Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
147 Ürün Sayısı
Görünüm:
Seçili Filtreler: Kız Çocuk - Genç Kız Giyim Tayt

Kız Çocuk Çiçek Desenli 2'li Tayt

99,99 TL
Sepette %20 İndirim
79,99 TL

Kız Çocuk Slim Fit Ayıcık Baskılı Uzun Tayt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Çocuk Basic Biker Tayt

39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL
+16

Kız Çocuk Looney Tunes Lisanslı Uzun Tayt

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Çocuk Kral Şakir Lisanslı Uzun Tayt

79,99 TL
Sepette %20 İndirim
63,99 TL

Kız Çocuk Slim Fit Köpek Baskılı Uzun Tayt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL

Kız Çocuk Slim Fit Uzun Tayt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL
+1

Kız Çocuk Regular Fit Kapri Boy Tayt

39,99 TL
Sepette %30 İndirim
27,99 TL
+7

Kız Çocuk Slim Fit Baskılı Biyeli Uzun Tayt

59,99 TL
Sepette %20 İndirim
47,99 TL
+2
loading

Kız Çocuk Tayt Modelleri

Günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş olan kıyafetlere göz atıldığında taytlar ön plana çıkıyor. İnsanların hem şıklığı hem de konforu aradığı bir giyim anlayışına yönelmesini bu yükselişin bir nedeni olarak göstermek mümkündür. Taytlar, spordan günlük yaşama kadar pek çok alanda kullanılabilen, farklı tarzlara uyum sağlayabilen parçalardır. Sahip olduğu esnek yapı sayesinde geniş bir hareket alanı sunarken şıklığınızdan da ödün vermemiş olursunuz. Kıyafetler, tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar için de ihtiyaçtan fazlasıdır. Çocuklar sadece rahat edebilecekleri ya da ihtiyaçlarını görecek kıyafetleri değil, aynı zamanda hoşlarına gidecek olan kıyafetleri giymek istiyorlar. Bu noktada taytlar, sizin çocuğunuz için istediğiniz konforu sunar. Aynı zamanda çocuğunuz aradığı renkleri, desenleri de taytlarda bulabilir. Bu nedenle özellikle kız çocuk için tayt son derece iyi bir seçimdir.

İşlevsel ve Rahat Kız Çocuk Tayt Modelleri

Yetişkinlerden çocuklara kadar, kıyafet seçimi yaparken en çok dikkat edilen konuların başında işlevsellik gelir. Kıyafetlerde işlevselliği sağlayan birkaç temel unsur bulunur. İlki çok kez giyilebilir olması. Bazı parçalar günlük hayatın bir parçası haline gelemez ve aldıktan sonra birkaç kez giyilip bir kenara atılır. Bunun yaşanmaması adına günlük hayatta yeri olan giysiler hep bir adım öndedir. İşlevselliği sağlayan ikinci nokta ise diğer kıyafetlerle uyumdur. Renk, kalıp ve kumaş açısından dolabınızdaki parçalarla uyum sağlayabilecek, birden fazla kombininize dahil edebileceğiniz parçalar işinizi kolaylaştıracaktır. Son olarak rahatlıktan bahsedilebilir. Her ne kadar pek çok kıyafetle uyumlu bir parça olsa da giyen kişi içinde rahat değilse tüm işlevsellik kaybolacaktır. Özellikle rahatlık, biricik çocuklarınız için kıyafet alırken en önemli hususlardan biridir. Taytlar ise bu üç unsuru da bir arada sunan harika parçalardır. Kız çocuk tayt kategorisinde birçok ürüne sahiptir. Her yaştan kız çocuğu için uygun olarak geliştirilmiş bu ürünler geniş bir yaş aralığıyla sunulur. Bu sayede beden konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca her çocuğun zevkine ve ihtiyacına uygun bir taytı da DeFacto’da bulabilirsiniz. Günlük hayatını kısıtlamayacak bir şekilde rahat kıyafetler giydirmek çocuğunuz için en iyisidir. Bu sebepten ötürü, hareket alanını geniş kılan taytlar onu mutlu edecektir. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin favorisi konumuna gelmiş olan klasik siyah bir tayt, çocuğunuza pantolonların varlığını bile unutturabilir. Çocuklar tarafından da çok sevilen ve oldukça popüler olan pembe kız çocuk taytları ve parlak taytlar da iyi bir seçimdir. Hem onların isteklerini hem de rahatlığını sağlayacak olan kız çocuk parlak tayt kızınızı mutlu etmek için harika olabilir.

Rengarenk Kız Çocuk Taytları

Çocuklar kıyafet seçerken ne kalitesine ne de başka unsurlara bakarlar. Sadece içinde rahat ettikleri bir kıyafet olması ve desenleriyle, renkleriyle ona hitap etmesi yeterlidir. Daha bebeklikten itibaren dolaplarda yerini alan taytlar pek çok desenle birlikte sunulur. Özellikle de 2 yaş, 4 yaş tayt seçimlerinde canlı ve parlak renklerin öne çıktığı yaşlardır. Pek çok farklı tayt kesiminde rahatlıkla harika tasarımları buluşturur. Çizgi film karakterlerinden çiçek desenlerine, yazılı baskılardan puantiyelere kadar çocuğunuzun seveceği sevimli birçok deseni bulabilirsiniz. Bu nedenle çocuğunuzla alışveriş yaparken taytlara bayılacaktır. Sizin içiniz de hem rahatlığı sağlandığı için hem de istediği bir tayt aldığı için rahat olur. Yaşları büyüdükçe kendi tarzlarını ortaya koyan ve daha kişisel tercihlere giden çocuklar, her açıdan kendilerine uygun kıyafetleri seçebilir. 12, 13 yaş tayt modelleri artık küçük çocukluktan sıyrılan ve genç bir birey olma yolunda ilerleyen çocuklarınız için ideal bir seçimdir. Bu yaş aralığından sonra daha sade ve desenleri de çocuk taytları gibi yoğun olmayan modeller seçilir. Örneğin, 7 yaş tayt modellerinde çizgi film karakterleriyle dolu bir tayt tasarımı öne çıkar. Buna karşın 14 yaş tayt modelleri için tek renk ve daha az baskının öne çıktığı tasarımları değerlendirilir.

Esnek ve Şık Kız Çocuk Taytları

Spor yapmak, çocuklar için sağlıklı ve gerekli bir aktivitedir. Spor