Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Kız Bebek Eşofman Altı

10 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kız Bebek Giyim Eşofman Altı

Kız Bebek Patikli 2'li Pamuklu Alt

69,99 TL
Sepette %50 İndirim
34,99 TL

Kız Bebek Esnek Belli Pamuklu Alt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL
+1

Kız Bebek Esnek Belli Krinkıl Pantolon

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Bebek Esnek Belli Geniş Paça Muslin Pantolon

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Bebek Jogger Pantolon

39,99 TL
Sepette %20 İndirim
31,99 TL
+1

Kız Bebek Yüksek Belli Eşofman Altı

59,99 TL
Sepette %30 İndirim
41,99 TL
+1

Kız Bebek Puantiye Desenli Pamuklu Eşofman Altı

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL
loading

Kız Bebek Eşofman Altı ile Özgürce Keşifler

Bebek ürünleri çeşitli modellerle giyim sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ayrıca anne ve babalar için bebeklerine minicik kıyafetler seçmek çok zevklidir. Hızla gelişen bebeklerin giyim ihtiyaçları ay geçtikçe daha çok çeşitlenir. Bebeklerin ihtiyaçlarına çok çeşitli bir ürün yelpazesi vardır. Bu ürünlerden biri de bebek eşofman ürünleridir. Eşofman modelleri, günlük hayatta kız ve erkek bebeklerinin rahatlığına ve sağlıklarına uygun olarak tasarlanır. Bu bebek eşofmanları, bebeklerin rahat hareket etmesi ve gelişimini destekleyecek şekilde tasarlanır. Bu yüzden yetişkinler bebeklerinin sağlığına uygun spor modelleri satın alabilirler. Kız bebekler için eşofman altı modelleri evdeki rahatlığa uygun esnek bel ve paçasıyla annelerin tercihi olur. Bu ürünler arasında beli bağlamalı eşofman altları en çok tercih edilen modellerdendir. Bu rahatlığın yanında kız bebeklerin şıklığı için pamuktan kumaşlar pembe, kırmızı, sarı ve turuncu gibi tonlarla neşeli hale getirilir. Prensesler için kız bebek eşofman modelleri şirin desenlerle süslenir. Tişörtlerle beraber güzel bir kombin yapıldığından kız bebeklerinin hem şık hem de rahat olması annelerin de içini rahat ettirir. Aynı zamanda bebek alt eşofmanları üretilirken bebek sağlığı için testlerden geçirilip, onların sağlığına uygun kumaş ve aksesuarlar kullanılarak üretilir.

Kız Bebek Eşofman Altı Modelleri

Her çocuk giyim modeli gibi kız bebek alt eşofman modelleri de çeşitli şekilde ebeveynlerin zevkine sunulur. Konu kız bebeklerse bu çeşitlilik onların dünyasına uygun güzellikte tasarlanır. Hayata meraklı gözlerle adım atan kız bebekler için üretilen kıyafetler aynı zamanda onlara rahatlık da sunar. Eşofman altları, günlük hayatta esnek yapısıyla kız bebeklerin vazgeçilmezidir. Güzel prenseslerin yaşlarına uygun şekilde ve mevsime göre her kalınlıkta kumaştan üretilen eşofmanlar, onların zevkine sunulur. Esnek belli eşofman altları bez kullanan bebeklerin rahatlığını oldukça destekler. Bu bebekler için eşofman altları, ikili olarak da sunulur. Bu takımlarla parklarda minik adımlar atan bebeklerin üşümesi ve hasta olması engellenebilir. Böylece bebekler gün boyunca rahat edebilir. Kız bebek eşofmanları bebek dünyasına göre altları baskılı, nakışlı ve çiçek çizimleriyle süslenebilir. Farklı aylardaki kız bebekleri için eşofman altı modelleri bedenlerine göre tercih edilebilir. Bu modeller, alttan ipli ya da büzgülü olarak üretilir. Ayrıca bebekler için çoraplı bebek eşofman modellerini tercih etmek de mümkündür. Böylece yumuşacık kumaşı ile bebeklerin ayakları sıcacık olur. Bunun yanı sıra spor ve şık modellerle geleceğe doğru adımlar atarken bebeklere konfor sağlanır.

Kız Bebek Eşofman Altı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeklerinin rahatlığını isteyen ebeveynler için bebeklerinin mutluluğu oldukça önemlidir. Bu nedenle yetişkinler bebekleri için daha dikkatli bir şekilde alışveriş yaparlar. Eşofman altı seçerken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri kumaş kalınlığı ve yapısıdır. Yaz ayları için hafif pamuklu ya da ter emen kumaş tercih edilmelidir. Kış ayları için de yünlü kız bebek eşofman altı tercih edilebilir. Bebeklerin ilk 6 ayı için aileler genellikle patikli modelleri tercih ederler. Böylece kız bebeklerinin vücut ısısını korumak daha kolay olur. Çoraplı ve esnek belli eşofman altları bebekler için daha uygundur. Çünkü onların narin ciltlerinin tahriş olmaması ve bezlerinin sıkmaması gerekir. Aynı zamanda kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü eşofman altı ürünleri tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra parklarda ve evlerde bebekler çok hareketli olarak oyunlar oynarlar. Bu açıdan sert ve sıkan kumaşlar bebeklerin özgür bir şekilde hareket etmesini engellediği için daha rahat modeller seçilmelidir. Uzun ömürlü ve yıkanabilir kumaşlardan üretilen eşofman modelleri ve zamanla deforme olmayan baskılar tercih edilmelidir. Baskılarda kimyasal boyanın olmadığı ve kontrolden geçmiş bebek ürünleri de bebeklerin sağlığı için çok önemlidir. Bu ürünler, yaş aralığına ve beden kriterlerine göre tercih edilmelidir. Bebeklerin gelişimi çevresel faktörlere de bağlıdır. Bu yüzden bebeklerin içerisinde rahat ederek koştuğu, huzurla içerisinde uyuduğu ve özgürce emeklediği giysiler gelişimini destekler. Tam da bu rahatlığı sağlayabilen eşofman altı çeşitleri, canlı renklerle kız çocuklarının günlük hayattaki ilk tercihidir. Kız bebeklerinizin için uygun eşofman altı modellerinden birini seçerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kız Bebek Eşofman Altı Fiyatları

Her giysi modelinde olduğu gibi kumaş ve bedenler bebek eşofman altı fiyatlarını da etkiler. Kış ayları için polar ve yünlü kalın kumaşlar, yaz aylarında ise ince ve hafif pamuktan üretilmiş kumaşlar tercih edilebilir. Böylece mevsime göre eşofman altı fiyatları değişiklik gösterir. Ayrıca hızla yaşları büyüyen kız bebeklerinin bedenleri, eşofman altı fiyatlarını etkiler. Yetişkinlerin ve prenseslerin zevkine göre pullar, kurdeleler, simler ve aksesuar tercihlerine ve kalitesine göre fiyatlar değişebilir. Ürünlerin üzerinde kullanılan baskıdaki figürler, renkler ve trend olan parçalara göre de fiyatlar belirlenebilir. Üreticiler her zaman kaliteye özen göstererek en iyi kumaşları kullanmayı tercih ederler. Kaliteli ve sağlıklı eşofman takımlarının içinde kız çocukları özgürce koşuşturmaya başlar. Siz de havalı küçük kızlarınızın özgürce koşması için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Eşofman alt indirimleri ve kampanyalarını yakalayarak bebeklerinize eğlenceli kıyafetler sunabilirsiniz. Toplu ürün alımında çocuk eşofman fiyatları indirimleri hem minik kızlarınızı hem sizleri oldukça mutlu edebilir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata alırken, bebeklerinizin sağlığı için testten geçirilmiş kumaşlarla içiniz rahat edebilir. Bu açıdan siz de DeFacto ile uygun fiyatlardaki bu ürünlere sahip olabilirsiniz.