Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
72 Ürün Sayısı
Görünüm:

Ev Terliği

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kadın Kare Desenli Peluş Ev Terliği

69,99 TL
Sepette %30 İndirim
48,99 TL

Desenli Ev Terliği

69,99 TL
Sepette %20 İndirim
55,99 TL

Ev Botu

69,99 TL

Panduf Ev Botu

69,99 TL
Sepette %20 İndirim
55,99 TL

Pelüş Sim Baskılı Ev Terliği

25,99 TL
Sepette %20 İndirim
20,79 TL

Ev Terliği

39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL

Ev Terliği

49,99 TL
Sepette %30 İndirim
34,99 TL

Ev Terliği

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Peluş Ev Babeti

25,99 TL
Sepette %20 İndirim
20,79 TL

Yıldız Desenli Panduf Terlik

69,99 TL
Sepette %30 İndirim
48,99 TL

Desenli Ev Terliği

69,99 TL
Sepette %20 İndirim
55,99 TL

Ev Terliği

39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL

Ev Babeti

59,99 TL

Ev Terliği

39,99 TL
Sepette %20 İndirim
31,99 TL
loading

Kadın Ev Terliği

Gün içerisinde iş yaşamında ya da sosyal yaşamda farklı kombinler ve kıyafet modelleri öne çıkarken ev giyiminde rahatlık sağlayan ürünler genellikle ilk tercih olmaktadır. Kıyafet tercihleri kadar evde kullanılan terliklerinde özellikle son yıllarda rahatlığı ve konforu sağlaması önemli görülmektedir. DeFacto kadınlar için tasarladığı ev terliği modelleriyle rahatlığı ve hoş tasarımı bir arada sunmaktadır. Ayakların sıcak tutulmasını sağlayan aynı zamanda da rahatlık sunan ev terlikleri arasında çeşitli renklerde tasarımlar kullanıcılarına sunulmaktadır. Kadın ev terlikleri sizi ev içinde rahatlıkla buluşturan ve soğuktan koruyan ürünleri sunmaktadır Farklı model ve tasarımlara sahip modeller içerisinde kişisel olarak beğenilere yönelik farklı tasarım modelleri ve renkleriyle kullanıcılar için öne çıkan tasarımlar yaratılmaktadır.

Kadın Ev Terliği Modelleri

Ev yaşamı içerisinde tercih edilen kıyafetlerin rahatlığı ilk öncelikler arasında yer almaktadır. Evde geçirilen vakitlerde günün yorgunluğunu atmak ya da tam anlamıyla dinlenebilmek adına tercih edilen kıyafetlerin çeşitleri ve malzemeleri önemlidir. DeFacto kadın ev terliği modelleri arasında kadınların ev yaşamında geçirdikleri vakitlerinde konfor ve şıklık bir arada sunulmaktadır. 36 bedenden başlayarak 39/40 bedene kadar yaratılmış ev terliği modellerinde farklı tasarımlar ve renkler kullanılarak farklı stillere seslenilmektedir. Kadın ev terliği kışlık olarak özellikle soğuk günlerde ayakların sıcaklığını korumak adına önemlidir. Bunun için tercih edilebilecek içi yumoş tüylü modellere sahip ev terliği modelleri arasında pembe, lacivert, taba ve bordo renk tercihleri bulunmaktadır. Modellerin hepsinin iç peluş rengi açık tonlardadır ve renklerle birlikte uyumlu bir görüntü sunmaktadır. Sahip olduğu materyal sayesinde soğuk günlerde ya da soğuk yer zemininde ayakların sıcaklığını korumak için uygundur. Terlik modelleri arasında düz tasarımlar lacivert ve bordo renkte sunulurken taba ve pembe renkli modellerde tasarımlarda değişikliğe gidilmektedir. Bunun yanı sıra üstü ponponlu modellerde de bej ve açık pembe tonlarını sunmaktadır. Tercih edilen materyallerin kalitesi ile rahatlığın sağlanması kolaylaştırılırken evde de kendi stilini yansıtmaktan hoşlanan kişiler için kadın tüylü ev terliği seçimi yapılabilmektedir. Yumuşak iç ve taban kaliteli plastik alt taban tasarımını farklı renk tercihleri ve model tasarımlarıyla buluşturan DeFacto kadınların ev giyiminde kendi stillerine ve beğenilerine yönelik seçimler ortaya koymaktadır. Kadın ev terliği yazlık olarak da ayaklarında rahatlığı sağlamak isteyen kişiler adına seçim yapılabilecek kreasyonları bulundurmaktadır.

Şık ve Rahat Kadın Ev Terlikleri

Ev giyiminde ve giyim aksesuarlarında farklı kullanıcı zevklerine hitap eden renklerde, modellerde tasarımlar geliştirilmektedir. Kadın ev içi terlik için DeFacto oluşturduğu kreasyonlarında farklı kullanıcıların beğenilerine seslenen modeller ortaya koymaktadır. Kendinize evde rahatlığı sunmak adına ya da sevdiklerinize hediye olarak DeFacto kadın ev terliği tercihi yapabileceğiniz farklı modeller bulunmaktadır. Daha soft tonlardaki renkleri ya da daha canlı renk tonlarını tercih eden kullanıcılar için bu tercihlerine yönelik olarak seçim yapabilecekleri modeller ile DeFacto hem sevdikleriniz hem de sizin için stilinize uygun modelleri sunmaktadır. Bayan ev terliği modelleri arasında yumuşak tabanlı ve pelüş iç tabanlı ürünler bulunurken evde rahatlığınızı yansıtan kombinlere imkan tanınmaktadır. Gün içerisinde yoğun bir hareketlilik anı sonrasında evde daha rahat kıyafet ve aksesuar tercihleri genellikle öncelikli olarak görülmektedir. Kadın ev terliği tercihi için pelüş materyallerin renklerini ya da ponponlu modellerin tonlarını kadınlar için sunan modeller arasında ister hediye olarak isterseniz de kendi rahatlığınız ve kullanımınız için ürünler bulabilirsiniz. Ayaklarınızın hem sıcaklık olarak hem de konfor olarak rahatlığının sağlanmasında ev terliklerinin üretildiği materyallerin çeşitleri ve yapısı önemli olmaktadır. Kadınlar için tasarlanan ev terliği modellerinde soğuk günler sonrası ya da yoğun ve yorgun bir günün sonunda eve döndüğünüzde ayaklarınıza rahatlığı ve sıcaklığı sunmaktadır. Farklı beden seçenekleri bulunan modellerde beden seçenekleri arasından size en uygun olanı belirleyip satın alabilirsiniz. Farklı kombinler yaratmaya imkan tanıyan kadın ev terliği modelleri arasında dokusu ve tasarımı size daha uygun olan ürünlerin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Ev terliğinde rahatlığı yakalayabileceğiniz modellerin detaylarını ve modellerinin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kadın Ev Terliği Renkleri

DeFacto ev giyiminde farklı renklerin terliklerde yer aldığı modeller oluşturmaktadır. Modellerindeki detay farklılıklarını renklerin uyumu ile bir araya getirdiği bu tasarımlar hem kendinize almak isteyeceğiniz hem de sevdiklerinize güzel hediyeler sunmak isteyeceğiniz anlar için birbirinden farklı pek çok tasarım bulundurmaktadır. İçi pelüş panduflu modellerinde pembe, lacivert, taba ve bordo renkleri sunarken ponponlu modellerinde bej ve pembenin farklı tonunu kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Kadın ev terliği renkleri arasında iç pelüş ve pandufunda açık krem ve beyaz tonlarını modellerinin renkleriyle bir araya getirirken ponponlu modellerinde tek bir tonun tüm modele hakim olduğu tasarımlar ortaya konulmaktadır. Bu özellikleri ile evde benimsenen giyim tercihlerine ve kombinlere uygun modeller arasından seçim yapılabilmek imkanı yaratılmaktadır. Kadın açık ev terliği ayakların sıcaklığının sağlanmasında ve rahatlıkla buluşturulmasında öne çıkmaktadır. Rahatlığı ve konforu renklerin etkileriyle birleştiren DeFacto ev terliği çeşitleri arasında daha açık tonlardan daha canlı renk tonlarına geniş bir çerçevede ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Böylelikle kendiniz için beğendiğiniz ya da arkadaşlarınız, dostlarınız, aileniz ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ve zevkine uygun olduğunu düşündüğünüz renkler arasından seçim yapma imkanınız bulunmaktadır. Plastik tabanlığın üzerinde tek tonun hakim olduğu ya da iki farklı tonun birleşiminin sunulduğu modeller arasından beğenilere uygun bir seçim yapma imkanı tanınmaktadır. Bayan ev terliği kışlık olarak kullanılabilmesi adına peluş, panduf ya da yumuşak tabanlı bir materyal tercihi sunmaktadır. Böylece ev kombinleri tamamlanırken ayakların konforu ve sıcaklığının korunması da sağlanmaktadır.

Kadın Ev Terliği Özellikleri

Ev giyiminde rahatlık ve konforun sağlanması oldukça önemlidir. Özellikle evde tercih edilen ev terliği modellerinde kullanıcıların rahatlığını sağlayan ve ayak konforunu düşünen tasarımlar öne çıkmaktadır. Kadın ev terliği özellikleri arasında konforu ve tasarımındaki ince detayları ile dikkat çeken modeller oluşturmaktadır. Ayak konforunun sağlanması adına kullandığı materyallerin dokuları ve tercih ettiği ürün özellikleri ile gündelik olarak evde tercih edilebilecek tasarımlar görülmektedir. Kadın ev terliği pelüş iç dokusu ile sıcaklığı sağlarken yumuşak doku rahatlığı da birlikte getirmektedir. Ürünler arasında renkleri, tasarımları, detayları ile birbirinden farklı zevklere ve beğenilere sahip kişilere seslenirken ev giyiminde kombinlere uyum sağlayacak ama aynı zamanda ev içindeki konforu arttırmaya yönelik bir kullanım sunacak tasarımlar bulunmaktadır. Plastik tabanlı tasarımı süsleyen pelüş, panduf, yumuşak dokulu kumaş tercihlerinin yanı sıra tasarımların üzerindeki dikiş ve ponpon detayları da kadın ev terliği özellikleri arasında yer almaktadır. Yaz aylarında ya da kış aylarında tercih edilebilecek ürünlerin arasında özellikleri ile kullanıcıların fiziksel olarak konforunun sağlanmasında destekleyici bir kreasyon yaratılmaktadır. Ev içerisinde rahat hareket edilebilmesi, yer ve zemin ile temasta ayak sağlığının korunabilmesi adına gündelik hayatın yoğunluğunun tersine fiziksel rahatlığı önemseyen tasarımlar sıklıkla tercih edilmektedir. Sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz renk ve tasarımlar için kadın ev terliği modellerinin detaylarını inceleyebilir, size ya da sevdiklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz tasarımları DeFacto’dan alabilirsiniz.