Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
37 Ürün Sayısı
Görünüm:

Kız Çocuk Crop Desenli Kısa Kollu Gömlek

79,99 TL
Sepette %30 İndirim
55,99 TL
+5

Kız Çocuk Crop Uzun Kollu Gabardin Gömlek

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL
+2

Kız Çocuk Regular Fit Cepli Uzun Kollu Suni Deri Gömlek

169,99 TL
Sepette %20 İndirim
135,99 TL
+1

Kız Çocuk Kare Desenli Crop Uzun Kollu Flanel Gömlek

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL
+1

Kız Çocuk Crop Uzun Kollu Gabardin Gömlek

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL
+2

Kız Çocuk Crop Uzun Kollu Gabardin Gömlek

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL
+2

Kız Çocuk Kare Desenli Crop Uzun Kollu Flanel Gömlek

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL
+1

Kız Çocuk Relax Fit Renk Bloklu Gömlek

99,99 TL
Sepette %30 İndirim
69,99 TL

Kız Çocuk Desenli Crop Uzun Kollu Muslin Gömlek

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL

Kız Çocuk Bağlama Detaylı Kolsuz Gömlek

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Çocuk Çizgili Bağlama Detaylı Kolsuz Gömlek

79,99 TL
Sepette %30 İndirim
55,99 TL
+1

Kız Çocuk Relax Fit Renk Bloklu Gömlek

99,99 TL
Sepette %30 İndirim
69,99 TL

Kız Çocuk Crop Uzun Kolu Gömlek

99,99 TL
Sepette %10 İndirim
89,99 TL
+1

Kız Çocuk Çizgili Bağlama Detaylı Kolsuz Gömlek

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL
+1

Kız Çocuk Yazı Desenli Crop Uzun Kollu Gömlek

29,99 TL
Sepette %10 İndirim
26,99 TL
loading

Onlarca Çeşit Sunulan Kız Çocuk Gömlek

Kız çocuk gömlek kategorisinde yer alan güncel durumda birbirinden farklı ürünler sunuluyor. Bu ürünlerin tamamında farklı beden seçenekleri ve farklı renk seçenekleri yeri alıyor. Ürünlerin çeşitli filtreleme özellikleri mevcut. Bu özellikleri kullanarak aramalarınızı küçültebilirsiniz. Özellik sayesinde seçim yapmanız kolaylaşacak hatta arama kriterlerinize özel hale gelecektir. Çocuk gömlek kategorisinde hem erkekler için hem kızlar için ürünler görmeniz son derece olasıdır. Bu sebeple aramalarınız kız çocuk olarak yapmak sizlere daha doğru sonuçlar gösterecektir. Kız çocuklar için özel olarak ayılmış bu alanda gömlek kategorisi başlıca farklı bir alanda yer alıyor. Gömlek araması yapabilmek için ya genel arama yapmalısınız ya da kız çocuk kategorisinden gömlek sekmesini işaretleyerek arama yapmalısınız. Bu sayede aramanızı basite indirebilirsiniz. Aynı zamanda da ürünlerinizi sizin istediğiniz kriterlerde sıralama şansı bu web sitesinde sizlere sunulmaktadır. Filtreleme özelliğini kullanarak gömlek modelleri içerisinde kendinize özel bir sıralama oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu sıralamada, artan ya da azalan olarak yer alan bir fiyat sekmesi sıralaması mevcut olarak yer alıyor. Yine diğer bir sıralama kriteri olarak önerilen veya gelişmiş sıralama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler sayesinde ürünlerinizi tercih etmeniz daha kolay hale gelebileceği gibi, sipariş aşamasındayken karışıklığa sebebiyet verebilecek farklı model gruplarını görmeden yalnızca ilgi alanınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Çocuk Gömlek Modelleri

Kız gömlek çeşitlerinde farklı kesim ve renklere sahip ürünler yer alıyor. Bu ürünler farklı renk seçenekleriyle hizmete sunuluyor. Aralarında farklı model seçeneklerinin de bulunduğu bir ürün grubu olarak bizleri karşılıyor. Aramalarınızda belirli renkler üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda incelemiş olduğunuz gömlek kategorisinde yer alan “renk” butonuna tıklayarak sizin için uygun olan renkleri görüntüleyebilirsiniz. Bu alanda güncel durumda baktığımızda 14 adet renk seçeneği siz müşterilere sunuluyor. Bunlar arasında seçim yapmak istemezseniz veya yalnızca bir tane renk grubundaki modelleri görüntülemek isterseniz, görüntülemek istediğiniz renk grubunu işaretleyerek birbirinden şık modelleriyle satışa sunulan kız çocuk gömlek modelleri ekranınıza yansıyacaktır. Dilerseniz arama butonuna aramak istediğiniz renk grubunu yazarak da sadece o renk grubundaki ürünleri listeleyebilirsiniz. Hemen her kategori için anlatmış olduğumuz iade hakları bu kategoride de sizlere sunuluyor.

13-14 Yaş Gömlek Modelleri

14 yaş gömlek modelleri kapsamında yer alan güncel değerlendirmede 10 dan fazla ürün sunuluyor. Bu ürünler arasında 11 farklı renk seçeneği bizlerle buluşuyor. Bu renkler genelde açık tonlu renkler olabildiği gibi zaman zaman koyu renk olarak da görülebiliyor. Güncel olarak şu an satışa sunulan ürünlerin renk çeşitleri şu şekilde sıralanabilir; bej, lacivert, sarı, bordo, mavi, turkuaz, ekru, mor, yeşil, gri ve pembe. Bu ürünler arasında seçim yaparken dilediğiniz renk grubunu ayrı olarak listeleyebilirsiniz. 13/14 yaş kategorisinde sunulan çok çeşitli ürünler mevcut bunların model isimleri şöyle adlandırılıyor; kız çocuk çiçek desenli bağlama detaylı kısa kol gömlek, kız çocuk bağlam detaylı kolsuz gömlek, kız çocuk desenli bağlama detaylı gömlek, kız çocuk puantiye desenli bağlama detaylı gömlek, kız çocuk bağlama detaylı kolsuz gömlek, kız çocuk bağlama detaylı çizgili kolsuz gömlek, kız çocuk bağlama kız çocuk çiçek desenli bağlama detaylı gömlek, kız çocuk bağlama detaylı kolsuz gömlek, kız çocuk çiçek desenli bağlama detaylı kolsuz gömlek, kız çocuk çizgili bağlama detaylı kolsuz gömlek. Tüm modellerde farklı renk grupları sizleri karşılayabilir. İhtiyacınız olan beden seçimini yaptıktan sonra ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Tarz ve model olarak zengin bir yelpazeye sahip ürünler arasında 13 yaş gömlek kategorisi de konumlandırılmış.

10 Yaş Gömlek Modelleri

Kız çocukları için ayrılmış olan bu alanda her yaş grubuna göre farklı veya aynı sınıfta konumlandırılabilecek ürünler yer alıyor. 10 yaş kategorisinde yer alan 10/11 yaş sekmesi içerisinde konumlandırılmış olmasıyla birlikte hem 11 yaşındaki kız çocukları için hem de 10 yaşındaki kız çocukları için ürünler sunuyor. Bu sunulan gömlek modellerinin tamamı şık tasarımlarının ötesinde oldukça da tarz durabiliyorlar. Güzel bir kombinleme ile oldukça başarılı birer parça haline gelebilen bu ürünler yalnız başlarına da oldukça iddialı olabiliyorlar. Ürünlerin tamamında konfordan ödün verilmeyen tasarımlar kullanılmış olması ürünlerin tercih edilmesi noktasında müşterileri biraz daha ön plana çekiyor. Tasarımın başarılı olduğu parçalarda konforun ön planda olması müşteriler için fazlasıyla önemli birer kriter olarak nitelendirilebilir. Bu tarz parçalarda şıklık kadar ince tasarım detayları da ön plana çıkıyor. Bu konuda oldukça başarılı olan DeFacto web sitesindeki ürünler uygun fiyatlarıyla kendilerine alıcı bulabiliyor. Küçük yaş gruplarındaki çocuklara da hizmet veren bu alanda 4 yaş gömlek kategorisinde de ürünler bulabilmek mümkün. Web sitesi içerisinde güncel durumda 3/4 yaş grubundakiler için fazla çeşit bulunmuyor. Ancak bunlar devamlı değişebilen etkenler olduğundan ötürü ihtiyacınız olan ürünlerin listelenip listelenmediğinizi farklı zaman dilimlerinde siteye girerek kontrol etmek sizlerin yararına olacaktır. Site içerisinde sunulan tüm ürünler farklı beden gruplarıyla hizmet verebiliyor.

12 Yaş Gömlek Modelleri

13 yaş grubunda yer alan dönemin trend renklerini kapsayan ürünleri özel arama yöntemi ile liste olarak görebiliyorduk. Buna örnek olarak 13 yaş beyaz gömlek kategorisini gösterebiliriz. Aynı yöntemler yine 12 yaş kategorisinde de işinize yarayabilir. Dilediğiniz ürünleri, dilediğiniz listede sıralayabilirsiniz. Üstelik bu sıralamayı tamamen kişisel fikirlerinize ve kendi tarzınıza göre yapmanız mümkün hale getirilmiş. Kız çocuk beyaz gömlek kategorisinde yer alan birden fazla model seçeneği site içerisinde kız çocuk bölümünde konumlandırılmış vaziyette sunuluyor. Buradan dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ürünleri seçerken karmaşıklık yaşamamak adına sadece ihtiyacınız olan grupları listeleyebilirsiniz. Sezonun trend ürünlerini görüntülemek için “çok satanlar” ibaresine tıklamanız yeterli olacaktır. Kız çocuk gömlek kategorisinde yer alan ürünlerin güncel durumda 40 adet olarak listelendiğini söylemiştik. Bu ürünlerin geneli şu şekilde isimlendiriliyor; kız çocuk çiçek desenli bağlama detaylı kısa kollu gömlek, kız çocuk çiçek desenli gömlek, kız çocuk bağlama detaylı düz kolsuz gömlek, kız çocuk çiçek desenli gömlek, kız çocuk basic uzun kol gömlek, kız çocuk kolsuz bağlama detaylı gömlek, kız çocuk bağlama detaylı kolsuz gömlek, kız çocuk askılı jean bluz, kız çocuk Snoopy lisanslı kısa kollu gömlek, kız çocuk bağlama detaylı çizgili kolsuz gömlek, kız çocuk bağlama detaylı kısa kollu gömlek, kız çocuk bebe yaka volan detaylı uzun gömlek mdelleri web sitesinde satışa sunuluyor.