Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
10 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Yetişkin, genç ve çocuklara yönelik nitelikli hazır giyim ürünleriyle dikkat çeken DeFacto, geniş alternatiflere sahip kıyafet ve aksesuar koleksiyonlarıyla herkese hitap etmeye devam ediyor. Farklı tarz ve zevke sahip olan ve modaya uygun, ulaşılabilir ürünlere yönelmek isteyenleri memnun eden tasarımlar, koleksiyon parçalarını ön plana çıkarıyor.
Minik çocuğuna rahat ve eğlenceli kıyafetler giydirmek isteyen seçici annelere seslenen, kız çocuklar için özel olarak tasarlanan ürünler, DeFacto’nun geniş ürün yelpazesinde yerini alıyor. Kız çocukları giyimine çok dikkat ediyor ve her zaman güzel görünmek istiyor. Yaz mevsiminin olmazsa olmazı yüzme şortları, giyimine düşkün kız çocuklar için tatil alışverişi yaparken en çok tercih edilen parçalar olmaya devam ediyor. Sen de rengarenk ve rahat yüzme şortlarını kız çocuğun için gönül rahatlığıyla seçebilir, böylece onun tatilini mutlu geçirmesini sağlayabilirsin.

 

Yaz Tatillerinin Olmazsa Olmazı: Yüzme Şortları

Çocuklar için tatilin eğlence demek olduğunu en iyi anneler biliyor. Özellikle süslerine ve güzelliklerine daha düşkün olan kız çocukları için, tatilde geçen zamanın eğlenceli olması büyük önem taşıyor. Yılın en çok beklenen zamanı olan yaz tatili, kız çocukları için istediklerini yapacakları ve gönüllerince eğlenip yeni arkadaşlıklar kuracakları bir zaman dilimi anlamına geliyor.
Günün büyük bir bölümünün geçirildiği plajlarda en sevilen aktivitelerden birisi, şüphesiz yüzme. Denizde veya havuzda zaman geçirirken giyilmek üzere üretilen kız çocuk yüzme şortlarında ilk dikkat edilecek özellik ise rahatlık olarak karşımıza çıkıyor. DeFacto’nun çocuklar için özel ürettiği yüzme şortu modelleri büyük ölçüde konfor odaklı tasarlanıyor. Şortların bel kısmının lastikli olması sayesinde çocuklar konforlu bir şekilde zaman geçirebiliyor. Bel kısmının lastikli biçimde üretilmesi aynı zamanda fonksiyonel bir özellik taşıyor ve ürünün yüzerken veya kumsalda oynarken kolay kolay deforme olmasını engelliyor. 
Materyal olarak %100 polyesterden üretilen kız çocuk yüzme şort modelleri her yaştan çocuk ve gencin bu ihtiyacını çok iyi bir şekilde karşılıyor. Deniz ve havuzda kullanıma uygun olan bu şortları sen de sevimli kız çocuğun için tercih edebilir, anne olarak onun yüzme keyfine keyif katabilirsin.

 

Rengarenk Çocuk Yüzme Şortlarıyla Plajlar Renkleniyor

Yüzme şortları, plajda neşeli vakit geçirmek isteyen çocukların ve onlarla beraber huzurlu bir zaman dilimine sahip olmak isteyen annelerin, plaj çantası hazırlarken ilk olarak tercih ettikleri ürünlerin başında geliyor. Turkuaz, pembe, turuncu gibi neşeli ve canlı renk seçenekleriyle göz dolduran yüzme şortlarının uzun ve kısa boy seçenekleri de bulunuyor.
Kız çocuk kısa yüzme şortu boy olarak kısa modelleri sevenlerin ilgisini çekiyor. Nispeten daha küçük yaşta bir kız çocuğu sahibiysen, bu modellere mutlaka göz atman her anlamda işini kolaylaştırıyor. Daha uzun modelleri sevenler için ise kız çocuk uzun yüzme şortu tam da genç kızlığa adım atan kızın için ideal. Plajda veya havuzda rahat hareket etme imkanı sağlayan bu trend yüzme şortları, yan kısımlarında bulunan beyaz çizgi detayıyla fark yaratıyor. Sadece yüzerken değil, kumsalda oyun oynarken de vücudu sıkmayan, rahatsız etmeyen ve çocukların üzerinde fazlalıkmış hissi vermeyen şortlar tercih sebebi oluyor.
Çocuklar, yüzme şortlarını plaj dışında sabah kahvaltısında, öğle yemeğinde veya keyifli gezintiler esnasında da giyebiliyor. Doku itibarıyla çabuk kuruyan DeFacto yüzme şortları, çok amaçlı kullanım imkanı sunan detaylarıyla hemen her koşulda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Kız çocuk yüzme şortu fiyatları ve ürün detaylarını daha yakından incelemen için, güvenli alışveriş imkanıyla DeFacto her zaman seni bekliyor.