Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Kadın Yüksek Bel Pantolon Modelleri

179 Ürün Sayısı
Görünüm:

Slim Fit Yüksek Bel Pantolon

199,99 TL
Sepette %10 İndirim
179,99 TL
+3

Yüksek Bel Yırtmaç Detaylı İspanyol Paça Tayt Pantolon

149,99 TL
Sepette %30 İndirim
104,99 TL
+2

Paperbag Fit Fiyonk Detaylı Yüksek Bel Pantolon

229,99 TL
Sepette %10 İndirim
206,99 TL

Sigaret Normal Bel Düz Paça Saten Pantolon

169,99 TL
Sepette %40 indirim
101,99 TL
+4

Slim Fit Yüksek Bel Pantolon

199,99 TL
Sepette %10 İndirim
179,99 TL
+3

Yüksek Bel Yırtmaç Detaylı İspanyol Paça Tayt Pantolon

149,99 TL
Sepette %30 İndirim
104,99 TL
+1

Geniş Paça Yüksek Bel Geniş Paça Cepli Pantolon

229,99 TL
Sepette %10 İndirim
206,99 TL
+1

Geniş Paça Yüksek Bel Cepli Gabardin Pantolon

279,99 TL
Sepette %20 İndirim
223,99 TL
+5

Slouchy Fit Paperbag Yüksek Bel Twill Pantolon

169,99 TL
Sepette %30 İndirim
118,99 TL
+5

Geniş Paça Yüksek Bel Cepli Gabardin Pantolon

279,99 TL
Sepette %10 İndirim
251,99 TL
+5
loading

Kadın Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yaz veya kış ayları fark etmeksizin her ayda ve her tarza uygun olarak kadınların giydiği yüksek bel bol paça pantolon her dönem içerisinde popülerliğini korumaya devam etmektedir. Hemen her türlü üst giysiler ile birlikte kolay bir şekilde kombin edilebilen yüksek bel bol pantolon çeşitleri, kullanıcısına şık ve tarz bir görünüm kazandırmaktadır. Farklı model ve renklere sahip olan yüksek bel pantolonlar arasında siyah yüksek belli pantolon çeşidi şık ve sade görünümü ile kadınlar tarafından tercih edilen pantolon modelleri arasındadır. Kullanıcısının son derece fit bir görünüme kavuşmasını sağlayan yüksek bel kumaş pantolon çeşitleri, günlük hayatta ve iş hayatında giyilebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra, görünümünden çok rahatlığına önem veren kadınlar tarafından yüksek belli İspanyol paça pantolon modeli tercih edilmektedir. Kadınların son derece şık ve tarz bir görünüme sahip olmasında yardımcı olan yüksek bel pantolonlar, günümüzde popülerliğini korumakta, kadınlar arasında en çok kullanılan pantolon modelleri arasında bulunmaktadır. Yüksek bele sahip İspanyol paça pantolonlar, diğer yüksek bel salaş pantolon çeşitlerinde olduğu gibi, şık görünümünün dışında rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır. Bu pantolon çeşitleri arasında bulunan yüksek bel likralı pantolon çeşitleri, esneyebilme özelliği sayesinde, kullanıcısının her türlü hareketine uyum sağlayarak ekstra rahatlık hissiyatı kazandırmaktadır. Yüksek bel pantolon üstüne ne giyilir sorusunu gideceğiniz ortama göre yanıtlamak mümkündür. Günlük kullanım için crop tişörtler, çalışma hayatı için ise kadınlar tarafından tercih edilen, kadın yüksek bel pantolon modelleri, kullanıcısını şık ve dinamik bir görünüme kavuşturarak beyaz gömlek gibi basic parçalarla kolayca kombinlenebilmektedir.

Kadın Yüksek Bel Pantolon Çeşitleri

Yüksek bel pantolon çeşitleri, kullanım alanlarına ve kadınların zevklerine göre oldukça geniş modelleri bulunmaktadır. Kadınlar, farklı pantolon çeşitleri arasında zevklerine uygun pantolonu bularak, oldukça şık kombinler oluşturabilmektedir. Geniş çeşitliliğe sahip olan yüksek belli pantolon bayan modelleri ile kullanıcılar, istedikleri giysiler ile kombin edebilmektedir. Her türlü üst giyime, çantaya veya ayakkabıya göre farklı modelleri bulunan yüksek bel pantolon çeşitleri arasında, yüksek bel siyah pantolon çeşidi, kadınlar tarafından en çok sevilen pantolon çeşitleri arasında bulunmaktadır. Yüksek bel pantolon çeşitleri arasında kadınların tercihlerine göre, düğmeli veya düğmesiz pantolon modelleri de bulunmaktadır. Bununla beraber, üzerinde işlemeli pantolonlar da kadınlar tarafından sevilerek giyilmektedir. Şıklığına ve görünüşüne önem veren kadınlar tarafından tercih edilen yüksek bel pantolon çeşitleri basic bir üst ve altın rengi takılar ile severek kombinlenmektedir. Çok sayıda farklı renk skalasına sahip olan kadın yüksek bel pantolon çeşitleri arasında bulunan yüksek bel beyaz pantolon çeşitleri de kadınlar tarafından oldukça popüler olmaya başlayan bir başka pantolon çeşidi olmaktadır. Kullanıcısına hem rahatlık hem de modern bir görünüm kazandırabilen yüksek bel havuç pantolon çeşitleri, modayı takip eden kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan bir pantolon çeşidi olmaktadır. Farklı çeşitleri bulunan bel üstü pantolon çeşitleri, sportif, resmi ve dinamik bir görünüme sahip olarak, çeşitliliklerinde değişiklik göstermektedir. Kullanım alanlarına göre kadınlar, yüksek bel toparlayıcı pantolon tercihlerini gerçekleştirebilmektedir. Farklı renklerde çeşitleri bulunan yüksek bel pantolonlar, farklı renklerde üst giyimler ile kolaylıkla kombin edilebilmesine olanak tanımaktadır. Bunların yanı sıra kaliteli yapısı ile yüksek bel pantolon çeşitleri, kadınların uzun süreli kullanabilmelerini sağlamaktadır. Birbirinden kaliteli ve şık görünüme sahip olan yüksek bel kadın pantolonları ile, kullanıcılar zevklerine uygun olanı tercih ederek, şık bir görünüme kavuşabilmektedir.

Yüksek Bel Pantolon Kadın Modasında Dikkat Çekiyor

Farklı model ve tasarım farklılıkları bulunan kadın yüksek bel pantolon modelleri arasında yer alan yüksek bel kemerli pantolon modeli, kadınlar tarafından genellikle iş hayatlarında tercih edilmektedir. İş hayatı içerisinde kullanımı son derece uygun olan bu ekstra yüksek belli pantolon beyaz basic gömlek ve tişört modelleri ile kombinlenerek sade ve zahmetsiz şıklığı yakalamaktadır. İş hayatı dışında günlük giyim için rahat ve sportif bir tasarımı bulunan yüksek bel pantolonlar kadınların beğenisine sunulmaktadır. Kullanıcısına rahat hareket edebilme imkanı sunan ve oldukça sportif bir görünümü olan yüksek bel pantolon çeşitleri arasında yer alan bej yüksek bel pantolon modeli bulunmaktadır. Bu pantolon çeşidi ile kadınlar, günlük yaşantılarında şık görünüme sahip olmasının yanı sıra, rahatlığa kavuşabilmektedir. Modayı sürekli takipte kalan kadınlar tarafından her dönem içerisinde giyilebilecek olan yüksek bel pantolon çeşitleri, her kullanıcının karakterini yansıtan özellikler taşımaktadır. Resmi bir toplantı veya iş görüşmesi gibi işler için kadınlar tarafından yüksek bel boru paça pantolon modelleri tercih edilmektedir. Gri, bej, lacivert yüksek bel pantolon modelleri, resmi bir görünüme sahip olmasından dolayı, iş yerleri ve toplantılarda giyilebilecek bi