Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
80 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kız Bebek Giyim Tulum

Kız Bebek Fırfır Detaylı Tulum

59,99 TL
Sepette %25 İndirim
44,99 TL

Unisex Kısa Kollu Pamuklu Dokulu Kısa Tulum

69,99 TL
49,99 TL
Sepette %30 İndirim
34,99 TL

Kız Bebek Puantiyeli Askılı Tulum

69,99 TL
Sepette %40 İndirim
41,99 TL

Kız Bebek Kolsuz Çizgili Dokulu Kısa Tulum

69,99 TL
Sepette %45 İndirim
38,49 TL

Kız Bebek Pamuklu Uzun Kollu Çıtçıtlı Tulum

69,99 TL
49,99 TL
Sepette %20 İndirim
39,99 TL

Kız Bebek Kolsuz Dokulu Müslin Kısa Tulum

79,99 TL
Sepette %35 İndirim
51,99 TL

Kız Bebek Kolsuz Dokulu Müslin Kısa Tulum

79,99 TL
Sepette %40 İndirim
47,99 TL

Unisex Kısa Kollu Pamuklu Dokulu Kısa Tulum

69,99 TL
49,99 TL
Sepette %25 İndirim
37,49 TL

Kız Bebek Unicorn Desenli Kısa Çıtçıtlı Tulum

39,99 TL
29,99 TL
Sepette %20 İndirim
23,99 TL

Kız Bebek Minnie Mouse Lisanslı Kolsuz Kısa Pamuklu Tulum

59,99 TL
49,99 TL
Sepette %40 İndirim
29,99 TL

Kız Bebek Kolsuz Müslin Kısa Tulum

59,99 TL
Sepette %40 İndirim
35,99 TL

Kız Bebek Baskılı Bağlama Detaylı Çıtçıtlı Tulum

49,99 TL
29,99 TL
Sepette %20 İndirim
23,99 TL

Kız Bebek Kare Desenli Örme Elbise

29,99 TL
Sepette %20 İndirim
23,99 TL

Kız Bebek Kolsuz Fırfırlı Dokulu Kısa Tulum

69,99 TL
Sepette %35 İndirim
45,49 TL

Kız Bebek Düğme Detaylı Kolsuz Dokulu Tulum

59,99 TL
49,99 TL
Sepette %20 İndirim
39,99 TL

Kız Bebek Kolsuz Fitilli Örme Tulum

69,99 TL
Sepette %25 İndirim
52,49 TL
loading

Kız Bebek Tulum

Çocuklar için kıyafet seçiminde rahatlık ön planda olan bir etkendir. Kız çocuk tulum çeşitleri ise aileler tarafından çok fazla tercih edilen bir kıyafettir. Hem kaliteli kumaşları hem de şık görünümleri ile çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bir alternatiftir. Bu tulumlar hem çocuklar için hem de kız bebek tulum çeşitleri olarak tasarlanıyor. Çocuğunuzun yaşına uygun bir seçim yapmanız oldukça kolay. Tulum modelleri hem renk hem de tulumun tarzına göre farklılaşıyor. Bu noktada cıvıl cıvıl renkler ile tasarlanmış olan kız çocuk salopet modelleri dikkatleri çekiyor. Kız bebek salopet çeşitleri hem rahat hem de şık görünümle ön plana çıkıyor. Çocukların hareketini kısıtlamayarak onlar için rahat bir kıyafet alternatifidir. Tek parça olmaları ile ürünlerin her biri kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Kız Çocuk Tulum Modelleri

Kız çocukları için tasarlanan tulumlar, geniş bir model çeşitliliği ile satışa sunuluyor. Kız çocuk tulum modelleri içerisinde bulunan kız bebek astronot tulum çeşitleri çok fazla tercih ediliyor. Bu tulum modeli kış mevsimleri için oldukça uygun bir kumaş yapısıyla dikkatleri çekiyor. Bunların yanı sıra kız bebek yazlık tulum modelleri de oldukça ön planda. Yaz mevsimleri için tasarlanan bu modeller, terletmeyen kumaşlara sahip. Kız çocukları için tulum modelleri içerisinde şortlu modeller oldukça fazla. Şortlu modeller, yaz mevsimi için ideal kıyafetlerdir. Kız çocuk şortlu tulum çeşitleri içerisinde kot, kumaş veya çıtçıtlı tulumlar bulunmakta. Kış mevsimleri için tasarlanan kız bebek kışlık tulumlar ise, bebekleri soğuktan koruyor. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz bu model, farklı renklere ve tasarımlara sahip.

Kız Çocuk Jean Tulumlar

Kız çocuklar için tasarlanan jean tulumları hem gündelik olarak hem de özel günlerde çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. Kız çocuk jean tulum modelleri içerisinde hem salopet hem de düz modeller mevcut. Kot görünüme sahip olan bu kız çocuk yazlık tulum modelleri çok fazla tercih edilmekte. Kız çocuk jean salopet modeller, spor ve klasik bir tarz ile kız çocuklarının ilgisini çekiyor. Düğünlerde, özel günlerde çocuğunuz için tercih edebileceğiniz gibi günlük olarak da bu tulumları tercih edebilirsiniz. Rahat yapıları ve kaliteli kumaşları ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bir diğer model olan kız çocuk bahçıvan tulum çeşitleri de çok fazla tercih ediliyor. Bahçıvan model tulumlar, spor bir görünüme sahip olup her zaman tercih edilebilir. Çocuklar veya bebekler için tulum, oldukça pratik bir kıyafettir. Ailelerin gönül rahatlığı ile tercih etmesinin nedeni, çocukların bu kıyafetler ile rahat bir zaman geçirmelerinin yanı sıra şık bir kıyafete sahip olmalarıdır.

Her Mevsim Kız Çocuk Tulum Modelleri

Yazlık kız bebek tulum modelleri veya kız çocuk tulumları oldukça rahat kıyafetlerdendir. Bu modellerin içerisinde bahçıvan, salopet kız çocuk tulum modelleri bulunur. Sadece yaz mevsiminde değil kış mevsiminde de tulumlar tercih edilebilir. Kız çocuk polar tulum, en soğuk kış günlerinde korunaklı yapısıyla kolaylık sağlıyor. Bu ürünler arasından peluş kumaşa sahip modeller de ön plana çıkıyor. Kız çocuk peluş tulum modelleri çocukların kış mevsimini rahat geçirebilmeleri için uygun kıyafetlerdendir. Aynı zamanda bebekler için de çok fazla tercih edilen kız bebek kadife tulum modelleri, soğuk havalarda sıcak tutan bir yapıya sahiptir. Bunların yanı sıra her mevsim tercih edebileceğiniz kız çocuk tulum elbise modelleri, farklı kumaşlar ile tasarlanıyor. Bu modeller içerisinden şık, spor veya özel günlere uygun bir seçim yapmanız mümkün. Çocukların uyku dönemlerinde rahat etmeleri için tasarlanan kız çocuk pijama tulum çeşitleri de oldukça yumuşak kumaşlara sahip. Sizler de DeFacto farkı ile çocuğunuz için kaliteli bir tulum modeli seçebilirsiniz. Güvenilir ve ince tasarımlara sahip olan bu tulumlar yalnızca DeFacto’da!