Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Erkek Yırtık Jean Modelleri

128 Ürün Sayısı
Görünüm:
Relaxed Slouchy Fit Dar Paça Jean Pantolon
Relaxed Slouchy Fit Dar Paça Jean Pantolon
Relaxed Slouchy Fit Dar Paça Jean Pantolon
Relaxed Slouchy Fit Dar Paça Jean Pantolon

Relaxed Slouchy Fit Dar Paça Jean Pantolon

(4)
799,99 TL
2. si %30 İndirim
Flayer Fit Geniş Paça Jean Pantolon
Flayer Fit Geniş Paça Jean Pantolon
Flayer Fit Geniş Paça Jean Pantolon
Flayer Fit Geniş Paça Jean Pantolon

Flayer Fit Geniş Paça Jean Pantolon

799,99 TL
2. si %30 İndirim
loading

Erkek Yırtık Jean Modelleriyle Farklı Kombinler

Günümüzde erkek kullanıcılar tarafından farklı pantolon modelleri sıklıkla tercih edilir. Bu pantolon modelleri içerisinde özellikle yırtık jean modelleri genç ve yetişkin kullanıcılar tarafından yoğun talep görür. Bu pantolon modeli hem günlük kullanım için hem de şık davetler için uygundur. Aynı zamanda yırtık jean modellerinde her yaş grubuna uygun ürün kalıbı da yer alır. Söz konusu pantolonların diz kısmı veya baldır kısmında kumaş üzerinde yırtık veya iplenmiş bir görüntü olur. Bu yırtık kısımlara aynı zamanda eskitme modeller de denir. Yırtık jean pantolonlar her renk tişört, kemer ve ayakkabı ile kombinlenebilir yapısı ile bu ürün grubunu ön plana çıkarır. Dizi yırtık pantolon erkek modelleri özellikle günlük kullanım içerisinde çok tercih edilir. Örneğin açık veya koyu renk baskılı bir pamuklu yazlık tişörtü dizleri yırtık jean pantolon ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Yine bu kombini sade bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Söz konusu kombinle günlük aktivitelerinize devam edebilir, arkadaşlarınızla buluşabilir hatta spora gidebilirsiniz. İçinde eşyalarınızın bulunduğu bir spor çanta ile de kullanıma uygundur. Günlük kullanım için genellikle mavi, beyaz ve gri renkli yırtık jean modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilir. Aynı zamanda yırtık pantolon modelleri uygun kombinler ile şık davetlerde de kullanıma uygundur. Bu tür davetlerde yırtık jean erkek pantolonları kullanıcılar tarafından genellikle gömlekler ile kombin yapılır. Mevsimine uygun olarak kullanıcı kombine ceket ürünü de ekleyebilir. Ceket, gömlek, kemer ve yırtık jean kombini kullanıcıya şık ve hoş bir görüntü sağlar. Bu kombini dilerseniz spor ayakkabı ile dilerseniz klasik kundura ayakkabılar ile tercih edebilirsiniz. Şık davet ev etkinliklerde genellikle kullanıcılar tarafından lacivert ve siyah gibi koyu renkler tercih edilir. Ürünlerinizi kullanırken deforme ve eskimeleri önlemek için ürün etiketinde yer alan yıkama talimatlarına dikkat etmelisiniz. Örneğin koyu renk bir yırtık jean pantolon yanlış sıcaklıkta yıkanırsa çekebilir veya renk verebilir. Aynı zamanda ürünün diz ve baldır kısımlarında yer alan eskitme modelleri de yanlış yıkama sonrası zarar görebilir. Bu tip durumları engellemek için ürün, etiketinde yer alan talimatlara göre yıkanır ve kurutulur. Böylelikle ürünü kullanıcılar daha uzun ömürlü bir şekilde kullanır.

Renkli Yırtık Jean Erkek Modelleriyle Kombinler

Yırtık jean erkek modelleri içerisinde çok farklı renk seçenekleri yer alır. Ürün grubuna ait farklı kumaş türlerinde renk seçenekleri de değişir. Özellikle öne çıkanlar lacivert, açık mavi, beyaz, siyah ve gri yırtık jean modelleridir. Açık renkler genellikle günlük kullanım içerisinde tercih edilirken koyu renk yırtık jean pantolonlar şık davetlerde daha çok kullanılır. Bu renkler her renkle uyumlu bir görüntü oluşturdukları için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Örneğin siyah yırtık pantolon erkek modelleri açık renk bir tişört ve açık renk bir ayakkabı ile iyi bir uyum yakalar. Bu kombin ile örneğin kız arkadaşınız ile şık bir yere yemeğe gidebilirsiniz. Bir diğer seçenek arkadaşlarınız ile beraber kahve içmeye veya bir sahne etkinliğine katılabilirsiniz. Açık mavi ve beyaz gibi renkler ise genellikle koyu renk tişört ve kazaklar ile kombin yapılır. Böylelikle kombinde zıt renklerin uyumu amaçlanır. Aynı zamanda bu kombinler ile gömlek de tercih edebilirsiniz. Gömlek ile yapılan kombinler genellikle şık davetler ve etkinlikler için kullanılır. Söz konusu kombini mevsimine uygun bir ceket ile de tamamlayabilirsiniz. Bu tür şık kombinler düğün, kutlama ve özel etkinlikler de kullanıma uygundur. Satın aldığınız pantolonun rengine göre yıkama şeklinize de dikkat etmelisiniz. Yüksek sıcaklıkta ve devirde uzun yıkanma süreleri üründe daha kısa sürede deformelerin oluşmasına neden olur. Aynı zamanda üründe yer alan eskitmelerin bozulmasına ve renginin solmasına da neden olabilir. Bu durumların olmaması için ürün etiketlerinde yer alan yıkama ayarlarına kullanıcılar dikkat eder. Yıkama talimatlarına uygun olarak kullanılan ürünler daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Farklı Mevsimlere Uygun Yırtık Pantolon Erkek Modelleri

Yırtık pantolon erkek dar veya geniş kalıpları ile hem yazın hem de kışın kullanıma uygun modeller içerir. Aynı zamanda farklı mevsimlere uygun çeşitli kumaş türleri de bulunur. Örneğin yaz dönemlerinde hava alan yapısı sayesinde keten karışımı kumaşlar daha yoğun talep görür. Böylelikle bedeniniz sıcağa karşı daha rahat hisseder. Kış ve soğuk mevsim geçişlerinde pamuk içeriği yüksek kumaşlar kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bunun en önemli nedeni pamuk ipliğinin sık yapısıyla soğuğu yüksek oranda kesmesidir. Böylelikle kullanıcı soğuğa karşı korunur. Kullanıcılar genellikle soğuk dönemlerde yırtık skinny jean erkek modellerini tercih eder. Bunun nedeni dar kalıp pantolonların daha sıcak tutma şansı vardır. Kullanım esnasında skinny jean modeller bedeni tamamen sarar ve vücuda tam oturur. Böylelikle soğuk havanın bedene direk temas etmesini engeller. Aynı zamanda kışın mont, kaban gibi dış giyim ürünleri ve botlarla daha kolay kombin yapılır. Kullanıcılar yaz döneminde erkek bol yırtık pantolon modellerini daha çok kullanır. Bunun nedeni bol kalıp pantolonlar hava alan kalıbı sayesinde daha rahat hissettirir. Aynı zamanda alt bedeninize ait hareket alanını da kısıtlamaz. Söz konusu pantolon modellerin hem dar hem geniş kalıp tişörtler ile kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda yazlık ayakkabılar ile de uyumlu bir görüntü sergiler. Örneğin siyah bol kalıp bir yırtık jean modelini açık renk yazlık bir tişört ile deniz kenarı yazlık bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Söz konusu kombin rahat yazlık terlik, sandalet ve spor ayakkabılar ile kullanıma uygundur.

Dizi Yırtık Erkek Pantolon Modellerinde Farklı Kalıplar

Dizi yırtık erkek pantolon arasında özellikle erkek modeller günümüzde yoğun talep görür. Söz konusu modele sahip pantolonların bir veya iki diz kısmı veya baldır kısmı yırtık şekilde tasarlanır. Bu yırtık ve ipli kısımların genişliği ve şekli modelden modele değişir. Böylelikle her model kendine özgü ve ayrıcalıklı bir görüntüye sahip olur. Bu sayede yapmış olduğunuz kombinler de sadece size özel olarak kalır. Aynı zamanda bu pantolon modelleri farklı kalıplara da sahiptir. Yırtık dar pantolon erkek modelleri bu seçeneklerden biridir. Dar pantolonlar bedeni tamamen sarar ve vücuda oturur. Bu kalıba sahip pantolonlar özellikle geniş ve oversize kalıba sahip tişörtler ve kazaklar ile kombin yapılır. Böylelikle kombin içerisinde zıt bir görüntü oluşturulur. Üst bedende geniş kalıp, alt bedende dar kalıp kullanımı kullanıcıları daha şık gösterir. Bir diğer seçenek ise geniş kalıba sahip yırtık jeanlerdir. Bu modeller geniş ve rahat kalıpları sayesinde alt bedeninizin hareket alanını kısıtlamaz. Spor ayakkabı ve tişörtler ile uyumlu bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda geniş pantolon geniş tişört kombini de Rap gibi bazı müzik türlerine has görüntü oluşturarak da kullanıcılar tarafından yoğun talep görür.

Şık Davetlerde Yırtık Detaylı Jean Modelleriyle Kombinler

Şık davetlerde gitgide popülerleşen bir şekilde yırtık detaylı jean modelleri göze çarpar. Bu ürün modeli hem erkek kullanıcılar hem kadın kullanıcılar tarafından tercih edilir. Özellikle erkek kullanıcıların şık gömlek ile kullandığı bu pantolon modelleri çok kullanışlıdır. Aynı zamanda bu kombinlerde gömlek üzerine şık bir ceket modeli de tercih edebilirsiniz. Kullanıcılara şık ve özgün bir görüntüye sahip olma imkanı tanır. Böylelikle katıldığınız davetlerde bütün dikkatler sizin üzerinizde olur. Yapmış olduğunuz kombini spor ayakkabı veya klasik kundura model ayakkabılar ile kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaz dönemlerinde rahat ve şık sandalet modelleri ve güneş gözlükleri ile de kombin yapabilirsiniz. Bu modeller içerisinde tek veya iki dizide yırtık modeller bulunur. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tek dizi yırtık jean modelleri tercih edilir. Böylelikle dengelenmiş ve şık bir görüntü elde edilir. Yırtık pantolonlar içerisinde modele ait yırtık kısmın genişliği veya çeşidi modeller arasında farklılık gösterir. Yapılan bu küçük yırtma işlemlerine eskitme işlemleri de denir. Bu durum yaptığınız kombinlerin daha özgün ve ayrıcalıklı görünmesine de yardımcı olur. Yırtık jean ile yapılan şık davet kombinlerini düğün, kutlama ve özel etkinlikler de tercih edebilirsiniz.

Yırtık Erkek Jean Modellerinin Fiyatları

Yırtık jean erkek modellerinin fiyatları ürüne ait maliyetlere göre şekillenir. Ürüne ait kumaşın üretimi, kesimi, dikilmesi, istenilen yırtık modelin oluşturulması ve ürünün nakledilmesi gibi aşamaların tamamı fiyatın oluşmasına etki eder. Örneğin gri yırtık pantolon erkek modelinin kumaş kalitesi veya yırtık modelin şekli genel satış fiyatının oluşturulmasında önemlidir. Üretilen pantolonunn hangi yaş ktilesine göre üretildiği de genel satış fiyatını etkiler. Örneğin yetişkin pantolonu ile çocuk pantolonları arasında fark olur. Bunun nedeni kullanılan kumaş miktarının değişiyor olmasıdır. Söz konusu pantolonların kumaşında kullanılan pamuk ve polyester malzemelerinin oranı ve miktarı da fiyata etki eden bir noktadır. Bunun nedeni pamuğun üretimi zor ve maliyetli bir iplik türü olmasıdır. Bir diğer noktada yırtık jean pantolonunun kalıbının modelidir. Bu modeller skinny, havuç kesim, oversize ya da klasik olabilir. Bu pantolon modellerini spor ayakkabılar ve tişörtler ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Böylelikle şık ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Yırtık erkek jean modellerine Defacto üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yırtık Jean Kışın Nasıl Giyilir?

Yırtık jean modelleri içerisinde yer alan bol ve dar kalıp ürünler kışın farklı şekillerde kombinlenir. Örneğin dar kalıp bir yırtık jean modelini bol kazak, kaban veya mont ve bot ile kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Geniş ve bol kalıp bir yırtık jean üzerine ise dar bir kazak veya gömlek modeli tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha şık bir görüntü meydana gelir.

Yırtık Pantolon Nasıl Yıkanır?

Söz konusu yırtık jean pantolon modellerini diğer pantolonlar ile beraber yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda pantolonun etiketinde yer alan yıkama talimatlarına da dikkat etmelisiniz. Bu talimatlar pantolon kumaşınıza uygun yıkama sıcaklığını ve devir ayarını gösterir. Yırtık jean pantolon modellerinde kendinden eskitme desenler olduğu için bu talimatları göz önüne almalısınız. Böylelikle yırtık jean pantolonu daha uzun süreler yapısı ve eskitmeleri bozulmadan kullanabilirsiniz.

Yırtık Jean Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Yırtık jean pantolon modelleri dar veya geniş kalıp olmasına göre farklı şekillerde kombinlenir. Örneğin dar kalıp bir jean modelinizi geniş kalıp tişört ve kazaklar ile kombinleyerek zıt bir görüntü oluşturarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise geniş kalıba sahip pantolonlarınızı daha dar tişörtler ve spor ayakkabılar ile kombin yapabilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezler yoluyla kişisel veri işlenmekte olup; gerekli olan çerezler, bilgi toplumu hizmetlerinin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Diğer birinci ve üçüncü taraf çerezler ise size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi, sitemizin daha işlevsel kılınması ve kişiselleştirmesi ve açık rıza vermeniz halinde, sizlere yönelik pazarlama faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılacaktır. Çerezlere dair tercihlerinizi Çerez Tercihleri paneli aracılığıyla her zaman yönetebilir, çerezlerle ilgili daha detaylı bilgiye Çerez Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.