullanım alanı ve tarz belirleyici unsurları bu faktörlerden yalnızca birkaçıdır. Erkek gömlek çeşitleri arasında hakim yaka formu hem spor hem de klasik modellerde kullanılır. Bu ürünler tasarlanırken kış veya yaz kullanımına uygunluk göstermesine göre kumaş dokusu, rengi ve desenleri çeşitlendirilir. Ayrıca modeller kısa ve uzun kol formlarıyla da farklılaşır. Klasik çizgilere sahip olan gömleklerde boydan boya düğme detayı görülürken, değişen moda anlayışı ile birlikte sadece yaka kısmında düğme bulunan modeller de dikkat çekiyor. Çağdaş çizgiler barındıran bu gömlekler güçlü erkek duruşunu yansıtmak için sıklıkla tercih edilir. Tercih edilebilirliği yüksek olan ve erkek dolaplarında önemli bir yere sahip olan modellerden bir diğeri de erkek gömlek spor alternatifidir. Bu parçalar yılın her döneminde giyilebilir olması ile zamansız kullanım imkanı sunar. Hem iş hayatında hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilirler. Genellikle sunduğu konfor ile öne çıkan spor gömlekler; denim, kumaş ya da kanvas pantolonlarla kombin edilerek başarılı bir tarz oluşturulabilir. Erkek gömlek kumaşları dokusuna göre kot, keten veya pamuklu malzemeler kullanılarak üretilen modeller kişilerin ihtiyacına, zevklerine ve kullandıkları alanlara bağlı olarak belirlenir. Ofis stili için tercih edilen erkek gömlekleri tek renk olabileceği gibi çizgili, kareli gibi desenlerle de karşınıza çıkabilir. Önemli olan detaylardan biri de büyük beden olan erkeklerin kendilerine uygun beden ölçüsünü bulmada kolaylık yaşamasıdır. 6XL bedene kadar farklı beden seçenekleri bulabilirsiniz. Erkekler kullanım alanları ne olursa olsun sıklıkla tercih ettikleri gömleklerde bazı detayları görmek isterler. Gardıroplarında yer verecekleri modellerin kendi tarzlarıyla birebir uyumlu olmasına özen gösterirler. Vücut yapısını öne çıkarabilmek ve estetik bir görüntü oluşturmak isteyen özgüvenli erkekler slim fit olan ürünleri tercih ederler. Desenlerin belirleyici olduğu durumlarda gömleğin hangi ortamda giyileceğine karar vermek önemlidir. Erkek gömlek çizgili olan modeller iki farklı formda tercihe sunulur. Fit bir görünüm sunan dikey çizgilerin ya da olduğunuzdan daha geniş görünmenizi sağlayan enine çizgilerin yer aldığı modeller olarak öne çıkar. Aynı ayırt edici özellik erkek gömlek kareli olan modellerde de görülür.

Her Tarza Uygun Tasarımlarıyla Erkek Gömlekler

Gömlek seçiminde renkler belirleyici unsurların en başında yer alır. Çünkü renkler gömleklerin hangi ortamlarda giyilebileceğini ve hangi giyim parçaları ile kombin yapılabileceğini belirler. Ayrıca formel tarzın, sportifliğin ya da günlük stilin belirleyicisi olarak da önem kazanırlar. Düğün ya da özel davetler gibi nadir katılım gösterilen durumlarda takım elbiseler içine genellikle siyah ve beyaz temel renkler tercih edilir. Erkek gömlek siyah renkli seçenek klasik giyim için öncelikli tercihlerden biridir. Bunun yanı sıra erkek gömlek beyaz renk seçeneği de klasik giyimin en temel parçasıdır. Bu iki renk tarzınız ne olursa olsun özel davetlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Günlük hayatın koşuşturmasına eşlik eden gömlekler ise çok daha renkli, desenli ve enerji veren modellerdir. Desenli erkek gömlek modellerinin kullanımı yaz aylarında sahillerde sıklıkla görülür. Desen olarak floral desenlerden palmiyelere, tropikal desenlerden yapraklara kadar birçok farklı desen gömlekler üzerinde yer alır. Ayrıcalıklı tasarımlarıyla göz dolduran desenli gömlekler, yapıları sayesinde çeşitli tonlarda renklerin birleşimini yansıtır. Böylece oldukça dikkat çekici tasarımlarla öne çıkarlar. Yine renkler arasında erkek gömlek yeşil olanlar, günlük hayatta da iş hayatında da tercih edilen modellerdendir. Soft ve sade yapıları sayesinde ortama uyum sağladıkları için öncelikli tercih olarak beğeni toplar. Özellikle yaz aylarında açık renklerin tercih edildiği gömlekler, kısa kollu olabileceği gibi uzun kollu da olabilir. Erkek gömlek uzun kollu deyince her ne kadar kışlık kullanımlar akla gelse de bu forma sahip olan gömlekler yazın da sıklıkla erkekler tarafından tercih ediliyor. Sıcak havalar için tasarlanan gömlekler nefes alan kumaş dokusuna sahip olduğu için uzun kollu olmaları rahatsızlık vermiyor. Gömlek renklerini, kumaş dokularını ve tasarımlarını göz önünde bulundurarak tarzınıza en uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Erkek Gömlek Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Erkek gömlek seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği, birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Öncelikle tercih edilecek gömleğin giyileceği ortama karar vermek gerekir. Özel gün şıklığı için klasik yaka, slim fit ve manşetli gömleklerin tercih edilmesi uygun olacaktır. Günlük hayatın hareketli temposu için keten, denim, ekoseli, desenli ve spor gömlek çeşitleri öne çıkar. Ofis şıklığı için tercih edilen gömleklerin leke tutmayan ve kırışmayan kumaş yapısında olması önemlidir. Bilgisayar başında çalışırken veya stresli bir toplantının ardından kırışan gömlekler, görünüşüne her zaman önem veren erkekleri rahatsız edebilir. Ceketsiz kullanım esnasında kol uçlarındaki buruşmuş görüntü, elegant duruşu zedeleyebilir. Şık gömleklerin yanı sıra günlük kullanım için seçilen modellerin de kolay temizlenebilir olması kişilere yarar sağlar. Gömleğin kumaş dokusuna göre kaç derece sıcaklıkta yıkayacağınıza dikkat etmelisiniz. Gömlekler 30 ile 40 derece arasında yıkanabilir. Yıkama esnasında gömleklerin çok fazla kırışmaması için düşük devirde yıkamayı tercih etmelisiniz. Gömlek seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta hangi giyim parçaları ile kombin edeceğiniz olacaktır. Renkli bir ceket içine tek renk bir gömlek tercih edilmesi sade şıklığın mümkün olduğunu gözler önüne serebilir. Gömleğin kullanım alanı belirlendikten sonra kumaş dokusunun kalın veya ince olmasına göre seçim yapılması gerekir. Kış aylarında veya daha serin dönemlerde erkek gömlek oduncu modeli sıklıkla kullanılıyor. Yaz aylarında ise nefes aldıran kumaş dokusuna sahip ince ve kısa kollu modeller tercih edilebilir. Erkek gömlek keten modeller, dört mevsim sundukları sportif şıklık sayesinde işlevsel kullanım imkanı sunar. Seçtiğiniz gömleğin istenilen görüntüyü sağlaması için boy kilo oranınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bel ve göbek bölgesinde fazlalığı olduğunu düşünenlerin slim fit gömleklerden uzak durması tavsiye edilir. Gömlek yakasının boynu sıkmaması, gömleğin omuz çizgisi, koltuk altı dikişinin hareketleri kısıtlamaması gibi pek çok konu gömlek seçimi için önemli hale geliyor.

Stilinize Uyum Sağlayan Erkek Gömlek Fiyatları

Her biri zamansız tasarım özelliği taşıyan ve çağdaş moda anlayışına uyum sağlayan gömlekler, iddialı ve kullanışlı seçenekler olmalarıyla öne çıkar. Her geçen gün yeni detaylar kazandırılan ürünler renk, model ve desen seçenekleriyle ürün yelpazesini genişletmeye devam eder. Stil sahibi erkekler beğendikleri ve tarzlarına uygun olan modelleri diledikleri gibi kombin ederler. Çeşitli giyim parçaları ile desteklenebilen gömlekler hem klasik hem spor şıklık sunabilirler. Erkek gömlek yazlık modeller, parmak arası terlikler ve şortlarla kombin edilerek ferah bir tarza kavuşmanızı sağlar. Klasik gömlek modelleri de kravat, kol düğmesi gibi aksesuarlarla tamamlanarak şıklığınızı perçinler. Casual şıklık oluşturmak isteyen erkeklerin de göz ardı edilmediği modeller bulunur. Blazer ceketlerle kullanılabilen bu gömlekler günün her anında kurtarıcı olur. Tarzıyla her zaman öne çıkmak isteyenler tercihlerini genellikle trend ürünlerden yana kullanır. Her geçen gün değişen erkek modasında gömlekler güçlü bir şekilde yerlerini koruyarak tercih edilen daimi ürünler arasında yer alır. Erkek gömlek çeşitleri renklerine, kesimlerine, kumaş dokularına göre çeşitlilik gösterir. Tüm bu huşular göz önünde bulundurulduğunda erkek gömlek fiyatları da farklı aralıklar ile kişilerin tercihine sunulur. Trend olan ve kaliteli formlarıyla öne çıkan erkek gömlek modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kararsız kaldığınız noktalarda detaylı ürün açıklamaları ve kaliteli görseller sizlere yol gösterecektir. Tarzınıza, zevkinize ve ihtiyacınıza göre bir gömlek seçiminde bulunarak ayrıcalıklı stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Erkek gömlek uzunluğu ne kadar olmalı?

Gömlek boyunun uzunluğu tarza göre değişiklik gösterebiliyor. Son zamanlarda standart ölçülere oranla daha kısa erkek gömlek modelleri görülebiliyor. Gömleklerin pantolon içi kullanımında gömlek uzunluğu belki çok sorun teşkil etmeyebilir. Ancak, gömleğinizi pantolon üzerine çıkararak kullanmayı tercih ediyor iseniz çok fazla uzun olmayan spor kesim bir gömlek olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde pek şık bir görüntü olmayacaktır. İdeal gömlek boyu belin 4-5 parmak kadar altında olmalıdır.

Erkek gömlek üzerine ne giyilir?

Erkek gömlekleri üzerine tarza ve kullanım alanına bağlı olarak yelek, kazak, süveter, hırka ve ceket giyebilirsiniz. Gömleğin üzerine ne giyeceğiniz gideceğiniz ortama ve mevsim koşullarına göre değişiklik gösterir. Spor gömlekleri hırka ya da blazer ceket modelleri ile şık kombin parçası haline dönüştürebilirsiniz. Sonbahar dönemlerinde V yaka kazak tercih edebilirsiniz. Gömlekler üzerine giyilen deri mont da şıklığınızla adınızdan söz ettirmenizi sağlayacaktır.