/Content/themes/Lang/flags/svg/tr.svg
Ülke - Dil Ayarları Ülkeniz  
  • Mağazada Değişim
  • Hızlı Teslimat
Para Birimi
Şu an

mağazamızdasınız.
Başka Mağazaya Geçin
Mağazadan Alışveriş
İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte 60 gün içerisinde en yakın DeFacto mağazasına iade edebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır. Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız..

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünlerinizi siparişlerim sayfasında yer alan "İade Talebi" alanından alacağınız iade kodu ile birlikte MNG Karyo'ya teslim etmeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.Paketinizi herhangi bir MNG Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

İade adresi: Kazımkarabekir Mh. 1. Organize San. Bölgesi Cumhuriyet Cad. Yanı Çerkezköy / Tekirdağ.

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürün ya da ürünleri değişim amacıyla geri göndermeniz şu anda mümkün değildir. Değişim işlemlerinizi 60 gün içerisinde mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız.Yardımsever mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Depomuza göndermiş olduğunuz ürünler iade olarak işleme alınıp para iadesi yapılacaktır.

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Tüm iadelerinizi MNG Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. DeFacto iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi 60 gün içerisinde en yakın DeFacto mağazamıza faturası ile birlikte iade ederek, iadelerinizi nakit olarak tahsil edebilirsiniz.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünlerinizi siparişlerim sayfasında yer alan "İade Talebi" alanından alacağınız iade kodu ile birlikte MNG Kargo'ya teslim etmeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketinizi herhangi bir MNG Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ile yapılan tüm iadeler internet mağazamızda kullanılmak üzere para puan olarak tanımlanacaktır.

İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0 850 333 22 86 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da [email protected] e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi MNG Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza veya para puan olarak DeFacto hesabınıza iade edilecektir. Dilerseniz banka hesabınıza iadenizi talep edebilirsiniz. Lütfen talebinizi [email protected] adresine e-posta gönderiniz ya da 0 850 333 22 86 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler, tıraş losyonu ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız.Mayolar, yüzme şortları, iç çamaşırları, küpe vb. takılar hijyen dolayısıyla kesinlikle iade edilemez. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış,bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.