/Content/themes/Lang/flags/svg/tr.svg
Ülke - Dil Ayarları Ülkeniz  
  • Mağazada Değişim
  • Hızlı Teslimat
Para Birimi
SİPARİŞ TAKİP

Siparişinizin güvenliği ve doğru şekilde teslimatın gerçekleştirilmesi için siparişiniz oluştuktan sonra herhangi bir değişiklik maalesef yapılamamaktadır. Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız lütfen 0 850 333 22 86 numaraları müşteri hizmetleri hattımızı arayınız ya da [email protected] e-mail adresine mail göndererek talebinizi iletiniz. Not: Lütfen taleplerinizde sipariş numarası bilgisini iletmeyi unutmayınız.

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Siparişlerim bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan Üyeliksiz Sipariş Takibi bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Anasayfamızda sağ üst köşede bulunan 'Giriş Yap' butonundan kullanıcı girişi yaparak hesabınıza bağlı tüm siparişleri görüntüleyebilirsiniz. İlgili siparişinizi görmek için siparişinize tıklayınız. Buradan kargo linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Siparişinizin gecikme veya ulaşmama durumunda lütfen bize 0 850 333 22 86 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilir ya da [email protected] e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

DeFacto ürünlerinin tamamını internet mağazamızda bulabilirsiniz. Eğer mağazalarımızda gördüğünüz bir ürünü internet mağazamızda bulamıyorsanız, bu ürün ne yazık ki tükenmiş olabilir.

Birbirinden güzel ve rahat DeFacto ürünlerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünün, rengini ve bedenini seçtikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayınız. Sepete birden fazla ürün ekleyebilirsiniz.Alışverişi tamamla diyerek giriş bölümünden kullanıcı girişi yapabilir, üye olabilir ya da üye olmadan devam et seçeneğini seçebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamak için teslimat seçeneğini seçip ödeme ekranına ilerleyiniz. Seçtiğiniz ödeme seçeneğimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz hazırlanıp en kısa sürede size iletilecektir.

Ayrıca sipariş oluşturmak için müşteri hizmetleri hattımızdan da yardım alabilirsiniz. 0 850 333 22 86 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak kredi kartı seçeneği ile sipariş oluşturabilirsiniz.