Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Kadın Parka ve Kaban

9 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Giyim Kaban / Parka
loading

Kadın Parka ve Kaban Modelleri ile Özgün Bir Stil Yaratın

İnsan, çağlardan beridir doğayla etkileşiminden hareketle çok sayıda ürün tasarlamıştır. Giyim ürünleri de bu etkileşimden payını alır. İklim, coğrafi faktörler kıyafet tasarlama konusunda itici etken olur. Deneme yanılma yoluyla başlayan süreçte soğuk, sıcak ortama göre vücudu rahatlatıp yaşamsal faaliyetlerin devam etmesini sağlayacak ince, kalın veya orta kalınlıkta ürünler meydana getirilir. Bunlardan kimi vücudun üst kısmı için üretilirken kimisi alt bölüm için üretilir. Bazı özel ürünlerde ise vücudun bütünü kaplayarak tedbir amaçlanır. Parkalar ve kabanlar soğuk hava şartlarına meydan okumak amacıyla özel olarak tasarlanan giyim ürünleri arasında yer alır. Birbirine çok yakın iki ürün uzunluk bakımından ayrılsalar da çoğu zaman ortak amaç doğrultusundan hizmet verip birbirlerinin yerine tercih edilebilirler. 20. yüzyıldan itibaren ürünler profesyonel tasarımcılar tarafından ele alınmaya başlanarak farklı deneyimlere yelken açılır. Özellikle kadın kaban ve parka modellerinde özgün atılımlar dikkat çeker. DeFacto yüzyılın başından bu yana sizlere üstün hizmet sunabilme gayesiyle özgün trend modellere imza atıyor.

Stil Sahibi Kadınların Tercihi: Uzun Kadın Parka Kaban Modelleri

Genellikle diz altında değin uzanabilen, kalın kumaştan meydana getirilen ürünler parka olarak adlandırılır. Son dönemde diz üstü parka modelleri tasarlanmakla beraber genellikle vücudu uzun gösteren bütüncül görünüme sahiptir. Onun için rahatlıkla kış mevsimi ürünü denilebilir. Çağlar önce Eskimolar tarafından rüzgâr ve yağıştan korunmak amacıyla icat edilen bugün işlevin sürdürür. Aşırı soğuk ve yağışlara karşı sağlam katmanlı yapısıyla kalkan işlevi görür. Önceleri kullanım alanı daha çok avcılık, askerlik olan ürün bugün her kesimden kadının gereksinimlerini karşılayabiliyor. Şıklığınıza katkı sağlayabilmek amacıyla birçok uzun kadın parka kaban tasarlanmakta. Kapüşonlu fermuarlı uzun parka tercih edebileceğiniz modellerden biri. Kumaşının hammaddesi yüzde yüz polyesterdir. Normal tasarımlara göre daha ince yapıda olmasına rağmen soğuklara karşı korunmada uzun ömürlü kullanım vaat eder. Standart kesimdeki ürün vücudunuza çok sıkmadan oturarak fit görünmenizi sağlar. Kapüşon, fermuar, bel büzgüsü detayları ürünün ayırıcı özelliğidir. Bu detaylardan yararlanarak herhangi bir hava olayında vücudunuzu pratik şekilde korumaya alabilirsiniz. Parlak görünümlü modelden mavi, pembe, bej renk seçenekleriyle yararlanıp şık kombinler oluşturabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz bir diğer model yüzde yüz poliamid kullanılarak imal edilen kapüşonlu uzun parka. Cep, kapüşon, kapüşon bağı, bel bağcığı detayları ayırıcı özelliğidir. İnce detaylarla bezenmiş kumaşıyla soğuk, yağışlı günlerde üst düzey korunma hizmeti alabilirsiniz. Bej, siyah, haki renk seçenekleri arasından seçim yaparak modeli dolabınıza ekleyerek çok sayıda kıyafetle uygun harmoniler yaratmaya yelken açabilirsiniz.

Diz Üstü Kadın Parka Kaban Modelleri ile Şık Kombinler

Uzun ürünlere göre daha kısa tasarlanıp dizin üst kısmına değin uzanan çok sayıda model sizler için sunulmakta. Düğmeli parka deneyimleyebileceğiniz ürünler arasında en kısa olanı. Dizin yaklaşık 10 cm kadar yukarısına uzanır. Yüzde yüz pamuktan meydana getirilen ürün standart kalıpta fit deneyim vaat eder. Düğme, kuşak, cep, kapüşon detaylarıyla bezenmiştir. Boyun bölgesinde aşağıya doğru simetrik şekilde uzanan düğmeler pratik şekilde kapatılıp diğer detaylarla birleştirilerek hem şık hem de soğuklardan uzak stil yakalanabilir. Sentetik astarlı ürün; zeytin yeşili, pembe, sarı renk seçenekleriyle sizleri beklemektedir. Dizlerin yukarısında yer almasıyla öne çıkan bir diğer model, basic cep detaylı parka. Elastan, polyester karışımından meydana getirilen süet kumaşa sahiptir. Şekli itibarıyla adeta bir gömleği andırdığı gibi kalın kumaş yapısıyla soğuk havaya karşı oldukça etkilidir. Yaka, düğme, cep, katlamalı kol detaylarını üzerinde barındırır. Boyun ve göğsün üst bölümünü açık tutmaktan yanaysanız ürünün geniş yaka tasarımı ihtiyacınıza karşılık verir. Modelin deneyimini siyah, kahverengi renk seçenekleriyle sürebilirsiniz. Dizin hemen üzerine beli büzgülü düğmeli ürün, size sunulan bir başka kadın parka kaban modeli. Polyesterden meydana getirilen ürün düğme, cep, büzgü detaylarıyla dikkat çekmekte. Düğmeler simetrik şekilde tasarımın kenarından aşağı doğru süzülürken beli çevreleyen büzgü belinizin inceliğini öne çıkarır. İnce, uzun görünümüz üzerine bir stil yakalamak isterseniz vazgeçilmezidir. Haki, bej renk seçenekleriyle ürünü dolabınıza ekleyip her çeşit kıyafetler birlikte kullanabilirsiniz.

Kadın Kaşe Kaban Modelleri Kış Aylarının Vazgeçilmezi

Paltoya göre daha kısa uzunlukta olan, kalçanın altına değin uzanabilen kalın giyim ürünleri kaban olarak nitelenir. Kumaş yapısının etkisiyle soğuklara, ısı değişimine, hava olaylarına karşı önlem almanızı sağlar. Daha çok kış mevsimin için uygun olsa da soğuk bahar günlerinde de tercih edilebilir. Kaşe kumaştan meydana getirilen birçok model hizmetinize sunuluyor. Su damlalarını üzerinden barındırmayan, sıcak tutan, kolaylıkla kuruyabilen, kolay kırışmayan yapıdalar. Detaylarla bezenerek çok sayıda kadın kaşe kaban tasarlanabilmekte. Düğmeli model bunlardan biri. Akrilik, pamuk, elyaf, polyester karışımından meydana getirilen ürün standart kesimdedir. Fit, rahat, sıcak tarzı benimsemek isterseniz üründen bej, gri, siyah renk seçenekleriyle verim alabilirsiniz. Daha rahat bir kesimden yanaysanız beli kuşaklı relax fit model tam size göre. Beli çevreleyen uzun bir kuşağa ve boyun, göğüs bölümünü sergileyen yaka yapısını üzerinde barındırır. Kabanınızla beraber altınızdaki diğer kıyafeti öne çıkarmak isterseniz son derece işlevlidir. Sentetik astarlı siyah tondaki ürün dolabınızdaki çok sayıda kıyafetle uyumlu olacaktır. Farklı yaka türlerinde şıklığı arıyorsanız dik ve şal yakalı kaşe kabanlar hizmetinizde. Dik yakalı model içerisinde ayrıca metal detayları barındırır. Smart stil için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Şal yaka modeller ise çizgi, kuşak detaylarıyla bezenmiştir. Kahverengi, gri tonları arasından estetik değerinize göre olanı seçmeniz mümkündür. Kaşe ürünler dışında yumuşak, salaş, sıcak tutan bir modelden yana tercih yapmak isterseniz oversize peluş kabanın kahve tonunda deneyimini sürebilirsiniz.

Uzun Kadın Mont Kaban Modelleri Her Sezonun Gözdesi

Kaban, parka modellerinin yanı sıra onlara benzer tasarımlı, işlevli ürünler hizmetinizde. Uzun mont tasarımları başlıca ürünlerden biri. Termal yalıtımlı, polar cepli, fermuar ve kapüşon detaylı model; kış aylarında yanınızdan ayırmayabileceğiniz bir kalkan. Yüzde yüz polyester kullanılarak imal edilir. İç kumaşındaki ve kapüşon bölgesindeki sentetik yalıtım materyali sayesinde üst düzey sıcak tutucudur. Dizlerin üzerine değin uzanabilen bütüncül görünüme sahiptir. Boyun bölgesinden uca değin uzanan fermuarı ve işlevli kapüşonu soğuk havalarda pratik şekilde görünümü besler. Sentetik astarlı ürünü yeşil, siyah renk seçenekleriyle deneyimleyerek uygun harmoniler yakalayabilir, kıyafetleriniz ve vücudunuz için su geçirmez bir kalkan edinebilirsiniz. Beli büzgülü, kapüşonlu model; uzun kadın mont kaban tasarımları arasında tercih edebileceğiniz bir diğeri. Yüzde yüz polyesterden meydana getirilen ürün, sentetik astarlıdır. Standart kesimdeki ürün, içerdiği büzgü detayının etkisiyle ince, uzun stilin anahtarıdır. Kapüşon, fermuar, cep detaylarıyla birlikte siyah tondaki model sayesinde hava olaylarından etkilenme oranınızı minimum düzeye çekebilirsiniz. Uzunluğu, yapısı itibariyle standart kabana benzer, daha çok yağışlı havalarda kullanılmak amacıyla tasarlanan yağmurluk kabanlar size sunulan bir diğer model. Polyesterden meydana getirilen ürün sentetik astar özelliğine sahiptir. Büzgü, kapüşon, fermuar gibi yağışlı günlerde işlevli olup şık görünümün yolunu açan detaylara sahiptir. Her çeşit kıyafetle kullanılabilir olup vücudun büyük bölümünü kapatır. İnce yapısı sayesinde mevsim fark etmeksizin tercih edilebilir. Kullanışlı, şık, özgün tüm bu modeller DeFacto’da sizleri beklemektedir.