/Content/themes/Lang/flags/svg/tr.svg
Ülke - Dil Ayarları Ülkeniz  
  • Mağazada Değişim
  • Hızlı Teslimat
Para Birimi
Şu an

mağazamızdasınız.
Başka Mağazaya Geçin
Mağazadan Alışveriş

Kız Bebek Şort

Ürün Sayısı 19

loading
Yukarı Git

Her yaşa, zevke ve tarza hitap eden nitelikli hazır giyim ürünleri üreticisi DeFacto, minik bebekler için hazırladığı koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Sevimli bebeklerin ihtiyacı olan hassas ve kullanışlı giyim ürünleri söz konusu olunca geniş bir yelpazeye sahip olan DeFacto’nun, erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı olmak üzere ürettiği alt ve üst giyim alternatifleri bulunuyor.
Anne baba olarak sen de bu çeşitlilikten yararlanabilir, bebeğin için en uygun kıyafet ve aksesuarları onun için seçebilirsin. Renkli, süslü ve göz alıcı giyinmeyi hak eden kız bebekler için tasarlanan şort modelleri, bebek koleksiyonları arasında en çok ilgi gören ürünlerden oluyor. Modeller, hem bebeğinin rahat hareket etmesini sağlıyor hem de kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Bebekler Şortlarıyla Her Zaman Çok Rahat
Kız bebek şortları denilince üründen beklenen ilk özellik mutlaka rahatlığı oluyor. Eğer bir anne olarak bebeğinin yaşına ve bedenine en uygun şortu seçersen, onun gün içerisinde konforlu vakit geçirmesini sağlayabilir, onunla beraber sen de güzel zaman geçirebilirsin. DeFacto’nun kız bebek şort modelleri arasında yer alan kadife şortlar, 3 aydan 36 aya kadar her bebeğin rahatlıkla giyebileceği beden seçenekleriyle sunuluyor.
Kadife, doku itibarıyla yumuşak bir kumaş olduğundan hem ılık hem de soğuk havalarda doğru parçalarla bir arada kullanılarak bebeğine farklı stil seçenekleri sunuyor. Bebeğin hassas cildiyle uyumlu özellikteki bu şortlar örme, fırfır ve düğme detaylarıyla dikkat çekiyor. Bu detaylar ürüne farklı bir hava katıyor ve diğerleri arasında fark yaratıyor. Pamuk yoğunluklu polyester karışımlı kumaş ürünü rahat ve kullanılabilir hale getiriyor.
Minik bebeklerin sıkılması ve rahatsızlık hissetmesini önleyen bu kumaş alışveriş esnasında ebeveynlerin tercih sebebi oluyor. Bu şortların beli lastikli olduğundan ergonomik olma özelliği de taşıyor. Günlük hayatta, parkta oynarken, yolculuk esnasında, doğum günü kutlamalarında, akşam gezintilerinde giymek için son derece uygun olan bu şortlarla, bebekler kendilerini iyi hissediyor.

 

Her Mevsim Giyilebilen Bebek Şortları
Kadife bir bebek şortu tek başına bebeğe giydirilebileceği gibi, soğuk havalarda altına tercih edilecek bir kışlık külotlu çorapla bir arada kullanılarak çok amaçlı hale getirilebiliyor. Böylece onu hem soğuktan koruyor hem de her mevsime hitap eden bir kıyafet haline gelmiş oluyor. Minik bebekler için onların hassas ciltlerine uygun ürünleri seçmek anne babalar için öncelikli konular arasında.
Kız bebek şortlarını seçerken yumuşaklığa, dokuya ve beden uygunluğuna dikkat etmek gerekiyor. Çocuğun vücuduna dar gelen bir ürün, ona gün içerisinde rahatsızlık hissi verirken büyük beden kalıba sahip ürünler ise gün içerisinde ona zorluk çıkarabiliyor. Şortlar, yapı itibarıyla kolay giydirilme özellikleri ile ve gün içerisinde hareket kolaylığı sağlamasıyla fark yaratmış oluyor.
Ele avuca sığmayan bebekler için vazgeçilmez giyim ürünlerinden olan şortlar emeklemeye veya yeni yeni yürümeye başlayan bebekler için olmazsa olmaz kıyafetlerden. Sürekli hareket halindeki minikler, kendilerini şortlarının içinde fazlasıyla rahat ve mutlu hissediyor. Şort, çok amaçlı özelliği ile bebek çantalarının ve tatil bavullarının baş köşesinde yerini alıyor. Titiz bir anne olarak sen de bebeğinin bedenine ve yaşına uygun renk seçeneklerine sahip şortlar arasından en beğendiğini onun için seçebilirsin.
Kız bebek şort fiyatları ve ürün detaylarına ulaşmak için, istediğin zaman DeFacto’yu ziyaret edebilirsin. Fiyat-performans açısından bakıldığında kaliteyi ulaşılabilir kılan tüm bebek ve çocuk ürünleri DeFacto’da seni bekliyor. Özellikle kız bebek şort indirimlerine hemen göz atabilir, nitelikli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsin.

Kapat