Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
132 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Giyim Bikini
loading

Kadın Bikini Modelleri

Bikini, kadınların yaz tatillerinin vazgeçilmez parçalarındandır ve ihtiyaçlara uygun doğrultuda en güzel, şık ve hareketlerinizi kısıtlamaması açısından rahat olanını bulmak herkesin isteğidir. Yüzlerce bikini modeli arasından rengi, deseni, kumaşı, dolgusu gibi onlarca özelliğe bakarak tercihler yapılır. Dolgulu, straplez, volanlı, çizgili, tokalı, ipli gibi bir sürü özellik seçenekleri vardır. Gidilen mekana ve zamana uygun olarak tercih edilirler. Tatilde hareketlerin kısıtlanması en son istenilecek şeydir ve buna uygun bikini tercihi çok önemlidir. Esnek kumaşa sahip bikini modelleri sayesinde hareketler kısıtlanmaz. Farklı tatil ürünleri ile rahatça kombinleyebileceğiniz yüzlerce bikini modeli vardır.

Kadın Bikini Çeşitleri

Bikini, kadınlar için oldukça önemlidir. Her fiziğe, beğeniye ve ihtiyaca hitap eden modelleri ve çeşitleri vardır. Yüksel bel, orta bel , düşük bel bikini altı için tercihler arasındadır ve bunların yanı sıra ipli, tokalı, desenli, bağlama detaylı modelleri ile oldukça şıktırlar. Farklı ve şık giyinmek iyi hissettireceği için birçok model arasından seçim yapmak oldukça güzeldir. Rahatlık açısından bikini kumaşları, su ile temastan sonra rahatlıkla kuruyan bir yapıya sahiptir. Bu sayede denizden veya havuzdan çıktıktan sonra rahatça hareket etmeye devam edilebilir. Yapraklar, çizgiler, kalpler, çizimler, şekiller, hayvanlar gibi desenlerde kadın bikini modelleri bulunabildiği gibi düz renklerde, sarı, yeşil, lacivert, pembe, kırmızı, beyaz, mor gibi canlı ve sade renklerde de kadın bikini modelleri bulunabilir. Kadın bikini modelleri ve çeşitleri arasında bu kadar çok çeşitlilik ve model bulunması kadınların ilgisini çekerek, severek giymelerini sağlayacak modeller bulmalarını oldukça kolaylaştıracaktır. Ayrıca bikini altlarını, bikini üstü modelleri ile de oldukça güzel kombinleyebilecekleri çeşitler vardır. Kadın bikini üstleri oldukça çeşitlidir. Çıkarılabilir pedli, push up, straplez çıkarılabilir askılı, kalın askılı üçgen, ip askılı üçgen, büzgü detaylı push up, triangle, çizgili kumaş, volan detaylılar gibi onlarca model vardır. Onlarca kadın bikini üstü modeli arasından bikini altınız ile kombin yapmak size kalır. Rahatlıkları açısından çıkarılabilir pedli modeller tercihler arasındadır. Siyah bikini, desen ve model seçimlerine göre fotoğraf çekimi, dış mekanda giyim gibi farklı amaçlar içinde kullanılmaya çok uygundur. Tercihlere göre bikini modeli seçmekse kişinin zevkine göre değişiklik gösterecektir.

Kadın Bikini Modelleri ile Tarz Kadınlar

Bikini, yaz tatillerinde kadınların bütün bir kombinini oluşturur, farklı modelleri ile kişiye büyük bir hava katmakta ve oldukça şık durmaktadır. Şık durmanın yanında rahatlığı da elde edebilmek onlarca seçenek arasından oldukça mümkündür. Denize, havuza, yemeğe, gezmeye giderken isteklerine ve zevklerine uygun şekilde tercih ederler. Yüzerken ve sonrasında rahat olmaları açısından bikini modellerinin kumaşları çok önemlidir. Esnek kumaşları sayesinde tercih edilen kadın bikini modelleri bu açıdan oldukça kullanışlı ve rahattır. Fotoğraf çekilirken güzel ve estetik çıkması kadınların tercihlerinde büyük bir rol oynar. Işık açısına, poza, fiziğe göre seçilen kadın bikini modelleri birçok zevke ve isteğe hitap ederek tercih edilirler. Çeşitli bağlama detaylı bikini modelleri ise son dönemlerin en favori tercihleri arasındadır. İpleri vücudu saran ve kırmızı bikiniler hem fotoğraflarda hem normal kullanımda oldukça şık ve etkileyici bir görüntüye sahiptir, bu nedenle tercih edilirler. Farklı farklı renkler ve beyaz bikiniler ile kombin yapılarak çeşitlilik elde edilebilir. Dış mekanda giyilmeye uygun modeller ve desenlerde bikini üstleri de bulunmaktadır. Farklı bir tarz elde etmek için gömlek içerisinde, transparan bluzlar içerisine kadın bikini üstlerini tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Çıkarılabilir pedli kadın bikini üstleri hem pedli hem pedsiz kullanıma uygunluğu açısından oldukça kullanışlıdır ve tercih edilirler. Yumuşak dokuya sahip olan kadın bikini modelleri kullanımı oldukça kolaylaştırır ve beden rahatlığı da sağlayarak gün boyu rahat olmalarını sağlar. Gün boyu rahat olmaksa tatildeki yaşam kalitesini ve alınan zevki arttıracaktır. Yaz tatilinizden daha fazla zevk almak herkesin isteyeceği bir durumdur.

Şık ve Rahat Kadın Bikini Modelleri

Kadın bikini modelleri, kadınların yaz tatili kombinlerini tamamlamalarında sıkça kullanılır. Doğru tercih edilmiş bir kadın bikini takımı bütün görüntünüzü baştan şekillendirebilir, bu nedenle bikini tercihleri çok önemlidir. Genelde yaz tatillerinde seçilen mekanlar, tatil tercihi ve zaman seçilen bikini modellerinde oldukça belirleyici rol oynar. Örneğin son zamanların çok tercih edilen bağlama detaylı ipli ve turuncu bikini modelleri şık tatil mekanları ile özdeşleşmiştir. Bu tarz uyumlar sağladığınız müddetçe görüntünüzde büyük bir değişiklik olacak ve göze çarpacaksınızdır. İçinize sinecek, beğeni toplayabileceğiniz uyumların yanında daha da rahat ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Kadın bikini modelleri arasında şıklığı tercih edenlerin yanında spor, sade görüntü tercih edenler içinde oldukça fazla kadın bikini modeli bulunmaktadır. Kadın bikini modelleri arasında, bikinide kullanılan kumaş büyük farklılık oluşturur ve tercihleri etkiler. Kadın bikinilerinde kullanılan kumaş yanında rengi, modeli, duruşu, deseni gibi özelliklerde tercihleri etkiler. Gidilen mekan, zaman bikini modeli tercih edilirken dikkat edilecek unsurlar arasındandır. Şık bir tatil mekanı tercih edilirken şık modeller, kamp tarzı spor tatil mekanları tercih edilirken daha sade ve spor tarzlar daha uygun olacaktır. Tercih ettiğiniz bikini modellerinizi çeşitli pareolarla, kimonolarla, şık sandaletlerle, eteklerle kombinleyerek çeşitli tarzlar elde edebilirsiniz. Kadın bikini modelleri, kumaşında kullanılan pamuk, elastan, polyester oranlarına göre bikinilerin dış görüntüsünün günlük kullanıma uygun olup olmamasına bakılarak dış mekan gezmelerine uygun kombinlerde de yer alabilirler. Bikini modelleri tek başına harika birer kombin olabileceği gibi farklı giyim ürünlerinin yanında da harika olabilirler. Bu kombinleri belirleyen kadınların zevkleri ve istekleridir. Her zevke ve isteğe hitap eden bikini modelleri mutlaka vardır.

Kadın Bikini Fiyatları

Kadınlar, tercih edecekleri bikini modellerinde belli başlı özellikler ararlar ve bikini alışverişleri esnasında bikinilerin özelliklerine dikkat ederler. Kadınların bikini modellerinde dikkat ettikleri ve aradıkları özellikler; tasarım, model, desen, rahatlık vb. olabilir ancak en önemli özelliklerden biri de fiyattır. Bikini modelinin özelliklerinin iyi olmasının yanında fiyatının da farklı olması bikininin alınması için büyük bir sebep oluşturacaktır ve bu satın alan kişiler için satın alma yönünde olumlu hisler uyandıracaktır. Olumlu hisler uyandırması için kadın bikini modelleri her isteğe ve her zevke hitap edecek şekilde tasarlanır. İnternet çağında bulunduğumuz şu zamanlarda internet ortamında birkaç hamle ile ulaşamayacağımız bikini modeli neredeyse yok. Bu kadar bikini modeli arasından bütçeye uygun bir fiyat aralığı bulamamak mümkün değil. İnternet ortamındaki gelişmiş özelliklerden faydalanarak onlarca çeşitlilik arasında ne kadar geniş bir yelpaze olduğunu göreceksiniz. Bu geniş yelpazede kişiler mutlaka kendisine uygun düşecek olan bikini modelini bulacaktır. Mini şortlar, kimonolar, pareolar ,sandaletler, hasır şapkalar ve daha bir sürü farklı ürünle beraber kombinlenecek bikini modellerini farklı fiyata almak her kadının isteğidir. DeFacto’nun her renkten, modelden, desenden, çeşitten her bütçeye uygun kadın bikini modellerini inceleyebilirsiniz.