Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Kadın Bermuda Modelleri

41 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Giyim Bermuda

Regular Fit Pamuklu Bermuda Şort

59,99 TL
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Regular Fit İnce Kumaş Bermuda Şort

59,99 TL
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı
+4

Cepli Beli Bağcıklı Relax Fit Bermuda Şort

59,99 TL
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı
+2
loading

Çeşitli Tasarımlarıyla Kadın Kapri Bermuda Şort

Hayatın birçok alanında olduğu gibi giyim sektöründe de öncelikli ölçüt sağlığınızdır. Gözeneklerin hava alabilmesi amacıyla özellikle yaz aylarından vücudu tamamen kapatmayan kıyafetler tercih etmek oldukça önemlidir. Kıyafetin modeli, kalıbı, kumaş türü gibi özellikler bu konuda belirleyici unsurlardır. Bu amaca yönelik imal edilen kadın bermuda şort, kullanıcı dostu tasarımlarda zirvedekilerden biri konumundadır. DeFacto, sizin sağlığınız ve rahat kullanımınız amacıyla her geçen bu kategorideki tasarımlarını zenginleştirir.

Geçmişten Bugüne Kadın Bermuda Şort Modelleri

Model, ismini keşfedildiği Bermuda Adaları’ndan almaktadır. 20. yüzyılın başında ilk olarak memurlar arasında keşfedilir. Zamanla savaşlarda askerlerin temel giysilerinden biri haline gelir. Tasarımındaki temel etken iklimdir. Sıcak havalardan dolayı insanların rahat çalışamaması serinletici işlevli tasarımları yaratmıştır. Yüzyılın ortalarına doğru kadınlar arasında yaygınlaşarak gündelik yaşamda tercih edilen kıyafetler arasına girer. Arada iniş çıkışlar yaşasa da her daim moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Başta kullanıldığı yerin bayrağına uygun olarak kırmızı renkli olan tasarım, yıllar içerisinde şıklığınıza hizmet amacıyla farklı renklere bürünür. Yaygın, klasik modelde uzunluk dizin 2-3 üzerinde olacak şekildedir. Rahatlığınız, özgün stiliniz için her geçen gün farklı modeller hizmetinize açılmaktadır. Bugün kıyafet şortları, yürüyüş şortları, kadın bermuda kapri isimleri yaygın olarak modeli isimlendirmek amacıyla kullanılmaktadır. Çeşitli isimlerle anılması onun ne derece işlevsel bir giyim ürünü olduğunun kanıtı niteliğindedir. Genellikle sıcak, ılıman bölgelerde tercih edilen kıyafet, Türkiye’de farklı tarz imkânlarıyla yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bağcıklı Rahat Tasarım Kadın Bermuda Şort

Rahat, klasik model dizinizin az yukarısına kadar uzanır; ideal seviyeyi temsil eder. Pamuk, poliester, viskoz kumaşının hammaddeleridir. Yumuşaklık, esneklik, ferahlık özelliklerini barındırmasının yanı sıra çok dayanıklıdır. Dolabınıza ekledikten sonra uzun yıllar kullanabileceğinizden gönül rahatlığıyla emin olabilirsiniz. İster sporda, ister evde, isterseniz işe giderken kullanın, pek çok alanda rahat kullanıma uygundur. Regular kalıptaki tasarım, kadın bermuda şort modelleri arasında yaygınlıkta zirvede yer alır. Rahatça eğilip kalkabilirsiniz, hareketinizi kısıtlama oranı minimum düzeydedir. Özellikle sportif stili benimsiyorsanız tişört, sweatshirt, sweat hırka, spor ayakkabı, uzun çorap gibi kıyafetlerle birlikte kullanarak çekici kombin oluşturabilirsiniz. Farklı bedenlerine ulaşabilmenizin yanında bel bölgesinde yer alan bağcık sayesinde pratik şekilde üzerinizde sabit durmasını sağlayarak beden kaygısını tamamıyla ortadan kaldırabilirsiniz. Yan bölgelerde cep seçeneği bulundurur. Yanınızda bulundurmanız gereken küçük eşyaları taşıma görevini ceplere devredebilirsiniz. Khaki, lacivert, pembe, gri, siyah gibi renklerin yanında tercih edip uyumlu kombinler yakalayabileceğiniz renk türleri seçenekler arasındadır.

Özel Kadın Bermuda Şort Tasarımları

İdeal uzunluktan daha kısa tasarımlarda şıklığı arıyorsanız ürün çeşitliliği hizmetinizde. Esnek, rahat belli mini model; diz bölgesinin yaklaşık 15 cm üzerine gelecek uzunluktadır. Bağcık, cep, kumaş türü, kombin çeşitliliği bakımından klasik bayan bermuda şort tasarımından hiçbir farkı bulunmaz. Rahat hareket, ferahlık sağlaması ayırıcı özelliğidir. Mini boyuyla önce çıkan regular fit basic şort, yararlanabileceğiniz modellerdendir. Özgün, farklı, cesur stili yakalamanıza olanak tanır. Özellikle kolsuz gömlek, bluz tarzı kıyafetlerle kombin yaparsanız özgünlüğün kapısını aralarsınız. Denim türünden ürünleri seviyorsanız jean kadın bermuda şort tasarımlarında aradığınız tarzı bulabilirsiniz. Klasik bermuda kumaşından biraz daha sert yapıdadır. Özellikle iş yaşamınızda oluşturmak istediğiniz ciddi, şık stile hizmet eder. Rutin hayatınıza sportif görünüm katar. Rutin yaşamınızda kullanışlı bir başka tasarım, kargo cepli bermuda şort. Pamuk, sentetik ham maddelerinden meydana getirilen tasarım oldukça uzun ömürlü kullanım vaat eder. Büyük, kullanışlı cepler barındırır. Ferah, özgün stilin peşindeyseniz DeFacto kadın bermuda kategorisine göz atabilirsiniz.