Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
SİPARİŞ TAKİP
Siparişim ne zaman gelir?

Tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre 1-6 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir (Pazar günleri ve resmi tatiller hariçtir).

Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Siparişlerim bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiğinde kargonuzu takip edebilirsiniz.Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan Üyeliksiz Sipariş Takibi bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimde herhangi bir değişiklik yapabilir ya da siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz hazırlık aşamasındayken iptal işlemi için 0850 333 22 86 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir ya da [email protected] e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte email göndererek talebinizi iletebilirsiniz. Değişim işlemleri ise sadece ürün size ulaştıktan sonra mağazalarımızdan sağlanmaktadır.

Siparişim eksik ulaştı.Ne yapmalıyım?

Sizi bekletmemek adına siparişinizdeki hazır ürünler gönderilmiş olup kalan ürünlerin kısa sürede gönderimi ücretsiz olarak yapılacaktır.