Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
12 Ürün Sayısı
Görünüm:
loading

Seyahatlerinize Uygun Valiz Modelleri

Günlük yaşam içerisinde çeşitli isimler ile hayatımıza dahil olmuş olan valiz aslında tam anlamı ile yüksek hacimli eşyaların taşınmasında kullanılmak üzere tasarlanmış bir taşıma ürünüdür. Bakıldığında genel anlamda seyahatler için büyük önem taşımaktadır. Valiz çeşitleri denildiğinde çok sayıda model ile karşılaşılması mümkündür. Özellikle sürekli seyahat etmekte olan kişilerin sıkça kullanmakta olduğu bir ürün olarak yolculuk açısından büyük bir önem taşımaktadır. Uzun yolculuklar için tasarlanmış olan çok sayıda valiz modelleri bulunmaktadır. Fakat her valiz modeli her yolculuğa uyumlu değildir. Bu durumun başlıca sebeplerinden bir tanesi yeteri kadar hacme sahip olmayışıyla alakalıdır.

Seyahat İhtiyaçlarınızı Karşılayan Valizler

Seyahat süreleri değişkenlik gösterebildiğinden dolayı yanınıza almanız gereken eşyalar çoğalabilmektedir. Artış gösteren ihtiyaçlar dahilinde otomatik olarak taşıma alanına da ihtiyaç duyulmaktadır. Valiz önerileri incelendiğinde valiz seti satın almak tüm ihtiyaçları karşılayacağından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Valiz setleri küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üç adet valizden oluşmaktadır. En çok tercih edilen valiz orta boy olsa da uzun süreli seyahatlerde büyük boy valiz seçeneği kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Sıklıkla seyahat eden bir kullanıcıysanız yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz ürünler için valiz kabin boy en ideal model olarak kullanıma sunulmaktadır. Çünkü seyahatlerde kullanılan uçak, tren, otobüs gibi toplu taşıma araçlarında büyük boy valizlerin taşınması oldukça sorun yaratmaktadır. Hem seyahatlerinizin süresi açısından hem de taşıyacağınız eşya bakımından her zaman orta boy valiz tavsiye edilmektedir. İhtiyaçlar açısından bakıldığında orta boy bir valiz çanta hem ihtiyaçların rahatça karşılanması adına alan sağlar hem de satın alım sırasında kullanıcılara tasarruf sağlamaktadır. Uzun süreli seyahatler için valiz küçük boy olduğunda taşıma adına kolaylık sağlasa da ihtiyaçları karşılama noktasında valiz önerisi olarak büyük boyutlarda valizler tavsiye edilmektedir. Hem daha fazla hacme sahip oluşu hem de uzun süreli seyahatler de ihtiyaçların tümünü taşıyabilecek oluşuyla alakalı olarak valiz boyutları önem taşımaktadır.

Kullanım Amacına Uygun Valiz Önerileri

Valizler her detay için farklı koşullar oluşturmakta olan taşıma gereçleri olduğundan valiz ölçüleri değişiklik gösterdiği takdirde valiz fiyatları değişiklik göstermektedir. Ebat ve boyut ile alakalı olarak değişiklik gösterebilmekte olan bu ürünler yer yer kullanılan materyal ile alakalı da farklılık sergilemektedir. Üretim aşamasında maliyeti etkilemesine sebep olan fark yaratan üretim malzemeleri valiz fiyatlarında da değişime sebep olabilmektedir. Valiz üretiminde kullanılan materyallere bakıldığında ilk sırada kumaş türleri gelmektedir. Esnek bir yapı oluşturması dışında temizlik kolaylığı ve valiz renkleri olarak da kullanıcılara seçenekler sunmaktadır. Polikarbon adı verilen plastik türü ile üretilmiş olan valiz çeşitleri de günümüzde oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu durum sonrasında kapaklı sert valiz sistemi ortaya çıkmıştır. Renklendirme olarak da kolaylık sunan bu madde sayesinde kırmızı, sarı, turuncu, pembe valiz gibi renkli valizlerin üretimi kolaylaşmış ve artmıştır. Bu nedenle renk ve çeşit olarak valiz çeşitlerine eklenebilecek çok sayıda valiz türü bulunmaktadır. Tekerlekli valizler ve körüklü valizler gibi daha birçok örnek gösterilebilir. En çok kullanılan ve en çok tercih edilen kabin boaman y valiz ebatları seyahatlerde çok faydalı olan ölçülere sahiptir. Ortalama olarak 37 litrelik bir hacme sahip olan bu valiz türü küçük boy valiz türüdür.

Şık ve Kullanışlı Valiz Çeşitleri

Üretimi gerçekleştirilen valiz çeşitleri kullanım açısından son derece faydalı bir işleyiş sunmaktadır. Küçük boy valizler hacim olarak taşımış olduğu yük ile seyahat esnasında engel teşkil etmeyecek yük kapasitesine sahiptir. Seyahat edecek kullanıcılara özel sunulmuş olan valiz modelleri ile çeşitli fırsatlar sağlanmaktadır. İstediğiniz boyut ve istediğiniz renkte valiz modellerine hızlı ve kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Kapaklı ve tekerlek sistemi olarak gelişmiş valiz modelleri ile seyahatler esnasında zorluk yaşamadan taşıma imkanını kaçırmamalısınız. 360 derece dönebilme özelliğine sahip dört tekerlekli modeller dışında iki tekerlek destekli valiz modellerine de ulaşabilmeniz mümkündür. Seyahatler sırasında kilo sınırlamalarına uygunluğu bakımından iç hacminin net olarak belirtildiği gibi net bir şekilde hesaplanması da sağlanmıştır. Mağduriyetin ortadan kaldırılması ve kullanıcı memnuniyetini sağlamak adına üretim öncesi ve üretim sırasında yoğun bir çalışma sergilenmektedir.

Valiz Nasıl Yerleştirilir?

Valiz hacminin verimli olarak kullanılmasında rulo olarak eşyaların dizilimi ya da katlama yöntemi ile bir düzen oluşturulması fayda sağlayacaktır. Valiz içerisine konacak olan malzeme ya da eşyalarda eğer boşluk var ise doldurularak yerleştirilmesi önerilmektedir.

Valiz Nasıl Temizlenir?

Üretiminde kullanılmış olan malzeme ve kumaş özelliklerine bakılarak yapılan hesaplamalar ile temizliği gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sırasında üretim materyaline bağlı olarak kullanılacak temizlik malzemesinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak valiz temizlik işlemi yapılmalıdır.

Hangi Valiz Alınmalı?

Üretimde kullanılan malzemenin kaliteli olmasına öncelik gösterilmelidir. Üretim malzemesi ile alakalı olarak kırılma ya da yırtılma riskinin minimum olarak hesaplandığı ve aynı zamanda garanti kapsamında bulunan valizler tercih edilmelidir.

Valiz Kaç Kilo Alır?

Valizler iç hacim genişliği ile ilgili olarak farklılık gösterebilmektedir. Ancak dünya genelinde uçak yolculuklarında özel durumlar dahilinde valiz içeriğinde maksimum olarak 32 kilo sınırlandırması bulunmaktadır.