Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
997 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kız Bebek Giyim

Kız Bebek Basic Eşofman Altı

39,99 TL
Sepette %20 İndirim
31,99 TL

Kız Bebek Puantiye Desenli Pamuklu 2'li Alt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL
loading

Kız Bebek Giyim Ürünleri

Anne ve babalar bebeklerini koruma içgüdüsüne sahiptir. Bu nedenle de bebeklerini zararlı olan her şeyden korumaya çalışırlar. Özen gerektiren bu evrede, kıyafet seçimine de dikkat edilmelidir. Pek çok marka tarafından üretilen bebek kıyafetleri bulunmaktadır. Bu kıyafetler, kız ve erkek bebekler için farklı modellerde ve renklerde üretilmektedir. Farklı modellerdeki bu ürünler, her mevsime uygun olarak da üretildiği için çoğu ebeveyn tarafından tercih edilebilmektedir. İlk bakışta bu kıyafetler güzel bir görüntüye sahip olsa da bu kıyafetlerin kumaşı özenle seçilmediği takdirde bebeğin vücuduna zarar verebilmektedir. Bu nedenle kıyafet seçiminde görünüşten ziyade ürünün kumaşının nasıl bir yapıya sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Kız bebek için tercih edilebilecek pek çok çeşitte giysi bulunmaktadır. Bu giysiler bebeğin güvenli hareket edebilmesine imkân sağlar. Ayrıca bu giysiler, pamuklu yapılarıyla da bebeklerin cildini korur. Son dönemlerde hava alabilen yapıda üretilen giysilerin üretilmesi ile bebeğin cildinin nefes alması sağlanmaktadır. Böylece hassas bir cilde sahip olan bebekler için bu ürünler gönül rahatlığıyla tercih edilebilmektedir. Çünkü bu ürünler, bebeklerin cilt sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır.

Kız Bebek Kıyafeti Çeşitleri

Anne ve babalar, çocuklarının sağlıklı ve rahat bir gün geçirmesi için konforlu bir ortam yaratmaya çalışırlar. Evdeki eşyalardan kıyafetlere kadar her şey bebeğin sağlığını korumak amacıyla gözden geçirilmektedir. Çünkü bebekler hassas bir cilde sahiptir. Bu nedenle hem ev eşyaları hem de kıyafetler, bebeğin solunum sistemini rahatsız etmemelidir. Bebekler için üretilen kıyafetler, doğum sonrasından itibaren kullanılabilmektedir. Bu kıyafetler, hassas bir cilde sahip olan bebekler için ekstra yumuşak bir doku ile üretilmektedir. Pamuklu bir dokuya sahip olan bu kız bebek kıyafeti seçenekleri, bebeğin rahat ve huzurlu hissetmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu kıyafetler, bebeğin rahatça hareket etmesine de olanak sağlamaktadır. Bu kıyafetler, tulum, pijama takımı, tişört, kız bebek hırka gibi tek parça satılan ürünler şeklinde ve set halinde alt ve üst modeller de bulunmaktadır. Değişen ve gelişen giyim sektöründe bebek kıyafetleri de her geçen gün yeniliklerle fark yaratmaktadır. Farklı renk ve modellerdeki bu kıyafetler, tatlı ve şık olmaları ile dikkat çekerler. Özellikle kız bebekleri için sunulan rengarenk modeller, sevimli bir görünüm oluşturmaya destek olmaktadır. Bu tarz renk renk ürünler, anne ve babaların da beğenisini kazanmaktadır. Bu kız bebek kıyafetleri pek çok seçenekte sunulduğu için her anne ve babanın tercih edebileceği bir model bulunmaktadır. Bu kıyafetler yaz ve kış aylarında kullanılabilir çeşitleriyle her mevsimde bebeklere eşlik etmektedir.

Fark Yaratan Kız Bebek Giyim

Bebek kıyafetleri kız çocuklar için farklı seçeneklerde sunulur. Bu sebeple herkes tarafından uygun bir model seçilebilmektedir. Bebekler, hızlı bir şekilde gelişim gösterdiği için bu dönemlerde rahat hareket etmelerini sağlayacak giysiler üretilmektedir. Ayrıca bebekler için üretilen giysiler, onların narin ciltlerini düşünerek tasarlanmaktadır. Daha çok pamuktan üretilen iplikler, kaliteli dokumalar ile bir araya getirilerek bebek kıyafetleri üretilmektedir. Yumuşak ve kaliteli yapıya sahip dokulardaki giysiler, bebeklerin bedenini sıkmaz. Böylece bebeklerin daha rahat hareket etmelerine olanak tanır. Çoğu modeller, alerji ve tahriş gibi riski en aza indirir. Böylece bu ürünleri seçmek bebeğin sağlığı için daha faydalı olmaktadır. Bebeklerin dış dünya ile tanıştığı zamandan itibaren kullanılan giysiler, onların bedenlerini korumayı hedefler. Bu giysiler bebeklerin huzursuz hissetmesini de engellemektedir. Yeni doğan kız bebek kıyafetleri, nefes alan bir yapıya sahip olduğu için vücudun ısı dengesini korumaktadır. Bu giysiler yeni doğan bebeklerin dış dünyayı tanıma sürecinde özgürce hareket etmesine yardımcı olmaktadır. Bebeklerin vücudunda baskı yaratmayan bu giysiler, farklı zevklere ve bütçelere hitap etmektedir. Pek çok alanda kıyafet seçenekleriyle bebekler için eğlence ve konfor bir arada sunulmaktadır. Farklı desenlerde ve simgelerde tasarlanan bu ürünler, bebeklerin tatlı bir görünüm kazanmasını da sağlar. Bebeklerin gelişim aşamasında her an destek olarak satışa sunulan şık ve sevimli tasarımlardaki kıyafetler ile bebeklerinizin özgün bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kız Bebek Giyim Fiyatları

Anne ve babalar, doğum sonrasında gelişim gösteren çocukları için en güzel giysileri almak isterler. Fakat giysi alırken bütçelerine uygun şekilde hareket ederler. Bu nedenle de hem kaliteli hem de uygun bir giysi arayışına girilmektedir. Kız bebek giysileri için farklı modellerde ürünler sunulduğu için bu ürünlerin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bu bebek kıyafetleri için uygun fiyatlarda pek çok model bulunmaktadır. Bu kıyafetlere indirimli fırsatlarla da sahip olmak mümkündür. Bu durum özellikle bebekleri için farklı model ve renklerde kıyafet almak isteyen ebeveynler için avantaj olmaktadır. Çünkü gün içerisinde bebekler üstünü sıkça kirletebilmektedir. Bu durumda ebeveynler gün içinde her ihtiyaç duyulduğunda bebeklerin kıyafetlerini değiştirmek için farklı farklı giysilere gereksinim duymaktadır. Bu durum için indirimli fiyatlarla da sunulan, yaz ve kış dönemlerinde tercih edilebilen giysi modellerini seçebilirsiniz. Özellikle kız bebek tişört modelleri, yaz ayları için ideal seçeneklerdir. Bebekler daha doğmadan önce de giysi alınabilmektedir. Önceden alınan giysiler sayesinde bebeğinizin gardırobun eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz. Tulum, elbise ve pijama gibi bebek kıyafetlerini dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kız bebekleri için sunulan kıyafetleri bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarda sunulan bu ürünleri, bebek sahip olmayı bekleyenler, yeni ebeveyn olanlar ya da hediye olarak almak isteyenler tercih edebilmektedir. Siz de DeFacto ile her zevke ve tarza uygun kız bebek kıyafetlerine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.