Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Güneş Gözlüğü Modelleri

1 Ürün Sayısı
Görünüm:
Kadın Kayak Gözlüğü
Kadın Kayak Gözlüğü
Kadın Kayak Gözlüğü
Kadın Kayak Gözlüğü

Kadın Kayak Gözlüğü

599,99 TL
Sepet Tutarı
539,99 TL
loading

Gözlerin Pelerini Güneş Gözlüğü Modelleri

Aksesuarlar her daim hem erkekler hem kadınlar için stillerini tamamlayan önemli parçalardan olmuştur. Aksesuar çeşitlerinden biri olan güneş gözlükleri de hem konfor sunmakta hem de yaz şıklığınızın tamamlayıcı parçası olmaktadır. Günlük kombinlerde, ofis şıklığında birçok farklı kombin ile kullanıma uygun olan güneş gözlükleri, yaz mevsiminde her daim gözünüzde, saçınızda yer edinerek kullanıma hazır durumda sizlerle birliktedir. DeFacto’da birbirinden farklı binlerce zevke ve tarza uygun olacak model ve tasarım çeşitliliği bulunduğundan aradığınız modele en kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz. Kadın ve erkek güneş gözlüğü kategorisinde modelleri olduğu gibi bazı tasarımlar unisex olarak da kullanılabiliyor. Kaliteli materyallerden üretilmiş olup aynı zamanda bütçelerinize uygun fiyatlarıyla da hem zevkinize hem cebinize hitap eder. Birbirinden farklı tarzda, tasarımda üretilen güneş gözlüğü çeşitleri arasından seçiminizi yaparak yaz stilinize güneş gözlüğü ile hem tarz katın hem de güneş ışınlarından gözlerinizi koruyun. Moda, değişen akımlar aksesuarlara da yansıdığından güneş gözlüklerinde de insanlar yenilikleri, daha farklı tarzlar aramaktadır. Modern, vintage, farklı kesim modelleriyle insanların kombinlerinde, gittikleri yerlerde farklı model güneş gözlüğü tercih edebiliyor. Örneğin vintage gözlük seçenekleri günlük, spor kombinlerde sıklıkla tercih edilen bir model olmaktadır. Yumuşak giyim tarzını keskinleştiren veya daha da yumuşatan farklı kesim tarzları ile stilinize detay katar. Yuvarlak gözlük modeli ise daha eski zamanlarda kullanılmayı tercih edilen bir model kesimi olsa da son yıllarda sıklıkla özellikle de artık erkekler tarafından da tercih edilen bir model oluyor. Modellerin haricinde güneş gözlüklerinin renk seçenekleri de kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Güneş gözlükleri çeşitlerinde siyah gözlük rengi sıkça tercih edilen bir seçenek olsa da artık farklı renk çeşitleri de kombinlerde rahatça kullanılabiliyor. Siyah dışındaki renk seçenekleri özellikle de yeniliklerden hoşlanan, farklı tarzlar denemeyi seven ve bunu sıklıkla tercih eden genç erkek ve kızlar tarafından seçiliyor. Genç gözlük modelleri arasında farklı renk seçeneklerine de dolayısı ile daha sık yer verilmektedir. DeFacto her tarza, her zevke ve her bütçeye hitap edecek en iyi, en güzel gözlük modelleri sunmakta olup, hızlı ve rahat bir alışveriş için sayfasını ziyaret edin.

Yaz Modasının Vazgeçilmezi: Güneş Gözlük Modelleri

Yaz mevsiminde güneş ışığının yoğun olduğu saatlerde hem rahat etmek hem de tarz bir görünüm elde etmek için güneş gözlük modelleri insanlar tarafından zevklerine göre tercih edilip kullanılmaktadır. DeFacto’da bulunan hem erkek hem kadınlar için bulunan güneş gözlüğü modellerinde farklı tasarımlarda çeşitleri sunuyor. Kadın güneş gözlüğü modelleri arasında bulunana çeşitleri renk olarak siyah, bordo, pembe, kahverengi, altın ve karışık renkli olarak seçenekleri mevcut. Güneş gözlüğü değişiklikler, yenilikler eklenmesine rağmen asla vazgeçilmeyen bir aksesuar oluyor. Hatta bazı soğuk havalarda bile kalın çerçeveli gözlük modelleri tercih ediliyor. Hem sıcak hem soğuk havalarda kadınların stilini tamamlayan, detay ve renk katan aksesuar çeşitlerinden biridir. Kalın çerçeveli modellerden soğuk havalarda paltolar, peluş kürk model kabanlarda ile özellikle siyah güneş gözlüğü daha sık tercih edilen ve kolayca uyum sağlayabilen bir renk seçeneği olmaktadır. Klasik modellerden biri olan ve farklı renk cam seçenekleri bulunan damla model güneş gözlüğü klasik, casual giyim kombinleri ile estetik bir görünüm yakalar. Sadece kadınların değil erkeklerin de hala kullandığı bir model oluyor. Renk seçenekleri de güneş kadın gözlük modelleri seçimlerini etkileyen bir faktördür. Örneğin plaj şıklığında daha yumuşak, canlı ve açık renkler bikini, mayo ve deniz giysilerine daha rahat uyum sağlayarak şık bir görünüm kazandırıyor. Beyaz güneş gözlüğü plajlarda sıklıkla tercih edilen bir renk seçeneği olmakta ve bronz tenin üzerinde oldukça güzel durmaktadır. Leopar desenli gözlük renk seçeneği de şık bir elbise kombininin üzerine oldukça dikkat çekici ve güzel bir detay oluşturur. Elbiselerinizin ya da parça kombinlerinizin tek renkten oluşması daha tarz bir kombin yapar. Nostaljik ürünler sevenler için de retro gözlük tercih edebilirsiniz. Erkek gözlük modelleri de farklı kesim tasarımlarıyla hem modern hem de klasik çeşitleri bulunmaktadır. Model seçiminde en önemli ve dikkate alınması gereken faktör yüz şeklinizin yapısı olmalıdır. Yüz şeklinize göre seçeceğiniz bir güneş gözlük modeli hem hatlarınızı daha iyi gösterir hem de yüzünüze tam oturur. Klasik ve yeni model gözlükler içeriğine sahip DeFacto’da aradığınız, istediğiniz tarzda güneş gözlüğünü bularak yaz tarzınıza aksesuarınız ile damga vurun.

Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Erkek ve kadın güneş gözlüğü modelleri yaz mevsiminin en tarz ve şık aksesuarları oluyor. Sadece temel ihtiyaçlarını karşılamak dışında insan sosyal bir canlı olduğundan da kendini görsel açıdan da mutlu ve tatmin etmeye çalışmaktadır. Bunun için de kıyafetler kadar aksesuarlar da tercih edilmektedir. Bazı aksesuarlar da mevsimlere göre daha fazla ön plana çıkmakta ve daha sık kullanılmaktadır. Bunlardan biri de güneş gözlüğü oluyor. Sıcak ve güneş ışınlarının yoğun olduğu saatlerde daha rahat görme konforu sunduğu içinde yaz mevsiminin öne çıkan aksesuarı güneş gözlük çeşitleri modelleridir. Moda akımının içinde kendisi de yer almakta ve her sene farklı kesim modellerinde oldukça değişik güneş gözlükleri yer alır. Ancak seçim noktasında sadece tasarım olarak hoşunuza gitmesinin yanı sıra aynı zamanda gözlüğün yüzünüzde nasıl duracağı konusu da büyük önem arz eder. Peki, güneş gözlüğü nasıl olmalı sorusunun cevabı da ilk öncelikle yüz tiplerine göre seçim yapacak şekilde olmasıdır. Çünkü gözlük ne yüzünüze küçük kalmalı ne de büyük olmalı. Tam oturacak şekilde yüz hatlarınız ile uyum sağlayabilmelidir. Burnunuza, yanaklarınıza, kaş hizanıza göre bir konuma sahip olmalı. Oval gözlük modelleri kalp şeklindeki yüz tiplerine daha uygundur. Çünkü alın daha geniş, çene hattı ise daha dar olduğundan görünüm ve duruş olarak rahat oturur. Kare yüz tipleri için de uygun bir modeldir. Yuvarlak yüz tipleri ise yüzde en ve boy açısından en orantılı yüz şekli olmaktadır. Bu nedenle de yüz şekli ile aynı yuvarlak çerçeveli gözlük modellerinden kaçınılması gerekir. Daha keskin hatlara sahip tasarımlı modeller yüz tipine daha uygun olur. Örneğin; dikdörtgen ve kare gözlük seçenekleri. Eğer oval bir yüze sahip iseniz daha şanslınız. Çünkü oval yüz şekline sahip insanlar birçok güneş gözlüğü modelini hem tarz hem de rahat bir şekilde taşıyabiliyorlar. Yuvarlak güneş gözlüğü başta olmak üzere köşeli, damla, oval, kedi, kare ve dikdörtgen gözlük çeşitlerini özgürce kullanabilirler. Elmacık kemikleri geniş, şakakları dar ve kulak mesafesi kısa bir yüze sahip iseniz yani daha yuvarlak hatlarınız varsa kemik gözlük daha yüzünüze daha çok yakılan bir model olur. Yaz mevsiminin ruhuna ve kıyafetlerinizin rengine göre de güneş gözlüğünüzü seçebiliyorsunuz. Renkli güneş gözlüğü sizler için güzel bir seçenek olur.

Fiyat Avantajlarıyla Güneş Gözlüğü İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın

DeFacto birçok farklı modelde kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri sunduğu gibi aynı zamanda yaptığı indirimler ile de sizlere oldukça uygun fiyatlı güneş gözlüğü de sunar. Yılın belli zamanlarında ve belli bir oranda uyguladığı indirimler ile kullanıcılarına hem seçenekleriyle tarzlarına ve zevklerine hitap etmeyi hem de farklı bütçeleri de dikkate alarak her kesimden herkesin ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. Bundan dolayı yeni moda güneş gözlükleri modellerini takip ederken mutlaka indirimlerini de takip etmeyi unutmayın. Güneş gözlüğü yaz mevsiminin gelmesi ve havaların sıcaklık derecesinin artması ile herkesin ihtiyacı olan bir aksesuar ürünü oluyor. Sadece tarzı tamamlayan bir parça değildir. Göz sağlığı açısından önemi büyüktür. Çünkü hem güneş ışınlarından dolayı görme yetiniz düştüğünden gözlerinizi kısarak çevresinde kırışıklara sebep oluyor hem de güneşten gelen zararlı ışınlar direkt olarak gözleriniz ile temas etmektedir. Dolayısı ile güneş gözlüğü kullanmak öncelikle sağlık açısından gerekmektedir. Göz sağlığınız için bir pelerin görevi görerek zararlı güneş ışıklarının direkt temasını engeller hem de güneşte daha rahat etrafa bakabilmenizi sağlar. Tüm bu noktalar dikkate alındığında da güneş gözlüğü modelini seçmek kalıyor. Yuvarlak gözlük modelleri başta olmak üzere kare, dikdörtgen, damla, oval ve kemikli gözlük modelleri gibi farklı tasarımlarda seçenekleri mevcuttur. Tasarımlarının haricinde renk olarak da çeşitleri bulunur. Siyah güneş gözlükleri hemen hemen her tarzda kadınlar ve erkekler için uyum sağlasa da farklı renklerdeki güneş gözlükleri de oldukça dikkat çekici bir görünüm sunar. Yine siyah gibi koyu bir tona sahip olan ancak dikkat çekici bir renk olan kahverengi güneş gözlüğü seçeneği de deneyebilirsiniz. DeFacto değişik kesim modelleri, renklerinin yanı sıra indirimli güneş gözlükleri fiyatları ile de sizlerin her açıdan mutlu etmeye çalışmaktadır. Siz de sayfaya gelin tarzınıza, yüzünüze ve bütçenize en uygun güneş gözlük modelini seçerek yazın tarzınızı tamamlayın.

Kaliteli, Bütçelere Uygun Güneş Gözlüğü Fiyatları

DeFacto kullanıcılarına kaliteli güneş gözlüğü modelleri sunar. Gözlerinizin güneşte daha rahat bakabilmesini ve direkt ışın temasından korurken bir yandan da size hem tarz hem bütçe olarak uyum sağlayacak seçeneklere sahiptir. Gözlük fiyatları modeline, renklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin kare güneş gözlüğü modelleri ile vintage ve retro gözlük fiyatları arasında farklılıklar bulunabilir. Her bütçeye uygun fiyatlı bir seçeneği bulunmakta olup, kullanımı rahat olacak şekilde kutusu ile teslim edilir. Güneş gözlüklerinin fiyatı kadar önemli olan bir diğer noktada kullanımıdır. Çünkü en güzel güneş gözlüğü, modeli kadar kullanımını da kapsar. Temizliği konusunda titiz ve dikkatli olunmalı her şeyle de temizliği yapılmamalıdır. Güneş gözlüğü temizleme spreyi ile temizleyebilirsiniz. Ancak eğer spreyi kullanırken silerken sert bir yapıya sahip bir cisim kullanmamanız gerekir. Çünkü bu tarz temizleme yöntemleri camların çizilmesine, hasar almasına sebep olur. Ayrıca iyice temizlenmesini de sağlamaz çünkü tozu, kiri etrafa yayarak başka yerlere bulaşmasına neden olur ve leke bırakır. Güneş gözlüğünün kendisine ait beziyle temizlenmesi daha temiz ve güzel bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bu bezlerin ise mutlaka yumuşak bir yapısı olmalıdır. Başka bir yöntem olarak suyla temizleyebilir ve ardından yine yumuşak bir yapıya sahip bezle kurulamasını yaparak kir, toz ve lekeden arındırabilirsiniz. Temizliği açısından bu konulara dikkat edildiği takdirde uzun süreli ve verimli bir kullanım sunar. DeFacto kare, dikdörtgen, damla, oval, kemik, vintage, retro ve yuvarlak gözlük fiyatları olmak üzere modellerine göre farklılaşmakta ve yüzünüze, bütçenize en uygun modeli seçerek şıklığınızı tamamlayın.

İnternet sitemizde çerezler yoluyla kişisel veri işlenmekte olup; gerekli olan çerezler, bilgi toplumu hizmetlerinin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Diğer birinci ve üçüncü taraf çerezler ise size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi, sitemizin daha işlevsel kılınması ve kişiselleştirmesi ve açık rıza vermeniz halinde, sizlere yönelik pazarlama faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılacaktır. Çerezlere dair tercihlerinizi Çerez Tercihleri paneli aracılığıyla her zaman yönetebilir, çerezlerle ilgili daha detaylı bilgiye Çerez Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.