Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
74 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Aksesuar Kemer

Kadın Oval Toka Croco Jean Kemeri

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL
+4

Kadın Zincir Detaylı Suni Deri Kemer

49,99 TL
Sepette %10 İndirim
44,99 TL
+1

Kadın Oval Toka Suni Deri Jean Kemeri

49,99 TL
Sepette %20 İndirim
39,99 TL
+1

Kadın Oval Toka Croco Jean Kemeri

59,99 TL
Sepette %50 İndirim
29,99 TL
+4

Kadın Oval Toka Croco Jean Kemeri

49,99 TL
Sepette %30 İndirim
34,99 TL
+4

Kadın Suni Deri Jean Kemeri

49,99 TL
Sepette %40 indirim
29,99 TL
+2

Kadın Oval Toka Croco Jean Kemeri

49,99 TL
Sepette %30 İndirim
34,99 TL
+4

Kadın Suni Deri Jean Kemeri

49,99 TL
Sepette %30 İndirim
34,99 TL
+2

Kadın

39,99 TL
loading

Elbise, Etek ve Pantolonların Vazgeçilmezi Kadın Kemer Modelleri

Kombinlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kadın kemer modelleri giydiğiniz elbiseye, pantolona ve eteğe bambaşka bir hava katabilir. Gece dışarı çıkarken giyeceğiniz deri kıyafetlerle müthiş bir uyum sağlayacak olan deri kemerler adeta tarzınızı noktalayacak bir parça!  Gündelik hayatta, davetlerde, özel günlerde ve iş hayatında tercih edilecek kadın pantolon kemeri ise hafif bol gelen kıyafetlerinizin üzerinize tam oturmasını sağlamasının yanı sıra tarz ve şık bir görüntü yakalamanıza da yardımcı olur. Suni derinin farklı renk ve tasarımıyla üretilen kadın kemerler delikli, çizgili veya sade tasarımıyla pek çok farklı kombine uyum sağlıyor. Kemerlerin tasarımında oldukça önemli bir yere sahip toka detayı ise tarzınızı bambaşka bir noktaya taşıyabilir.

Deri Aksesuar Sevenlerin Tercihi Suni Deri Kadın Kemer

Deri siyah kadın kemer pek çok kıyafete olan uyumu ve genel tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. DeFacto suni deri kadın kemer modelleri kesit ve tasarımlarıyla pek çok kombininize farklı bir hava katıyor. Tamamen deriden oluşan kombinlerde özellikle tercih edilen suni deri kemerler oluşturulmak istenen deri görünümünü yakalamanıza yardımcı oluyor. Takım elbiselerde de tercih edilen suni deri kemerler spor şık bir görünümün anahtarı! Aynı zamanda suni deri kemer dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor. Gerçek deriden farksız olarak üretilmiş suni deri kemerler aynı zamanda hayvan dostu bir yaklaşım da sergiliyor. Deri kemerler kullanım alanına göre model farklılıkları içerebiliyor. Genellikle siyah olarak düşünülen deri kemerler mor, kahverengi ,yeşil, krem, beyaz kadın kemer gibi farklı renklerle de kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kahverengi ve siyah renkteki suni deriler sade ve şık kombinlerle uyum sağlarken yeşil ve mor elbise kemerler kıyafetlerinizin enerjisini tamamen değiştirebilir. Özellikle günlük hayatında renkli giyinen kişiler için mor ve yeşil model tam on ikiden vurulan bir tercih olabilir.

Tokalı Kadın Kemer Çeşitleri ile Spor Şıklığı

Kemer tasarımlarının önemli bir parçasını oluşturan tokalar kullanacağınız kemere bambaşka bir hava katabiliyor. Tokalar kemerlerin kesitine, genel tarzına ve kullanım amacına göre farklılık gösterebiliyor. Pantolonlarda belirli bir kalınlıkta kullanabileceğiniz kadın kemer çeşitleri elbise söz konusu olduğunda farklı tarzda karşınıza çıkabiliyor. Özellikle hasır kemerler büyük tokaları ile dikkatleri üzerine çekebiliyor. Yazlık ve günlük elbiselerinize uyum sağlayacak hasır kemerler büyük tokalarıyla tarzınıza farklı bir hava katabilir. Elbiselerin yanı sıra pantolonlarda da tercih edilen hasır kemer modelleri örgülerinin kalınlıklarına ve tokalarının boyutu ve rengine göre değişiklik gösterebiliyor. Sade bir elbisenin üzerine takabileceğiniz hasır ve büyük bir tokalı kemer bambaşka bir hava yakalamanıza yardımcı olmasının yanı sıra beliniz de ortaya çıkararak hoş bir görüntü yakalamanızı sağlar.

Farklı Renk ve Tasarımdaki Kadın Kemer Modelleri

Farklı toka ve renklere sahip kadın kemer modelleri ile pantolonlarınızı, elbiselerinizi ve eteklerinizi bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bol gelen etek ve pantolonlarınızda işinizi kolaylaştıracak kemer kullanımı aynı zamanda kombinlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarından. Giydiğiniz kıyafetlerin renk tonlarına göre takacağınız bir kemer şıklığınıza şıklık katabilir. Kahverengi tonlarında bluz giydiğinizde veya kahve tonlarında bir çanta taktığınızda kullanacağınız kahverengi deri kemerler veya hasır kemerler çanta kemer uyumu yakalamanıza yardımcı olabilir. Pek çok kişinin kombin aşamasında dikkat ettiği çanta kemer uyumu şık bir görüntü yakalamanızda etkili olabiliyor. Siyah bir kemerle tercih edeceğiniz siyah çanta ile dilediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz. Çanta ve kemer uyumuna dikkat eden biriyseniz pek çok kıyafetinizle kullanabileceğiniz DeFacto siyah çantalı kemer aksesuarını tercih edebilirsiniz.