Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
411 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Giyim Jean

Vintage Slim Fit Yüksek Bel Jean Pantoln

139,99 TL
Sepette %40 İndirim
83,99 TL

Yüksek Bel Super Skinny Fit Jean Pantolon

99,99 TL
Sepette %10 İndirim
89,99 TL

Mary Straight Fit Jean Pantolon

149,99 TL
Sepette %40 İndirim
89,99 TL

Rebeca Skinny Jean Pantolon

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Geniş Paça Yıkamalı Jean Pantolon

149,99 TL
Sepette %20 İndirim
119,99 TL

Paper Bag Yüksek Bel Yıkamalı Jean Pantolon

149,99 TL
Sepette %20 İndirim
119,99 TL

Paperbag Yıkamalı Jean Pantolon

149,99 TL
Sepette %40 İndirim
89,99 TL

Slim Slouchy Fit Ön Cep Detaylı Jean Pantolon

129,99 TL
Sepette %40 İndirim
77,99 TL

Rebeca Skinny Jean Pantolon

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Rebeca Skinny Fit Jean Pantolon

139,99 TL
Sepette %40 İndirim
83,99 TL

Straıght Jean Pantolon

149,99 TL
Sepette %40 İndirim
89,99 TL

Straight Mid Jean Pantolon

149,99 TL
Sepette %40 İndirim
89,99 TL

Yıkamalı Mom Fit Jean Pantolon

119,99 TL
Sepette %20 İndirim
95,99 TL

Regular Fit Uzun Kollu Jean Gömlek

149,99 TL
Sepette %20 İndirim
119,99 TL
loading

Her Daim Şık Görünüm Kadın Jean

İlk olarak 19. yüzyılda deniş kumaştan elde edilen ürünler jean olarak adlandırılır. İşçilerin gereksinimlerini karşılamak amacıyla elde oldukça dayanıklı ürünlerdir. Çoğunlukla pantolon tasarımlarıyla özdeşlemesinin yanında 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren filmler aracılığıyla farklı kıyafet tasarımlarının imalatında kullanılmaya başlanmıştır. Bugün cinsiyetlere özel olarak modeller üretilmekte. Özellikle kadın jean tasarımlarında yeni fikirler denenmekte. DeFacto şık görünümünüze hizmet edebilmek amacıyla trend tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Kadın Jean Pantolon Modelleri ile Özgün Kombinler

Türkçede kot olarak adlandırılan modeller rahat, dayanıklı, göze hitap şık yapısıyla en çok tercih edilen pantolon türlerinde zirvede yer almaktadır. Her mevsimde pek çok kombinle uyumlu olarak kullanılmaktadırlar. Estetik değerler, beklentiler farklılık gösterebilmekte. Farklılıklara karşılık verebilmek için model sayısı da bir hayli çeşitlenmekte. Kalıp, detay, renk unsurlarıyla modeller şekillendiriliyor. Dar, fit görünüm tercih edenler için slim, straight, skinny kesimler, geniş kullanım için relax, mom fit, paperbag, carrot, fashion kalıpları sizlere sunulmakta. Jeanle özdeşleşen mavinin yanından ondan fazla renk türünden yararlanabilmektesiniz. Özelliği artırılmış süper kalıplar, yüksel bel, geniş paça sizleri bekleyen ayrıcalıklı model özellikleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda eğilimlerde zirveye tırmanan kadın mom jean ayrıcalıklı model özelliklerini barındıranlardan biridir. Üzerinde durduğu her bedeni daha estetik noktaya taşıma konusunda üst seviye kullanışlılıktadır. Yıkama, yırtık, katlama, bağcık, büzgü, renk bloğu tarzı detaylar ürünler zenginleştirilmektedir. Estetik değerlerinize karşılık gelen modeli, çeşitlilik arasından seçip dolabınıza uzun süreli deneyimler sürebilirsiniz.

Kadın Jean Şort ve Etek Modelleri

Çoğunlukla bahar ve yaz aylarında tercih edilmektedirler. Havalandırıcı, çoğunlukla kısa yapılı olmalarının etkisi tercihlerde büyük rol oynar. Pantolonun kısa versiyonu şortlarda çok çeşitlilik ön plana çıkıyor. Standart ve mini tasarımlar detay, renk fazlalığıyla hizmetinizde. Termometrelerin yüksek dereceden aşağıya inmediği günlerde iyi hissedebilmeniz için rahat kumaşlardan meydana getirilmektedir. Pamuk, elastan, polyester tarzı dayanıklı ham maddelerden elde edilen kumaşlar, uzun ömürlü kullanım fırsatı vaat etmektedir. Yırtmaç, katlama, kemer detaylarıyla bezenmiş standart kesimlerin yanı sıra yüksel bel, nakış, renk bloğu tarzında inceliklerle bezenmiş özgürlüğü temsil eden mini boy tasarımlar da hizmet için sizleri beklemekteler. Kadınlara has DeFacto kadın jean ürünü etek özgün tasarımlarıyla sizleri karşılayan bir başka özgür tasarım. Çoğunlukla dizin az üzerinde yer alan tasarımların yanı sıra mini, midi ve uzun modelleri deneyimlemeniz de mümkün. Zıtlık, düğme, yırtmaç, detayları farklı kalıplarda sizleri karşılamakta. Ürünlerden beş farklı renk seçeneğinde yararlanarak boğucu günlerde iyi hissettirecek deneyimin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Şık Üst Giyim Kadın Jean Tasarımları

İyi hissedip çevreye güzel enerji yayma noktasında özenli üst giyim tercihlerinin payı büyüktür. Pek çok üründe olduğu gibi üst giyim ürünlerinde de şık kumaşlar pratik şekilde şıklığın anahtarı olabilmekte. Şıklık denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden gömlek türünde onlarca kadın jean model sizlere sunulmakta. Kalıp beden seçenekleriyle dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz kısa veya uzun kollu tasarımlar estetik değerlerinize uygun çeşitlikte. Yaka, cep, düğme detaylarıyla bezenmiş ürünleri özgün denim tonunda deneyimleyebilirsiniz. Klasik gömlek tasarımlarına ek çeşitli bileşenlerle meydana getirilmiş çok sayıda DeFacto kadın jean tasarımına ulaşmanız da mümkün. Tulum, gömlek ceket, bluz, elbise tasarımları detay çeşitliliğiyle şık görünümümüzü tamamlıyor. Bütüncül iyi hissetmenizi sağlayacak ürünleri mavi renk seçeneğiyle dolabınıza ekleyebilirsiniz. Diğer üst giyim türlerine nazaran daha kalın yapılı, her mevsimde kullanabileceğiniz bir türden yana seçim yapmak isterseniz doğru adres jean kadın ceket. Farklı boy tasarımlarının yanında baskı, eskitme, renk bloğu detaylarıyla özgün modeller DeFacto’da sizleri karşılıyor.