Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
12 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kız Bebek Giyim Pantolon

Kız Bebek Culotte Fit Esnek Belli Poplin Pantolon

79,99 TL
Sepette %30 İndirim
55,99 TL

Kız Bebek Esnek Belli Pamuklu Alt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Bebek Esnek Belli Geniş Paça Jean Pantolon

79,99 TL
Sepette %10 İndirim
71,99 TL

Kız Bebek Esnek Belli Krinkıl Pantolon

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Bebek Esnek Belli Geniş Paça Muslin Pantolon

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Bebek Regular Fit Kuşaklı Jogger Pantolon

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL

Kız Bebek Pamuklu Eşofman Altı

29,99 TL
Sepette %20 İndirim
23,99 TL

Kız Bebek Çiçek Nakışlı Jean Pantolon

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Paperbag Pamuklu Keten Pantolon

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Yüksek Belli Eşofman Altı

59,99 TL
Sepette %30 İndirim
41,99 TL
+1
loading

En Tarz Kız Bebek Pantolon Modelleri

Bebeğinizin tarzına tarz katacak birbirinden şık ve rahat pantolonlar birbirinden farklı renk ve model çeşidi ile hassas bebek cildine özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için hareket özgürlüğü çok önemlidir. DeFacto, bebeklerin gelişimini destekleyen ürün çeşitleri ile anne ve babalar tarafından tercih edilir. Kız bebekler için özel olarak tasarlanmış pantolonlar hem şıklık hem de konfor sunar. Bu doğrultuda yandan cepli modeller kullanıcılara sunulduğu gibi önden ve arkadan cepli modeller de aynı şekilde sunulmaktadır. Fermuarlı modellerin yanında düğmeli modeller de ebeveynlerin tercihleri için tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Bu çeşitlilik sayesinde özellikleri belirlenmiş pantolona rahatça ulaşıp satın almak mümkündür. İncelenen ve satın alınmak istenen kız bebek giyim ürünü en iyi şartlarda sizlere ulaştırılır. Alışveriş olanaklarının her aşaması tüketici için en iyi şekilde oluşturulur. Bebek pantolon modelleri için farklı renk ve desen çeşitleri tasarlanır. Tasarlanan ürünlerin ebeveynler tarafından satın alınması için en avantajlı koşullar sunulur.

Rahat ve Kaliteli Kız Bebek Pantolon

Her tarz için özenle seçilmiş birçok modelde pantolon çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan bebek çoraplı pantolon bebeklerin hem bacaklarını hem de ayaklarını sıcak tutmaya yarar. Modellerindeki çeşitliliği sağlayan özelliklere bakıldığında cepli ve cepsiz tasarımlar görülmektedir. Fermuarlı ürün çeşitlerinin yanında düğmeli modeller de göze çarpmaktadır. Yandan cepli pantolonlar, önden ve arkadan cepli model çeşitleri de ürün sayfasında yer alır. Metal düğmeli modeller ürünü farklı bir noktada çeşitlendirirken paça kısmı dar inen modeller, paça bölümü bol salaş olan model çeşitleri de bulunmaktadır. Patikli pantolon kış aylarında sıkça tercih edilen ürünlerdendir. Bu patikli pantolon çeşidi kullanım olanakları açısından ergonomik ve ayakları koruması ile öne çıkmaktadır. Bebek şalvar pantolon çeşitleri bol ve salaş kullanım avantajı ile rahat hareket etme imkanı sağlar. Bebekler gün içerisindeki hareket kabiliyetini en üst rahatlık seviyesinde yaşayabilir. Kız bebek alt giyim için en çok tercih edilen modelleriden biri olan kız bebek regular içi penye astarlı ve ısı yalıtımlı jean pantolonlar hem tarz hem de rahattır. Cepleri ve ayarlanabilir lastikli beli ile oldukça fonksiyonel bir kullanım sağlar. Kız bebek gömlek, sweat ve tişörtlerle kolayca kombinlenebilir. Pembe, mavi ve gri renklere sahiptir.

Kız Bebek Kadife Pantolon Fiyatları

Bebek jean pantolon fiyatları modeller arasında farklılık göstermektedir. Bu değişken durumların yanında önemli olan bir detay ise indirim ve kampanya günlerinin fiyat ile ilgili avantajlı koşulları kullanıcılara sunmasıdır. Takibi sağlanan kampanya günlerinde istenilen ürün diğer günlere nazaran daha avantajlı koşullarda alınabilir. Bebek kadife pantolon daha çok soğuk havalarda tercih edilir. Bebeğinizin kış aylarında rahatlıkla giyebileceği yumuşacık kumaşı ile hassas cildine zarar vermez. Paçaları katlanabilen regular fit kesimi ile bebeğiniz serbest bir şekilde hareket edebilir. Üstelik gömlek ve kazaklarla kombinlendiğinde oldukça şık ve sevimli durur. Yumuşak dokusu ile en iyi ürün hissini yaratır. Ürünler incelendiğinde yalnız hammadde çeşitliliği değil aynı zamanda model çeşitliliği de fiyat durumunu etkileyen ayrıntılardandır. Yoğun talep durumlarında en iyi şekilde tüketici talebini karşılamak için stok güncellemeleri sık sık yapılır.

En Şık İçi Polarlı Bebek Pantolon Modelleri

Hem tarzlarıyla hem de şıklıklarıyla göz dolduran bebek pantolonları birçok farklı çeşidi ile göz dolduruyor. Bu çeşitlilik tüketiciler için oldukça önemlidir. Bebeklerin pantolonları içerisinde rahat hareket etmesi, gelişimleri için oldukça önemlidir. Bebek keten pantolon çeşitlerinde yandan cepli modeller, önden cepli modeller bulunmaktadır. Özellikle renk çeşitliliği açısından her tarz talebi karşılayacak renkte pantolon satın almak mümkündür. Siyah, beyaz gibi pastel renk çeşitlerinin yanında pembe ve mavi gibi genel talebin yoğun olduğu renklerde bulunmaktadır. Patikli bebek pantolonu diğer pantolon çeşitlerinden farklı olarak çorapsız kullanım sağlamayı desteklemesidir. Bu model üzerinden istenilen renk ürün talep edilebilir. Bu özellikle rahat giydirilebilmesi, gün içinde anne ve babalara kolaylık sağlar. Çeşitler arasında yer alan modellerden bir tanesi de paça boyu farklı olan modellerdir. Ayak bileğinde biten modellerlerin yanında dizin hemen adlında biten pantolon modelleri de mevcuttur. Ceplere yerleştirilmiş şık aksesuarlı modeller bulunmaktadır. Kemer ile tasarlanmış modellerin yanında kemersiz modeller de bulunmaktadır. Cep ve paça bölümlerine farklı tarz işlemelerin yapıldığı modeller bulunmaktadır. Bebek kışlık pantolon çeşitleri, mevsim etkilerinden en iyi şekilde koruma sağlayan ürünlerdir. Ürünün özellikleri kışın soğuk aylarında bebeğinizi korurken, cildine ve hareket kabiliyetine uyumlu yumuşak dokuludur. Ayrıca mevsim geçişleri için de ayrıca kalınlık seviyesi tam ayarlanmış pantolon çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerde kumaş dokusu kadar kumaşın mevsimlere göre değişen kalınlık seviyeleri de özenle dikkate alınmaktadır.