Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
9 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Çanta Seçimleri Temizle
loading

Hasır Çanta Modelleri

Aksesuar, kombinlere son dokunuşu yapan parçalardandır. Hasır çantalar da bu aksesuarlar içerisinde çok fazla tercih edilen bir çanta modelidir. Hasır çanta modelleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup insanlar tarafından çok fazla tercih edilir. Bu ürünlerin arasında hasır kol çantası gibi birçok farklı seçenek bulunuyor. Bu modeller içerisinde kendi tarzınıza yakın bir hasır çanta bulmanız mümkün. Hasır çantalar, uzun süre kullanılabilir sert bir yapıya sahip olan çantalardır. Bu çantalar özel tasarımlara sahip olup diğerlerine oranla kumaş ile üretilmez. Hasır ipi ile tasarlanır ve farklı modeller ile şekillendirilir. Hasır çanta modelleri içerisinde yarı kumaş yarı hasır çantalar, ipli hasır çantalar gibi birçok farklı çeşit mevcut. Kombinlerinize farklı bir son dokunuş yapacak olan bu çantaları her zaman kullanabilirsiniz.

Hasır Çanta

Hasır yuvarlak çanta modelleri, özel formuyla yaz aylarının en hareketli parçalarından birisidir. Hasır omuz çantası çeşitlerinde hem yuvarlak hem de kare formuna rastlamak mümkün olur. Hasır sırt çantası ise geniş bir yer alanına sahip olup birçok insan tarafından işlevsel olarak kullanılabiliyor. Bu modellerin yanı sıra hasır el çantası oldukça şık bir görünüme sahip. Elbiseler veya şık kıyafetler ile hasır el çantası kullanılabilir. Hasır sepet çanta modeli ise diğerlerine oranla daha geniş ve açık bir görünüm sunuyor. Hasır çantalar, açık kahve rengine sahip olup birçok kıyafetle uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Günlük olarak kullanılan hasır çanta modellerinin yanı sıra yazlık hasır çanta modelleri de mevcut. Hasır deniz çantası modelleri, plajlar için oldukça ideal çantalardır. Bu çantalar, sudan çok fazla etkilenmezler. Böylece konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Her zaman kullanabileceğiniz hasır clutch çanta modelleri de kombinlerinize asil bir dokunuş yapacaktır.

Tarzınızı Hasır Çantalar İle Yansıtın

Hasır iple çanta modelleri, kombinleri ön plana çıkaracak çantlaardandır. Bu çantaları hem spor hem de şık kombinlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Renk tonu bu ürünler birçok farklı renk ile uyum sağlar. Bunun yanı sıra model olarak da çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Hasır çanta yuvarlak model çok fazla tercih edilen hasır çanta modellerindendir. Yuvarlak modeller daha çok günlük kullanım için tercih edilirken hasır pörtföy çanta yaz akşamlarında özel davetler için sıklıkla kullanılıyor. Seçenekler arasından tarzınıza göre bir model seçimi yapabilirsiniz. Klasik bir tarza sahipseniz küçük hasır çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Kare hasır çanta de klasik stile katkıda bulunur. Spor bir tarza sahip olanlar ise hasır çapraz çanta modellerini inceleyebilir. Hasır örgü çanta modelleri, birçok kadın tarafından sevilerek kullanılır.

Hasır Çanta Fiyatları

DeFacto hasır çanta çeşitleri birbirinden güzel kaliteli ve şık modelleri sizlere sunuyor. Hasır çanta fiyatları, çantanın modeline ve kalitesine göre değişiyor. Bu noktada hasır büyük çanta modeli ile küçük modeller arasında fiyat farkı bulunuyor. Hasır çanta plaj modelleri de büyük yapısıyla diğer çantalara oranla daha büyük ve farklı fiyatta oluyor. Hasır küçük çanta çeşitleri ise her zaman kullanabilir işlevsel modelleri ile karşınıza çıkıyor. Tüm seçeneklerin şık duruşları ile kombinlerinize farklı bir hava katacaktır. Doğal hasır çanta modeller, birçok insan tarafından sevilerek kullanılıyor. Kaliteli bir hasır çantayı uzun yıllar kullanmanız mümkün. DeFacto hasır çanta modelleri arasından kendi tarzınıza uygun bir çanta seçebilirsiniz. Kaliteli ve şık duruşları ile DeFacto hasır çantaları ile asilliği yakalayabilirsiniz.