Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
58 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Aksesuar Parfüm

Pink Kadın Parfüm 50 ml

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL

White Kadın Parfüm 50 ml

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL

Choice Kadın Parfüm 100 ml

99,99 TL
Sepette %50 İndirim
49,99 TL

Luminous Desire Kadın Parfüm 50 ml

39,99 TL
Sepette %50 İndirim
19,99 TL

Kadın Body Mist Parfüm 150 ml

39,99 TL
Sepette %50 İndirim
19,99 TL

Lilac Kadın Parfüm 50 ml

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL

Kadın Parfüm Antalya 100 ml

99,99 TL
Sepette %50 İndirim
49,99 TL

DeFacto Fit Kadın Parfüm 100 ml

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL

Kadın Disinfectant

29,99 TL
Sepette %50 İndirim
14,99 TL

Kadın Body Mist Parfüm 150 ml

39,99 TL
Sepette %50 İndirim
19,99 TL

Black Shine Kadın Parfüm 100 ml

99,99 TL
Sepette %50 İndirim
49,99 TL

Kadın Parfüm LA 100 ml

99,99 TL
Sepette %50 İndirim
49,99 TL

Vücut Kolonyası Çim ve Baharat 150 ml

35,99 TL
Sepette %50 İndirim
17,99 TL

DeFacto Fit Kadın Parfüm 100 ml

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL
loading

Tarzınızı Yansıtacak İmza Kokuları

Her eşya gibi parfüm seçenekleri de kullanıcısına has ve kullanıcısının tarzını ve zevkini yansıtan hoş esanslara sahip olmalıdır. Bazı kokular kullanıcısı ile bütünleşmiş imzası niteliğindedir. Bu tarz kadın parfümü seçenekleri kullanıcısının sevdiği ve hoşlandığı kokuların üzerinde taşınmasına yardımcı olmaktadır. DeFacto mağazasında yer alan birçok farklı geniş seçenek yelpazesi ile her tarza, yaşa ve beğeniye sahip ürünlerin varlığından söz edilebilmektedir. Bu eşsiz kokular sayesinde hem yaz aylarına hem de kış aylarına teninize hoş bir biçimde eşlik edebilecek birbirinden farklı parfüm seçeneği bulunmaktadır. Parfüm seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta teninize uyum sağlar yapıda olmasıdır.

Birbirinden Hoş Kokulara Sahip DeFacto Parfümleri

DeFacto kadın parfümlerinin bir diğer önemli özellikleri kalıcılığını uzun süre korumaya destek olmasıdır. kullanıcıların zevk ve tarzlarına göre sevebilecekleri çiçeksi, fresh ya da baharatlı kokular yer almaktadır. Özellikle hayatın akıcı temposu içerisinde deodorantlara destek olarak kullanıcılar tarafından parfümlere oldukça önem verilmektedir. Parfüm seçerken incelediğiniz ürünün notaları ile bileşenlerini göz önünde bulundurarak sizi en iyi şekilde yansıtacak ve cildinizin kokusuna uyum sağlayacak kokuları barındıran seçeneklere yönelebilirsiniz. Parfümler her kullanıcıda aynı etkiyi sağlamayabilir. Özellikle parfüm seçiminde parfümü cildinize uyguladıktan sonra yaklaşık yarım saat sonra hissettiğiniz kokunun cildinize oturmuş olması son derece önemlidir. Sıcak havalarda kullanacağınız parfümleri seçerken egzotik ve çok baskın kokular yerine daha çiçeksi ve hafif kokuları tercih edebilirsiniz. DeFacto parfümleri günlük hayatta ve gün içerisinde tazelenmesi bakımından sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Parfümler temelde kadın, erkek ve unisex kokulara sahip olabilmektedir. Kadın parfüm önerisi kullanıcısının sevdiği ve hoşlandığı kokulara göre değişim göstermektedir.

Kadın Parfümleri Fiyatları

DeFacto kadın parfümü cilt sağlığına uyumlu yapısı ve kalıcılığı ile dikkat çekici özelliklere sahiptir. Parfüm fiyatlarının belirlenmesindeki önemli kriterlerden biri de ürünlerin kaç mililitrelik şişelere konulduğudur. Ürün fiyatları boyutlarına göre değişim göstermektedir. Onlarca seçenek arasından sizlere sunulan DeFacto kadın parfümleri uygun fiyatlar ile sizlerle buluşmaktadır. DeFacto kaliteli parfüm üretmesi ile bilinir. Genel olarak parfüm fiyatları sunulan seçeneklere göre değişim göstermektedir. Geniş ürün ve fiyat yelpazesini siz değerli müşterilerimize sunan DeFacto aynı zamanda kokularının güzelliği ile de sizlere eşsiz bir kullanım deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. DeFacto parfüm fiyatlarını etkileyen bazı kıstaslar bulunmaktadır. Ürün içerisinde yer alan esans çeşitleri, alkol miktarı, koku yoğunluğu, şişe tasarım özellikleri ve şişenin içerisinde yer alan ürün gramajı oldukça önemlidir. DeFacto parfümlerinin özelliğinin artması sonucunda fiyatlarda da artış yaşanması beklenmektedir. Parfümlerin içerisindeki formüllerde bitki ya da çiçek kokuları geliştirilen artan özelliklerle bağlantılı bir şekilde sürekli olarak yenilenmektedir. Kadın parfüm fiyatları bu özellikler baz alınarak belirlenmektedir.

Bayan Parfüm Çeşitleri

DeFacto parfüm konusunda kendini kanıtlamış çeşitleri ile sayfamızda sizlere sunulur. Yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışı doğrultusunda hareket eden markamız, kullanıcı memnuniyetini hedef belirlemiş içerikleriyle seçenekleri sizlere sunmaktadır. Meyve özlerine sahip etrafa hoş koku yaymaya yardımcı parfümler tercih edilebilmektedir. DeFacto parfüm çeşitleri genellikle hafif, vurgulayıcı notalara sahip ve çiçeksi esanslara sahip olarak yer almaktadır. Bazı parfüm çeşitleri özellikle şişe tasarımı ve dikkat çekici ambalajı ile kokusunu beğenmenize destek olacaktır. Parfüm çeşitleri içerisinde aynı zamanda kendinizle bütünleşecek kokuya sahip olabilirsiniz. Sevdiğiniz ürünü deneyimledikten sonra DeFacto kadın parfüm seti kutunuzu oluşturabilirsiniz. Set içerisinde hem duş jelinize hem de parfümünüze aynı anda sahip olabilirsiniz. Parfüm ve duş jelini aynı anda ikili olarak kullanmanız sonucunda kullandığınız ürünün kokusunu ve kalıcılığını da desteklemiş olursunuz.