Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
Dilerseniz Size En Yakın DeFacto Mağazasından Ücretsiz ve Anında İade İşleminizi Tamamlayabilirsiniz.
  • Sipariş detay sayfasından iade talebini tıkla
  • İade etmek istediğin ürünü ve iade nedenini seç iade kodunu not al.
  • Ürünlerini paketle ve iade kodu ile MNG Kargo’ya ücretsiz iade et.
  • İaden tamamlandığında SMS ve mail ile bilgilendirme yapılacaktır.
KOLAY İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ
Sitenizden aldığım ürünleri mağazalara iade edebilir miyim?

Sitemizden alınan ürünleri faturanız ile birlikte 30 gün içerisinde en yakın DeFacto mağazasına iade edebilir ya da 90 gün içinde mağazalarımızda değişimini yapabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız kartınıza aktarılacak olup kapıda ödeme seçeneğinde iadelerinizin tutarı üyelik hesabınıza DeFacto Para olarak tanımlanır. Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız..

Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde size en yakın mağazalarımızdan iade edebilir, 90 gün içinde mağazalarımızda değişim yapabilir ya da aşağıdaki adımları izleyerek sitemiz üzerinden iade edebilirsiniz.

“Hesabım” alanında yer alan “Siparişlerim” listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçiniz.

“Sipariş Detayı” sayfasından “ İade Talebi” butonuna basınız.

Ekranda çıkan iade kodu ile birlikte ücretsiz olarak MNG Kargo ile iade gönderiminizi tamamlayınız. Diğer tüm kargo şirketleri ile yapılan iadelerde kargo ücreti göndericiye aittir.

İade adresi: Kazımkarabekir Mh. 1. Organize San. Bölgesi Cumhuriyet Cad. Yanı Çerkezköy / Tekirdağ.

Sitenizden aldığım ürünlerin beden değişimi nasıl yapılmaktadır?

Sitemizden aldığınız ürünlerin değişimi 90 gün içinde sadece mağazalarımızdan yapılabilmektedir. Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız. Mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

İade etme süresi kaç gündür?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile 30 gün içinde size en yakın mağazalarımızdan iade edebilir ya da 90 gün içinde mağazalarımızda değişim yapabilirsiniz.

İade için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Tüm iadelerinizi MNG Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. DeFacto iadesi olduğunu belirtmeniz ve sitemizden aldığınız iade kodunu paylaşmanız yeterlidir.

Aldığım ürün yanlış veya kusurlu gelirse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken kalite kontrol aşamasından geçmektedir.Böyle bir durumla karşılaşırsanız kusurlu/yanlış gelen ürünü MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.İadeniz ödeme yaptığınız kartınıza aktarılacak olup kapıda ödeme seçeneğinde iadelerinizin tutarı üyelik hesabınıza DeFacto Para olarak tanımlanır.

Lütfen İade ve Değişim Politikamızı Okuyunuz.

Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler, tıraş losyonu ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız. Mayolar, yüzme şortları, iç çamaşırları, küpe vb. takılar, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış,bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.

0.59