Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Erkek Jean Ceket

17 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Erkek Giyim Jean Ceket
loading

Sportif ve Klasik Tarzın Öncüsü: Erkek Jean Ceket

Sonbaharın ve ilkbaharın serin havasıyla beraber ceketler dolaptan çıkarılır. İlkbahar ve sonbaharın dengesiz, bir sıcak bir soğuk havasının vazgeçilmez parçası jean ceketlerdir. Her tarza uyum sağlayan DeFacto jean ceket erkek modasını en iyi yansıtan parçalardan biri olmaktadır. Hem güneşin olduğu hem de yağmurun yağdığı günlerde hasta olmamak için yanınıza alacağınız jean ceketler, bambaşka havalı tasarımlarıyla tarzınızı üst düzeye taşır. DeFacto, hem klasik tarzı benimseyenler hem de sportif tarzı benimseyenler için ayrı ayrı ceket tasarımlarıyla ön plana çıkar. Her tarza hitap eden erkek jean ceket modelleri DeFacto’da!

Sonbaharda Denim Ceketlerin Rüzgarı Essin

Erkekler, havalı ve çekici tasarımları seçerler. DeFacto, her baharda erkeklerin şahane tarzlarına hitap eder. Her renk jean ceket erkek havasını tasarımlarına katmaktadır. Sonbahar aylarında tercih edebileceğiniz toprak renkleri, jean ceketlerde kendisini gösterir. Krem, kahverengi, haki gibi renkler sonbaharın havasına uyum sağlar. Pamuklu gömlek ceket modelleri, hem birbirinden farklı ve yumuşak renkleri hem de yumuşak dokusuyla erkeklerin tercih edebileceği parçalardandır. Pamuklu gömlek ceket modelleri, ince ve yumuşak olduğundan bahar aylarında tercih edilebilir. Tasarımı, takımınıza hava ve tarz katarken, bahar aylarında üşümenize ve hasta olmanıza engel olur. Bu model ceketlerde bulunan kapüşon tarzınızı üst seviyelere taşırken aniden bastıran bahar yağmurlarında ıslanmamanızı sağlar. Yine sonbahar aylarında tercih edebileceğiniz kürklü jean ceket, erkek tarzını yansıtan modelleri ile ön plana çıkıyor. Yakası peluş olan jean ceket modelleri, gün boyu rahat ve konforlu hissetmenizi sağlar. Ceketin özgün tasarımı, ayrıcalıklı DeFacto erkekleri için tasarlanır. Aynı zamanda bu kürk, suni olduğundan ceketin üretiminde herhangi bir hayvana zarar verilmemiştir. Yine sonbaharın serin havasında giyebileceğiniz kapüşonlu jean kanguru mont, bambaşka tasarımı ile kendine hayran bıraktırıyor. Yumuşak dokusu, kaliteli yapısı ve havalı tasarımı, erkek tarzını en üst seviyelere taşıyor. İçinde gün boyu rahat ve konforlu hissedeceğiniz jean kanguru mont, dinamizmi ve şıklığı ile ön plana çıkıyor. Sonbaharda giyebilceğiniz birbirinden şık ve havalı jean ceket modelleri DeFacto erkeklerini DeFacto’da bekliyor! Tek tıkla tarzınızı yansıtın!

DeFacto İlkbaharda Kot Ceket Tarzını da Unutmadı

İlkbahar ayları, sonbahar ayları kadar serin geçmediğinden ve yazı anımsattığından bu aylarda daha renkli, daha ince parçalar tercih etmek isteyebilirsiniz. DeFacto’nun yaz esintisini ve canlılığını yansıtan tasarımları ile ilkbahar tarzınızı yansıtabilirsiniz. DeFacto jean ceket erkek tarzını yansıtan, orijinalliği ile hayran bırakan türden. Mevsimlik ince jean ceket, mavinin en güzel tonuyla havalı erkeklerin tercihi olur. İnce yapısı sayesinde ilkbahar aylarında terletmez. Yaz yaklaştıkça üzerinizden atmak istediğiniz ceketler geride kalmıştır. Bu ilkbaharda, mevsimlik ince jean ceketi hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Dokusu, inceliği, havalı tasarımı ve rahatlığı, tam ilkbahar havası! DeFacto, eli sürekli siyaha giden erkekleri de unutmaz. Siyah renk erkek jean ceket modelleri, birbirinden farklı ve orijinal tasarımlarıyla farkını ortaya koymaktadır. Hem ilkbaharda hem sonbaharda giyebileceğiniz havalı siyah jean ceketlerle, bu bahar sizin havanız essin. Siyah jean ceketleri, siyah pantolon, mavi jean, jean kapri ve kumaş pantolon modelleri ile takımlayarak giyebilirsiniz. Siyah jean ceket, ne ile giyinilirse giyinilsin, havalı tasarımını yansıtır. Son zamanlarda trend olan oversize parçalar, erkek ceket jean modellerinde de kendisini göstermektedir. Oversizenin rahatlığı ve tarz görünümü özgün jean ceketler ile buluşur. Oversize jean ceket modelleri, trendi takip eden moda sever erkekler için tasarlanmaktadır. Siyah ve mavi renklerin ön planda olduğu oversize jean ceketler, havalı tarza konforu dahil eder. Bol ve salaş olan bu jean ceketler, tüm ilkbahar boyunca üzerinizden çıkaramayacağınız bir konforu DeFacto erkeklerine sunar. Birbirinden farklı, rahat, kaliteli ve özgün imzaların atıldığı jean ceket modelleri DeFacto’da!

Jean Ceket Denilince Akla DeFacto Gelir

Erkek jean ceket modelleri içinden seçerken eliniz hep mavi rengine gidiyorsa mavinin her tonunun kullanıldığı tasarımları ile DeFacto tam size göre. Jean ceket denilince akla mavi, kalite denilince de akla DeFacto gelir. DeFacto, tasarımı ile kendini gösteren mavi jean ceket modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu jean ceketlerde farklı tasarımlar ve mavinin her tonu yer alır. Batik desenli jean ceket, mavi ve beyazın jean kumaşın üzerinde dans ederek oluşan yepyeni bir parçadır. İnce ve yumuşak dokusu, batik desenli jean ceketin içinde gün boyu rahat ve evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlar. Kapüşonlu kolları örme jean ceket, jean cekette biraz daha sportif tasarım arayan erkekler için. Kapüşonlu tasarımı ve son zamanlarda trend olmuş modeliyle sportif erkeklerin severek kullanacağı bir parçadır. Sportif tarzı benimseyen erkeklerin bulabileceği birçok jean ceket modeli özgün ve orijinal tasarımlarla yine DeFacto’da! Klasik jean ceket tasarımlara kendini yakın hisseden erkekler, aradıklarını DeFacto’nun klasik jean ceket modellerinde bulur. Mavinin her tonuna sahip jean ceket modelleri, rahat ve konforlu yapısıyla üzerinizden hiç çıkaramayacağınız parçalar. Yaz geldiğinde herkes ceketlerini bir kenara bırakırken, DeFacto jean ceketlerin rahatlığı ve konforu sayesinde bahar hiç bitmesin isteyeceksiniz. DeFacto jean ceket, kaliteli ve yumuşak dokusu sayesinde, evinizdeymişsiniz gibi bir his uyandırmaktadır. Her tarza hitap eden jean ceket modelleri, en kaliteli kumaşların kullanıldığı en havalı tasarımları ile yalnızca DeFacto’da!