Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Kız Bebek Plaj Giyim

13 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kız Bebek Giyim Yüzme Giyim

Kız Bebek Meyve Desenli Mayo

79,99 TL
Sepette %10 İndirim
71,99 TL

Kız Bebek Çilek Desenli Kısa Kollu Tulum Mayo

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Kız Bebek Disney Mickey & Minnie Lisanslı Mayo

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Kız Bebek Unicorn Baskılı Esnek Dokulu Mayo

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Snoopy Lisanslı Mayo

99,99 TL
Sepette %10 İndirim
89,99 TL

Kız Bebek Unicorn Baskılı Mayo

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Kiraz Desenli Mayo

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Desenli Bikini Takımı

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Esnek Dokulu Volanlı Mayo

129,99 TL
Sepette %20 İndirim
103,99 TL

Kız Bebek Flamingo Baskılı Esnek Dokulu Mayo

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Esnek Dokulu Meyve Desenli Mayo

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL

Kız Bebek Çilek Baskılı Esnek Dokulu Mayo

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Bebek Meyve Desenli Esnek Dokulu Mayo

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL
loading

Kız Bebek Mayo Bikini

Giydiğimiz ürünlerin cildimize etkisi olduğunun elbette herkes farkındadır. Peki, söz konusu bebekler olduğunda durum nasıldır? Biraz daha dikkate alınası ciddi bir mevzuya dönüşebilir. Sizin vücudunuz yaşadığımız yıllar boyunca bir şeylere adapte olmuştur. Ya da bunu başaramamışsa çeşitli savunma mekanizmaları üretmiştir. Bundan dolayı sizin uğrayacağınız zararla bir bebeğin uğrayacağı zarar elbette bir değildir. Bebekler küçücük elleri ve ayaklarıyla hareketler, yüzleriyle mimikler yapıp hiçbir şeyden habersiz çevresinde olup bitenleri izlerken siz ebeveynler onların sağlığını koruma muhafızları olursunuz. Peki, bu koruyuculuğu üstlenirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Örneğin bebeğe zararlı ya da faydalı olan giyim ürünlerini, bebeğin kolay giydirilmesi için nelerin tercih edilmesi gerektiğini, kaliteli bezin hangisi olduğunu ve beslenme ile alakalı birçok detayı biliyorsunuzdur. Peki bebeğiniz için en sağlıklı ve güzel mayo veya bikiniyi nasıl seçebileceğinizi biliyor musunuz?

Kız Bebek Mayo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeklerin cilt hassasiyeti oldukça yüksektir. Ebeveynlerin giyim konusunda çok dikkatli olmaları gerekir. Ayrıca bebek giyim ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken birçok hassas nokta vardır. Her detay atlanmadan gözden geçirilmeli ve olası her ihtimal düşünülmelidir. Yapılan bir hata bebeğe zarar verebilir. Küçük ve savunmasız bebeklerini sağlıklı büyütebilmek için fedakar ebeveynler her detaya hakim olurlar. Şimdi gelelim konumuza! Kız bebek mayo ya da kız bebek bikini tercih ederken bir ebeveyn nelere dikkat etmelidir? Öncelikle dikkat edilmesi gereken bebeğin hareketlerini kısıtlamayan ve rahatça ellerini, kollarını, bedenini kontrol edebildiği bir bebek yüzme mayosu olup olmadığıdır. Bebeklik dönemi refleksler dönemi olduğundan bebeğin hareket alanının geniş olması oldukça büyük önem taşır. Bu fırsatı bebeğe sağlayan bir bebek mayo gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. En önemli özelliklerden bir başkası ise bebeğinizin cildine uyumlu bir kumaş olup olmadığıdır. Bebeğinizin cildini rahatsız etmesi halinde bebeğinizin konforu bozulur ve cildinde kızarıklık gibi bazı hasarlara yol açar. Bu yüzden hassas ciltlere uyumlu kumaşlardan üretilmiş bebek yüzücü mayo tercih etmeniz bebeğiniz için çok iyi olur. Bir diğer özellik ise elbette şıklık… Sizin ve bebeğinizin plajın en şık anne-kızı olmasını sağlayacak bir mayo hiç de fena olmaz öyle değil mi? Tercih ederseniz bebek etekli mayo ile parlarken herkesi büyüleyecek ve zevkiniz takdir görecek.

Bebek Mayo Modelleri

Tahmin edersiniz ki hepsi renkli, desenli, hareketli ve iç açıcı… İnsanın kendi giyesi geliyor öyle değil mi? Çeşitli renklerle bezenmiş, çizgi film karakterleri ile süslenmiş, birçok tema ile alakalı bebek mayo modelleri bulmak mümkündür. İçinde birden fazla seçenek olan, ister bikini ister mayo olarak kullanılabilen bebek mayo takımı bulmak da mümkündür. Ayrıca baskılı değil de daha çok dikişle sabitlenmiş veya çıkartma şeklinde yapıştırılmış aksesuarları olan mayolar tercih ederseniz bebeğiniz için bir tehlike ihtimalini daha silip atarsınız. Eğer bunlar gibi modeller bulunmazsa aldığınız mayonun, boyası akmayacak, desenli bir mayo olduğundan emin olmanız gerekir. Çünkü o akan boya bebeğin cildine ciddi zararlar verebilir. Bebeklerin küçücük hava değişimlerinden veya hafif bir esintiden bile etkilendiğini biliyorsunuz. Bunun için de bir çözüm bulunur. Suyu emmeyen ve bebeğin vücudunda tutmayan bebek üşütmeyen mayo edinirseniz içiniz rahat bir şekilde bebeğinizi denize sokabilirsiniz. Bu mayo çeşidi suyu hapsetmeyen bir kumaştan yapılır ve su daha emilmeden kumaş tarafından dışarı atılır.

Bebek Mayo Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

Bebekler bulundukları dönem özelliği gereği buldukları her şeyi ağızlarına götürürler. Genellikle de küçük olan şeyleri direk mideye indirirler. Bu konuda oldukça dikkatli olunmalıdır ve çocuğun her türlü küçük ve zararlı nesneden uzak olması gereklidir. Örneğin mayo alırken üzerinde küçük pullar veya boncuklar varsa ve bu kolay sökülebilir gibi bir his veriyorsa hemen o bebek mayo modelini kafanızdan silmelisiniz. Çünkü bebeğin yuttuğu nesne gittiği organa zarar verebilir. Söz konusu bebeklerse ilk sırada önlemler vardır. Bir sonraki sırada ise estetik güzellik vardır. Bir başka konu ise, bebek mayo bez takmaya engel mi? Siz gerekli konforu ve hareket alanını bebeğinize sağlayacak bir kız bebek mayo seçtikten sonra bez kolaylıkla takılabilir. Bebeğe bez takmaya engel olacak olan bir mayo tercih etmemelisiniz. Mayo almaya giderken omuz ve bel ölçülerini alarak ona göre bir genişlikte mayo tercih edebilirsiniz. Hem de işinizi garantiye almış olursunuz. Bir önceki başlık altında bahsettiğimiz bebeklerin üşüme olayı ile ilgili bir çözüm önerisi daha verelim size. Birçok bikini veya mayo almanızda fayda var. Çünkü denizden çıkıp vücudunun ve mayosunun ıslaklığıyla kalması bebeğiniz için çok sağlıklı olmayacaktır. Denizden çıkar çıkmaz plaj havlusu ile kurulayıp bir diğer mayo veya bikiniyi giydirebilirsiniz. Hem kumsalda oynarken üşümekten titremeyecek hem de oyununa odaklanabilecektir. Ve en önemlisi hasta olmayacaktır. Güzel ve eğlenceli bir günün sonunda kimse hasta olmak istemez… Bu yüzden önlemler dikkatle alınmalıdır.

Bebeğiniz İçin En İyi Mayo Modelleri DeFacto’da

Bebeğinizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu olması sizin için oldukça önemlidir olur. Bebeğinin ağlaması, en endişe verici doğal afetten bile daha fazla korkutur bir ebeveynin yüreğini. Çünkü dünya demek, bebeği demektir. Sizin için de öyle olduğunu düşünüyoruz. Eğer bu yazıyı okuyorsanız zaten bebeğinizle alakalı her şeyi kontrol altına almış, düşünceli ve mantıklı bir ebeveynsinizdir. Mutlu ve eğlenceli olmasının yanında konforlu ve sağlıklı bir yaz tatili için bebeğinize özel bikini kriterleri oluşturmuşsunuzdur. Bebeğinizin sağlığını nasıl daha iyi koruyabilirsiniz, bebeğinizin konforunu nasıl sağlayabilirsiniz ve bebeğinizin hem mutlu hem de koruma altında olmasını nasıl mümkün kılabilirsiniz gibi birçok soru işareti yanıtını bulmuştur umarız ki. Kafamızda oluşan resim şu şekilde: her ayrıntıyı bir kenara not almışsınız ve en iyi bikiniyi bulmak için hazırda bekliyorsunuz. Bebeğiniz her şeyin en iyisini hak ediyor ve sizde bu en iyiyi sağlayacak güç var! Hemen bu faaliyetinizi kolaylaştıralım! Bebeğiniz için şık ve sağlıklı bikinileri nereden mi bulacaksınız? Elbette DeFacto! Bebeğinizin hassas cildi ile uyumlu bebek mayo modelleri için DeFacto’yu gönül rahatlığı ile ziyaret edebilirsiniz. Göz alıcı olacağından ve bebeğinizin güzelliğine güzellik katacağından eminiz. Bebek mayo takımı, bebek yüzücü mayo, bebek mayo bikini modelleri için hemen göz atın deriz. Bebeğinizi plajın parlayan yıldızı yapacak mayo için DeFacto’yu ziyaret edin!