Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
4 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kadın Giyim Trençkot

Regular Fit Cepli Kuşak Detaylı Su İtici Trençkot

379,99 TL
Sepette %10 İndirim
341,99 TL

Regular Fit Belden Bağlamalı Trençkot

299,99 TL
Sepette %10 İndirim
269,99 TL

Oversize Fit Düğmeli Kemerli Blazer Ceket

404,99 TL
Sepette %20 İndirim
323,99 TL
loading

Trençkot Modelleri

Trençkot, omuzlardan dizlere değin uzanabilen bir tür üst giyimdir. Çok kalın olmayan, sıkı yapılı oluşu onu özellikle bahar aylarının vazgeçilmezi yapar. Kumaşında çoğunlukla pamuk, poplin, deri tarzı ham maddeler kullanılır. Hava değişimlerin en fazla olduğu bu mevsimlerde insanlar sıcakla soğuk arasındaki dengeyi sağlamak amacıyla ortalama kıyafetlere yönelirler. Mevsimlerin şiddetli hissedilip hissedilmemesine göre yaz, kış da tercih edilebilir. Yaka ve düğme detayları onun ayırıcı özelliklerinden biridir. Özellikle düğmeler işlevli olsun olmasın hoş izlenim yaratır. Genellikle düğmelerin sayısı 4-10 arasında değişebilmektedir. Yakalarının geniş olması ürüne estetiklik katan diğer unsurdur. Ürün vücuda sıkı sıkıya sarılarak tam otururken soğuk hava dalgaların içeri sızmasına engel olup vücut ısısını korumada üstün başarı gösterir. Kol ve beldeki sıkılaştırıcı unsurlar ürünün ayırıcı özelliklerinden diğerleridir. Su geçirmezliği sayesinde yağmur, dolu, toz gibi unsurlara karşı kalkan vazifesi görür. Cinsiyetlere, bedenlere, yaratılmak istenen tarza uygun modeller her geçen geliştirilmektedir. Şık görünümün anahtarı trençkot kadın ürünleri özgün tasarımlarlar sizlere sunulmakta. DeFacto sizleri keşfe davet ediyor.

Dünden Bugüne Kadın Trençkot

Şık giyim ürününün ilk ortaya çıkışı 19. yüzyılın başlarına değin uzanmaktadır. O zamanlarda çoğunlukla erkekler tarafından askeri ekipman olarak kullanılır. 1853 yılında John Emary su geçirmez kumaşı yaratmayı başarır. 1856 yılına gelindiğinde Thomas Burberry gabardin kumaşı tasarlayan su geçirmeyen, ayrıca nefes alabilen modern kumaşa imza atar. Modern klasik trençkot tasarımlarına Birinci Dünya Savaşı sırasında askerleri kısıtlayan kalın giysilerin yerini almaları için imza atılır. Hareketi kısıtlamayan, pelerin tarzı yapıyla su damlalarının vücuttan uzak kalmasına olanak tanıyan ürün tasarlanır. Klasik ürünlerin uzunluğu ayak bileklerine değin uzanabilir. Yüzyılın ortalarına doğru dünya yavaş yavaş durgunlaşır. Buna bağlı olarak birçok sektörde olduğu moda sektörü de gelişme imkânı bulur. İnsanların gereksinimleri artık çoğunlukla rutin yaşama yöneliktir. Böylece her kesimin kullanabildiği ürünler tasarlanmaya başlanır. Özellikle kadın trençkot modelleri için patlama yılları olur. Renkler, kalıplar, yapılar çeşitlenir. Klasik renk hakinin yerini çok renklilik, uzun tasarımlarının yerini diz boyu tasarımlar almaya başlar. İnsanlar bu koruyucu, uzun ömürlü, ferah, kolay taşınabilir, estetik ürünü çok beğenirler. Özellikle çok soğuk geçmeyen bahar aylarında kalın giysilerin yerine tercih edilmeye başlanır. Ürünün geniş yakalı, büyük cepli, kuşaklı yapısı birçok modelde korunur. Her çeşit kıyafetle rahat şekilde kombin oluşturabilir. Vücudun tamamını kaplayarak uzun görünümün anahtarı olur. Özellikle televizyon dünyasında gizemli, özenli, estetik tarzı yakalamak amacıyla çokça tercih edilir. Kendinize has, gizemli stil için oldukça kullanışlıdır.

Kısa Kadın Trençkot Modelleri ile Stilinizi Yansıtın

Ürünün ayırıcı özellikleri korunmakla beraber sizin estetik değerlerinize karşılık verebilmek amacıyla çok sayıda model hizmetinizde. Diz üstü tasarımların sizi daha iyi hissettireceğini düşünüyorsanız ürünler detay çeşitliğiyle karşınızda. Eğer minyon yapıdaysanız kısa uzunlukta olanlar ideal seçimdir. Klasikten yanaysanız regular fit modeller tam size göre. Standart kesimdeki ürünler fit görünmenize olanak sağlar. Vücudunuza tam oturup ısı dengesini üst seviyede tutar. Pamuk, poliester karışımı kumaştan meydana getirilen rahat, uzun ömürlü kullanım vaat eden bir üründür. Üzerinde çok sayıda düğme detayını barındırmaktadır. Düğmeler kıyafetin yüzeyine dengeli şekilde dağıtılmıştır. Ürünün bel bölgesinin tamamını çevreleyen kuşağı bulunmaktadır. Tercihinize göre kuşağı ön tarafa bağlayarak özellikle soğuk havalarda ısı dengesinin koruyabilir veya farklı tarzlara yelken açabilirsiniz. Geniş yaka yapısını göğüs bölgenize değin hissettir. Kol uçlarında kemer detayı barındırır. Dilediğiniz gibi sıkarak kullanım amacınıza göre farklı görünümler kazanabilirsiniz. Üründen siyah ve kahverengi tonlarında faydalanabilirsiniz. İki renk çeşidi de diğer kıyafetlerinizle uyum yakalamanızı kolaylaştıracaktır. Düğme detayı bulunmayan kısa trençkot kadın tasarımından yanaysanız kuşaklı model hizmetinizde. Yaka yapısı ve uzunluğu bakımından düğmeli tasarımdan farklı değildir. Kuşak detayında da ikisi birleşirler. Bu tasarımın üzerinde düğme bulunmaz, sade görünümlüdür. Kol uçlarında da herhangi bir sıkılaştırıcı unsur bulunmamaktadır, özgün bırakır. Sentetik astarlı ürünün kumaşının hammaddesi yüzde yüz polyesterdir. Ürünü son derece canlı bir ton olan yeşil seçeneğiyle deneyimleyip dinamik, fit stilin kapısını aralayabilirsiniz.

Uzun Kadın Trençkot Modelleri ile Gözler Üzerinizde

Boyu diz seviyesinin altına uzanan çok sayıda model sizlere sunulmakta. Uzun vücut yapısına sahipseniz veya salaş görünümle kendinizi yansıtmak istiyorsanız bu tür tasarımlar tam size göre. Yüzde yüz pamuktan imal edilen uzun ömürlü kuşaklı model tercih edebileceklerinizden biri. Ürün tarafa dengeli şekilde yerleştirilmiş çekici düğme detayları taşımaktadır. Geniş, katlı yaka yapısı göğüs bölgesine değin uzanır. Bel bölgesini saran uzun bir uşak detayını içinde barındırır. Sırt bölgesinden öne doğru uzanan kuşağı dilediğiniz zamanda, dilediğiniz şekilde bağlayarak aradığınız stile uygun hizmet alabilirsiniz. Kollar uzun tutulmakla birlikte sıkılaştırıcı detay barındırır. Kol uçlarını sıkıp özgürleştirebilirsiniz. Ürünü kahverengi, haki tarzı işlevsel renk seçenekleriyle dolabınıza ekleyebilirsiniz. Daha salaş bir şeyler arıyorsanız oversize trençkot kadın modeli doğru seçenek. Geniş kesim tercih edenlere hizmet amacıyla üretilir. Yüzde yüz pamuktan imal edilen dayanıklı ürün ihtişamlı görünüm vaat eder. Oldukça geniş yaka yapısına sahiptir. Düğme detayları boyun hizasından başlayarak bel bölgesine değin düzenli şekilde sıralanmıştır. Uzun kuşağı ve kol yapısı salaş görünümü besler. Ürünü her renge uyumlu olan bej tonunda dolabınıza ekleyerek sayısız kombin yapma fırsatına erişebilirsiniz. Çarpıcı, minimal, aynı zamanda da diz altına uzanan tasarım arıyorsanız kemer detaylı, şal yakalı ürün doğru seçenek. Sade kol yapısına, uzun cepler, kemer işlevi gören kuşağa sahiptir. Boyundan göğse doğru açılan yaka yapısı ürünün ayırıcı özelliğidir. Bu şık ürünün deneyimin kahverengi tonunda sürebilirsiniz.

Deri Trençkot Kadın Tasarımları

Deriden meydana getirilen giyim ürünlerinin insanların kullanım tercihlerinden her zaman özel bir yeri olur. Uzun ömürlü olması, doğallığı, rahatlığı, ihtişamlı görünümü onu öne çıkaran başlıca özelliklerdir. Giyildiği her ortamda elbet dikkatleri üzerinde toplar. Eğer deriyi tercih ederseniz insanlar üzerinde asil, ciddi, kararlı izlenim yaratabilirsiniz. Diğer kumaşlara nazaran oldukça dayanıklıdır. Kolay kolay yırtılıp solmaz. Nemi emerek vücudu koruyarak ter ve koku oluşumunun önüne geçer. Sizlere kaliteli deneyim sunabilmek amacıyla suni deriden meydana getirilmiş çeşitli modeller sunulmakta. Bütüncül ihtişamlı stilden yanaysanız diz bölgesine değin uzanan relax fit tasarım doğru adres. Poliester, poliamid karışımı son derece dayanıklı kumaşa sahiptir. Sentetik astarlı ürün ışıldayan yüzey yapısıyla dikkat çeker. Kesiminin etkisiyle kolayca hareket etmenizi sağlar. Salaşa varan rahatlık söz konusu değildir, fit görünüm için idealdir. Sırt bölgesinden bele doğru çevreleyen uzun kuşak detayını içinde barındırır. Katlamalı, geniş yaka yapısı sade yüzey görünümüyle birleşerek doğal tarz hedeflenir. Ürünü kahverengi renk seçeneğiyle deneyimleyerek bahar aylarından rahat uyumlar yakalayabilirsiniz. Daha kısa deri trençkot kadın tasarımı bakıyorsanız inceleyebileceğiniz seçenekler mevcut durumda. Relax kesimlerle beyaz, kahverengi, siyah tonlu modeller arasından seçim yapmanız olanaklı. Üç renk türü de diğer kıyafetlerinizle başarılı kombin oluşturmanız için oldukça uyumlu olacaktır. Geniş yakalı ürünler arasında estetik değerinize göre kuşaklı, cep detaylı, düğmeli olanları deneyimleyebilirsiniz. Birbirinden şık modelleri size en yakın DeFacto satış noktasında keşfe çıkabilirsiniz.