Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP

Nihan Peker Elbise Koleksiyonu

9 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

DeFacto & Nihan Peker Koleksiyonu

Elbiseler hem geniş kullanım alanına sahip olan parçalar olması sebebiyle hem de kombinlenebilme olanaklarının fazla olması sayesinde gündelik hayatta veya özel gün tercihlerinde sıklıkla tercih edilen kıyafetler arasında yer alır. DeFacto kalitesinin Nihan Peker tasarımları ile buluştuğu bu koleksiyonda birbirinden farklı model ve stil barındıran elbiselere karşınıza çıkıyor. Dökümlü kumaşların hakim olduğu ya da şık detaylar barındıran modeller ile özel günlere eşlik edecek tasarımların yanı sıra, daha günlük ya da rahat kombinler oluşturabilecek kumaş ve desen tercihleri barındıran tasarımlara da yer veriyor. Midi, kısa ya da uzun boylardaki modeller arasında farklı tarzlara, renk tercihlerine ya da detaylara önem veren kişilere uygun pek çok elbise özgün tarzlarıyla beğeniye sunuluyor. Dokuma kumaş elbise çeşitleriyle de dikkat çeken koleksiyon, her tarza uyum sağlayacak ürünler ortaya çıkarıyor.
Dokuma kumaş, şifon kumaş, viskon karışımlı dokuma kumaş gibi farklı kumaş tarzlarına sahip olan DeFacto Nihan Peker Koleksiyonu içerisinde farklı yaka ve kol modellerine sahip tasarımlar ile son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Balon kollu elbise modelleri içerisinde yer alan uzun, kat kat ya da şifon kumaş elbise ile farklı modeller içerisinden seçim yapılabiliyor. Bu modellerdeki kol detayları ile tasarımın yarattığı etki güçlenirken bu özgün detaylar ile farklı anlara hitap eden kombinler yaratma imkanı doğuyor.
Aynı şekilde, volan kollu elbiseler içerisinde yer alan V yakalı midi elbise modelleri ise belde barındırdığı drape detayları ile vücuda oturan bir tasarım sunuyor. V yakalı tasarımlar koleksiyon parçaları içerisinde ayrıca kısa puf kollu elbise ve kloş etekli elbise türleri kol tasarımlarındaki ve desenlerindeki farklılıklar ile yer alıyor. V yaka kesimi genel olarak boynu daha uzun gösteren yapısı ile kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilirken özellikle şık ortamlarda rahatlıkla ön plana çıkabiliyor. Özellikle puantiyeli midi elbise çeşitleri V yaka ile birleştirilen tasarım çizgisi kadınlar için özel buluşmalara, kutlamalara eşlik edebilecek bir stil de sunuyor.

Özgün Nihan Peker Tasarımları

Pek çok kadının dolabında ona farklı stillerde eşlik edecek elbise modelleri yer alır. Kimi zaman şık bir davete giderken, kimi zaman arkadaşlarla buluşmak için, kimi zaman özel bir günü kutlamak için ya da iş yaşamında birinci tercihler arasında bulunan bu kıyafetler geniş tasarım özelliklerini sunan ürünlerdir. Nihan Peker, DeFacto birliği ile oluşturduğu koleksiyonunda kadınların beğenilerine göre farklı kesim, boy, renk, desen çeşitleri sunuyor. Tasarımlarında sadeliği ön plana çıkaran modeller bulunurken inci detaylı elbise gibi daha farklı çizgileri birleştiren modellere de yer veriyor. Bu tasarımlar dışında ayrıca farklı taş detaylarını barındıran modeller de koleksiyonda mevcut.
İnci ve taş detaylı askılı piliseli elbise çeşitlerinde yer alan tasarım dokunuşları, sadelik ile taş detayların uyumunu gözler önüne seriyor. Kıyafetlerin tamamlayıcılarından olan aksesuar tercihleri ile bu midi elbiseler hem özel günlerde hem de daha günlük tercihlerde öne çıkabiliyor. Elbiselerdeki kol ve boy detayları fiziksel görüntünün etkisini değiştiren yapıya sahipken tasarımların üzerinde yer alan ince işleme ve detaylar stili güçlendiren ince farklılıklar barındırıyor. Nihan Peker, tasarımlarında yer verdiği kolsuz ve yakası bağlamalı elbise modellerini, zarafetinize eşlik edebilecek tasarımlarıyla bu koleksiyonda sunuyor.
Yaka detayı bulunan ürünlerde şifon kumaş ile yumuşak ve ipeksi bir görünüm görülebiliyor. Aynı şekilde, viskon karışımlı dokuma kumaş tercihleri ile dökümlü bir yapıya sahip bir görünüm sunulurken bu kumaşlarda bulunan tasarımlar arasında baskı ve işlemelerin yer aldığı ürünler de yer alabiliyor. Puantiye baskılı, boyunda fular detaylı, balon kollu uzun elbise çeşitlerinin yanı sıra kat kat uzun modeller de yarattıkları etki ile şıklığı desenlerle birleştiriyor. Ayrıca, reglan kollu elbise, yakasında fular detayı olan tasarımlar arasında ince detaylarla dikkat çekiyor.

Birbirinden Şık Nihan Peker Elbise Çeşitleri

Nihan Peker elbise modellerinde uzun, midi ya da kısa tasarımlar tercih edilebiliyor. Kişinin tarzını direkt olarak etkileyen boy tercihi, bu ürünlerin bambaşka seçenekler halinde sunulmasına olanak tanıyor. Tercih edilen modelin uzun ya da kısa oluşu, kumaşının özellikleri, desenlerinin yapısı ya da tasarımındaki ince detaylar ile şık, rahat, spor ya da günlük kullanım rahatlıkla mümkün. Bu alanda özellikle son yıllarda uzun alternatiflerle birlikte tercih edilen ayakkabı ve aksesuarlar, spor kombinlere ya da şık tarzlara dönüştürülebiliyor. Uzun elbiselerde görmeye alıştığımız beli kuşaklı elbise modelleri içerisinde kumaş baskılarındaki farklılıklar ve desenlerdeki özgünlükler Nihan Peker tasarımları arasında yer alıyor.
Dokuma kumaştan yapılmış puantiye baskılı ve belde kuşak detayı bulunan desenli uzun elbise, konforlu dokusu ile yoğun günlere olduğu kadar sakin anlara da eşlik edebilecek rahatlıkta bir elbise tasarımı sunuluyor. Uzun modeller arasında bolca ilgi toplayan vücuda oturan tasarımlar da son derece şık bir görünümü beraberinde getiriyor. Üst beden ve kolları gipeli elbise ile vücuda oturan yapıdaki modeller, özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilebilecek rahat ve spor kombinler olarak görülüyor. Carmen yaka elbise modellerinin yanı sıra spagetti askılı elbise, yaka kenarında zarif piliseli, kloş etekli midi elbiseler ise özel anlara eşlik edebilecek bir şıklık sunuyor. Vücuda tam oturan yapısı ile bu midi boydaki seçeneklerin yakasında bulunan ince detaylar, tasarımın yarattığı etkiyi güçlendiriyor.
Nihan Peker elinden çıkan tüm bu elbise çeşitleri DeFacto kalitesiyle birlikte beğeniye sunuluyor. Modellerin, desenlerin, renklerin ve ince detayların etkisinde farklı stil ve kullanım anlarına eşlik eden ürünler kendi tarzınızı yaşatabilmeniz için beğeniye sunuluyor.