Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
0:00
  • Hesabım’dan Siparişlerim bölümüne tıkla
  • Sipariş Detayına Gir
  • Kargom Nerede butonundan siparişini takip edebilirsin.
  • Ayrıca her süreçte sms ve email ile bilgilendirme yapacağız.
SİPARİŞ TAKİP
Siparişim ne zaman gelir?

Tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir (Pazar günleri ve resmi tatiller hariçtir).

Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Siparişlerim bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiğinde kargonuzu takip edebilirsiniz.Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan Üyeliksiz Sipariş Takibi bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse iptal edilebilmesi için çağrı merkezimizle 0850 333 22 86 iletişime geçmenizi rica ederiz.Siparişiniz iptal edildikten sonra para iadeniz 24 saat içinde ödeme yönteminize göre yapılacaktır.

Siparişim eksik ulaştı.Ne yapmalıyım?

Sizi bekletmemek adına siparişinizdeki hazır ürünler gönderilmiş olup kalan ürünlerin kısa sürede gönderimi ücretsiz olarak yapılacaktır.