Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
23 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Şık Tasarımlarla Kız Çocuk Bikini

Yazın bunaltıcı sıcağında havuz ve denizlerde serinlemek yetişkinler kadar çocukların da ihtiyacıdır. Kız çocuklarının plajlarda giyebilecekleri kız çocuk bikini çeşitleri bu eğlenceli anlara eşlik eder. Genellikle mayo ve bikini olarak tasarlanan plaj giysileri kız çocukları tarafından severek kullanılır. Birbirinden şık ve sevimli tasarımlar aynı zamanda rahatlıklarıyla da öne çıkar. Kız çocuklar için bikini seçimi yapmak yetişkinlere kıyasla çok daha hassas olunması gereken bir konudur. Seçim yaparken çocuğunuzun yaşını, boyunu ve kilosunu göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir. Kız çocuk bikini genellikle yaz kullanımı için tercih edilse de kışın kapalı alanlarda yüzmek için kullanılan bikini modelleri de vardır. Kullanım amacı belirlendikten sonra birbirinden renkli kız çocuk bikini modelleri arasından gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz.

Sahillere Renk Katan Kız Çocuk Bikini Modelleri

Çocukların hareketli yapıları göz önünde bulundurularak tasarlanan kız çocuk bikini modelleri çok çeşitli alternatiflerle beğeniye sunulur. Öncelikli amaç çocukların plaj ve havuzlarda rahat hareket edebilmesidir. Bu nedenle mayonun kumaş dokusu ve tasarımı hareket özgürlüğü sunacak formdadır. Bikiniler yüzerken suyun içerisinde özgürce hareket etme imkanı sunar. Böylece çocuklar suyun keyfini doyasıya çıkarabilir. Anne babalar çocukları için tatil hazırlığı yaparken alternatif olarak birkaç bikini birden yanlarında taşır. Su içinde kullandıkları bikiniler farklı iken su dışına çıktıklarında daha farklı bir modeli tercih edebilirler. Şık tasarımlarıyla öne çıkan kız çocuk bikini modeli buna örnek gösterilebilir. Çocukların sevdikleri baskılarla enerjisi artırılan bikiniler esnek kumaş yapısına sahiptir. Böylece çocuklar yüzerken, koşarken, zıplarken hareketlerini engelleyecek bir sıkıntıyla karşılaşmaz. Hassas cilde sahip olan çocukların güneş ışığına maruz kalmalarını minimuma indiren modeller vardır. Etekli bikini tercihiyle çocuğunuzun narin cildi için tam koruma sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklarınız güneş altında güvenle oynarken siz de tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kız Çocuk Bikini Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocukların en çok sevdiği yaz aktivitesi deniz ve havuz kenarlarında geçirdikleri zamanlardır. Çocukların bu sevdikleri zamanlarda kullanabilecekleri kız çocuk giyim kategorisinde birçok alternatif yer alır. Birbirinden eğlenceli ve hoş baskıların yer aldığı çocuk bikini modelleri bu alternatiflerden sadece biridir. Renkli tasarımlarıyla öne çıkan bu giyim parçaları çocukların hayal dünyasının yansımasıdır. Lol bebek, frozen, unicorn gibi en sevdikleri figürlerle süslenen mayolara püskül ve fırfır detaylarıyla sevimli bir görünüm kazandırılır. Bikini seçimi yaparken göz hoş görünmesinden önce dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli kumaş dokusuna sahip olmasıdır. Çocuk teni oldukça hassastır. Dolayısı ile tenle temas ettiği zaman cilde zarar verebilecek dokuya sahip olmayan kumaş türlerini tercih etmek daha doğru olur. İçinde kendilerini rahat hissedebilecekleri özenli dikişlere sahip bikiniler tercih edilmeli. Önemli olan konfor olduğu için üzerinde taşlar, boncuklar, büyük aksesuarlar bulunan ürünlerden ziyade sade seçeneklere yönelmelisiniz. Son zamanlarda sağladığı rahatlığın yanı sıra şıklığıyla da öne çıkan kız çocuk mayo ve bikiniler sayesinde minikler plajların parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Çocukların yaşı ile orantılı olarak boy ve kilo durumuna göre seçim yapmak gerekir. Özetlemek gerekirse; kız çocuğunuz için bikini seçimi yaparken kendi zevkinizden önce göz önünde bulundurmanız gereken onun ihtiyaçlarıdır.

Kız Çocuk Bikini Fiyatları

Kız çocuk bikini fiyatları hitap ettiği yaş aralığına ve modeline göre çeşitlilik gösterir. Bu nedenle kız çocuk bikinileri için standart bir fiyat belirlemek mümkün olmayabilir. Parça sayısı, modelleri ve kumaş kalitesine bağlı olarak oldukça geniş bir yelpaze söz konusudur. Bu geniş yelpaze sayesinde bütçenize uyum sağlayabilecek aynı zamanda da çocuğunuzun ihtiyacına cevap verebilecek bir kız çocuk mayo seçimi yapabilirsiniz. Keyifli bir tatil kız çocuğunuz için yapacağınız bikini seçimini birlikte yapabilirsiniz. Ürün kumaş kalitesi ile ilgili fikri olmasa dahi renk ve desen seçiminde söyleyeceği bir şeyler mutlaka olacaktır. Söz konusu kız çocukları olduğunda karşınıza pek çok alternatif bikini modeli çıkar. Kız çocuk şortlu bikini modeli bu sayılanlar arasında rahat kullanımıyla öne çıkar. Fiyatlar tam sezonu veya sezon sonu olmasına bağlı olarak da değişebilir. Sezon sonu kampanyalarını takip ederek sen sevdiğiniz bikini modeline farklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bikiniler en çok tercih edilen kız çocuk yazlık giyim ürünüdür. Bununla beraber mayolar da çok tercih edilenler arasında yerini alır. Doğru seçim yapabilmek için detaylı ürün açıklamalarını ve görselli inceleyebilirsiniz. Ayrıca kararsız kaldığınız anlarda ürünleri daha önce satın alan kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar yol gösterici olabilir. Çocuğunuzu en az sizin kadar düşünen DeFacto’nun eşsiz kız çocuk bikini modellerine göz atabilir ve en farklı fiyat avantajlarıyla akıllı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.