Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Kadın Basic Tişört Modelleri

222 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Tişört Seçimleri Temizle

Basic Kayık Yaka Slim Fit Uzun Kollu Tişört

99,99 TL
Sepette %50 İndirim
49,99 TL

Basic Örme Uzun Kollu Tişört

69,99 TL
Sepette %30 İndirim
48,99 TL

Basic Relax Fit Kısa Kollu Tunik Tişört

59,99 TL
Sepette %30 İndirim
41,99 TL

Coool Basic Slim Fit Uzun Kollu Crop Tişört

59,99 TL
Sepette %30 İndirim
41,99 TL

Coool Basic Slim Fit Uzun Kollu Crop Tişört

69,99 TL
Sepette %30 İndirim
48,99 TL

Bisiklet Yaka Basic Slim Fit Tişört

79,99 TL
Sepette %50 İndirim
39,99 TL

Basic Dik Yaka Relax Fit Uzun Kollu Tişört

79,99 TL
Sepette %30 İndirim
55,99 TL

Basic Relax Fit Yarım Kollu Tunik Tişört

79,99 TL
Sepette %30 İndirim
55,99 TL

Basic Crop Tişört

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL

Basic Vatka Detaylı Crop Sweatshirt

94,99 TL
Sepette %50 İndirim
47,49 TL

Regular Fit Basic Uzun Kollu Tişört

79,99 TL
Sepette %50 İndirim
39,99 TL

Basic Örme Top

79,99 TL
59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL
loading

Kadın Basic Tişört Modelleri ile Rahatlık ve Şıklık Bir Arada

İyi bir görünüme sahip olmanın pek çok avantajı sayılabilir. İyi bir görüntüye sahip olmak hem sosyal hem kişisel olarak faydalı olabilir. Her ne kadar bu durumdan kaçınılsa bile insanlar hala dış görünüşleri ve kıyafetleri üzerinden yargılanabilirler. Bu iyi görünmenin sosyal yönüdür. İyi göründüğünüzde daha iyi hissetme ihtimaliniz de bu durumun kişisel boyutudur. İyi bir görüntü yakalamanın ilk adımı ise giyim tarzı olabilir. İyi bir giyim tarzı için kadınlara sunulan pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden akla ilk gelenlerden biri ise kadın basic tişört olabilir.

Kadın Basic Tişört Modelleri Nelerdir?

Kadın giyiminin en temel parçalarından olan basic tişörtler uzun yıllar boyunca koleksiyonlardaki yerini korumuştur. Sade, basit ve şık görüntüleriyle bu tişörtler kadınların kurtarıcısı olma rolünü üstlenmeye de devam edeceği aşikardır. Uzun yıllar boyunca popülaritesini yitirmeyen bu parçalar, bu başarıyı çeşitliliğe borçlu olabilirler. Bir başka deyişle, birbirinden farklı kadın basic tişört modelleri sizler için mevcuttur. Örneğin beyaz kadın basic tişört bu modeller arasında aklınıza ilk gelen olabilir. Beyazın kolayca uyum sağlayabilen rengi ile bu tişört modelini tercih etmek için pek çok sebep vardır. Sıcak yaz günlerinde sıcak havayı kendine çekmeyen beyaz tişörtler ile şık bir görüntü yakalarken serin de kalabilirsiniz. Bir diğer model ise V yaka kadın basic tişört olabilir. Adından da anlaşılabileceği gibi bu tişört modelinin V harfine benzeyen yakası vardır. Bu sebeple oldukça şık bir şekilde kombinlenmeye müsaitlerdir. Bu iki basic tişört haricinde başka alternatifleri de DeFacto’da bulabilirsiniz.

Kadın Basic Tişört Modelleri Çeşitleri Nelerdir?

Kadın basic tişört modelleri söz konusu olduğunda çeşitlilik birden fazla husustan dolayı oluşabilir. Bu hususlar renk, model, beden, kol tipi, yaka tipi veya kalıp gibi ayrıntılardan oluşabilir. Bir diğer deyişle, basic tişört modellerinde çeşitlilik oldukça zengindir. Yaka tipi olarak bisiklet yaka kadın basic tişört modelleri örnek olarak verilebilir. Basit yaka tasarımı ile oldukça sade olan bu basic tişört modelleri ile şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Şık bir görünüm için size en uygun bedende olan basic tişörtü almak elbette önemlidir. Bedenin yanı sıra görüntüyü etkileyecek bir unsur olan kalıp tişört alırken dikkat etmeniz gereken bir unsur olabilir. Oversize kadın basic tişört modelleri de bu duruma bir örnek olabilir. Vücuda tam oturmayan tasarımlarıyla bu tişört kalıplarındaki modelleri giymekte hiç zorluk çekmezsiniz. Teninizi sarmayan kumaşı sayesinde teniniz nefes alır. Ayrıca vücut hatlarını ortaya çok çıkarmayan bu modellerle her yerde özgürce vakit geçirebilirsiniz.

Kadın Basic Tişört Modelleri ile Yapabileceğiniz Kombinler

Kadın giyim sektöründe önemli bir yere sahip olan basic tişörtler sosyal hayatta pek çok yerde kullanılır. Kadınların dolaplarının olmazsa olmazı olan bu tişörtleri kombinlemenin çeşitli yolları vardır. Örneğin beyaz basic tişört birbirinden farklı şekilde kullanılabilir. Bir jean pantolon ile tercih edebileceğiniz bu tişörtü kumaş ve bol paçalı siyah bir pantolonla da deneyebilir ve son moda bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra eteklere de çok hoş görünebilecek bu tişörtü bir ceket ile tamamlayabilirsiniz. Benzer bir şekilde V yaka kadın basic tişört modellerini de çeşitli şekillerde giyebilirsiniz. Basic tişörtlerin sade yapısı bir kombinle tamamen göz alıcı hale gelebilir. Örneğin, v yaka tasarımlı bir basic tişörtü takım elbise ile giyebilir ve havanızı tamamen değiştirebilirsiniz. Bu görüntüyle aynı anda hem şık ve spor hem de resmi görünebilirsiniz. Siz de kendi zevk ve gereksinimlerinize en uygun seçenekleri kadın basic tişört modelleri arasından DeFacto’da bulabilirsiniz!