Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
84 Ürün Sayısı
Görünüm:

Erkek Çocuk NBA Boston Celtics Lisanslı Plaj Havlu

99,99 TL
Sepette %10 İndirim
89,99 TL

Erkek Slogan Desenli Pamuklu Plaj Havlusu

69,99 TL
Sepette %10 İndirim
62,99 TL

Kız Çocuk Lola Bunny Lisanslı Plaj Havlusu

89,99 TL
Sepette %10 İndirim
80,99 TL

Kadın Pamuklu Plaj Havlu

89,99 TL
Sepette %10 İndirim
80,99 TL

Erkek Çocuk NBA Lisanslı Plaj Havlusu

69,99 TL
Sepette %10 İndirim
62,99 TL

Erkek Çocuk NBA Miami Heat Lisanslı Havlu

99,99 TL
Sepette %10 İndirim
89,99 TL
loading

Plaj Havlusu Modelleri ile Tatilinize Renk Katın

Yaz aylarının en çok ilgi gören ürünleri arasında bulunan plaj havlusu, fazlasıyla kullanışlıdır. Birbirinden farklı çeşitleri ve yumuşak yapısıyla kullanıcılara uzun süreli bir kullanım sergiler. Her yaş grubu için uygun olan havlu çeşitleri yaz aylarında plajlarda ya da havuzlarda kişilerin ihtiyacını tam anlamıyla karşılıyor. Emici özelliğe sahip kumaşı ve ipliğiyle vücudun ya da çeşitli yerlerin kurulanması için tercih edilir. Kullanıcıların vücudunda bulunan fazla suyu alan bu havlu çeşidi hem temizleme hem de kurulama görevi görüyor. Kişilerin işini gören bu deniz havlusu, yaz aylarının vazgeçilmezi olarak bulunuyor. Bu ürün sayesinde denizden ya da havuzdan çıkıldığında fazla sulardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Deniz Havlusu Çeşitleri ile Çoklu Kullanım İmkanı

Normal havlulara göre daha büyük bir boyuta sahip olan plaj havlusu çeşitleri, kişinin tercihine ve tarzına göre değişkenlik gösteriyor. Havlu çeşitleri arasında yer alan giyilebilir plaj havlusu, kullanım kolaylığı bakımından fazlasıyla tercih ediliyor. Normal havlu çeşitlerine göre giyilebilir bir yapıda olması sayesinde kurulama işlemini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra kapşonlu plaj havlusu çeşidi de bulunmaktadır. Ürünün sahip olduğu kapüşon sayesinde kafanızdaki fazla suları da hızlı biçimde yok edebilirsiniz. Ayrıca kadın ve erkekler için de farklı çeşitlerde havlular bulunuyor. Plaj havlusu erkek modelleri, erkeklerin tarzına uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede kullanıcılar kendi tarzlarına uygun modellere ulaşabiliyor. Plaj havlusu kadın modelleri de kadınların tarzına uygun şekilde üretilmekte ve güneş gözlükleri ile birlikte unutulmaması gereken aksesuarlar arasında yer alıyor. Tüm bu havlu çeşitleri arasından kendiniz için en uygun olan ürünü seçerek deniz ve havuz anlarınızı iyi bir şekilde geçirebilirsiniz.

Plaj Havlusu Özellikleri

Birbirinden farklı renk, dokuma, desen ve boyutlarıyla deniz havlusu modelleri, yaz aylarının en gözde tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Yüksek oranda emiciliğe sahip olması ve hem ince hem de hafifi yapısıyla her kullanıcının beğenisini kazanmayı başarıyor. Ürünler arasında yer alan ince plaj havlusu, yaz ayının getirmiş olduğu sıcak havayı daha iyi bir şekilde koruyor. Bir başka şekilde ise kişilerin tarzına uygun olacak şekilde tasarlandığı için kendilerini daha iyi hissetmesine imkân sağlayabiliyor.

DeFacto plaj havlusu, boyutuna göre ve desenlere göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda kaliteli bir yapıda olması da sizlere uzun süreli bir kullanım sunuyor. Büyük plaj havlusu en çok tercih edilen boyutlar arasında bulunmaktadır. Bu havlu boyutu sayesinde kişiler vücudunun her yerinde bulunan fazla sudan kurtulabiliyor. Bu çeşitlerin yanı sıra sörf havlusu ürünleri de bulunuyor. Bu havluların her biri kişilerin tercihine göre değişiyor. Her kullanıcıya hitap edecek ürün modelleri sayesinde kişiler aradığı havlu çeşidine daha çabuk bir şekilde ulaşıyor. Panço plaj havlusu ürünleriyle havuzdan ya da denizden çıktığınız zaman üzerinizdeki sulardan kurtulmanız pratik ve kolay bir hale geliyor.

Plaj Havlusu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plaj havlusu DeFacto markasının sunduğu ve sahip olduğu kalite ile uzun yıllar boyunca sizinle kalıyor. Aynı zamanda geniş ürün seçeneği sayesinde de her türlü beğeniye hitap etmeyi başarıyor. Her ürün seçiminde olduğu gibi plaj havlusu seçiminde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Birbirinden farklı desen, renk ve modelde üretilen havluları seçerken tasarımının yanı sıra işlevsel olmasına da dikkat etmelisiniz. Ayrıca seçilen ürünün güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıda olması da büyük öneme sahiptir. Bu nokta ürünü daha uzun süreli kullanmanızı sağlıyor. Plaj havlusu fiyatları tercih edeceğiniz ürünün modeline, boyutuna ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Sizler de bir havlu arayışındaysanız hayalinizdeki havluya DeFacto’da ulaşabilirsiniz.