Sepetim (0 Ürün)
GİRİŞ YAP
Koleksiyonlar

Herkesi Mutlu Edecek Yılbaşı Hediyeleri

Yılın en hareketli, en renkli günleri yaklaşıyorsa, yılbaşı hediyeleri raflarda yerini alıyor demektir. Yılın bu son gününde sevdiklerinizle bir araya gelmenin tadını çıkarırken adeti yerine getirip hediye vermek de isteyebilirsiniz. Sizin için pek çok yeni yıl hediyeleri seçeneği sunulur. Bu farklı seçenekler sayesinde sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Beğenilen Yılbaşı Hediyesi Çeşitleri

Herkesi mutlu eden küçük yılbaşı hediyeleri ile biten bir yılın anısını sevdiklerinize bırakabilirsiniz. Heyecan yaratan yılbaşı için hediyeler ile sevdiklerinizin beklentisini karşılamanız için pek çok farklı seçenek bulunur. Bu seçenekler arasından tercih edebileceğiniz yılbaşı hediye fikirleri ile anne babanızı, arkadaşlarınızı, eşinizi ya da sevgilinizi, çocuklarınızı ve tüm sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz.

En Çok Beklenen Yeni Yıl İndirimi

Yılın son gününü daima hatırlatacak yeni yıl hediye fikirleri kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Herkesi mutlu edecek ve bu özel günü daha da özel kılacak pek çok güzel yılbaşı hediyeleri bulunur. Bu hediyeleri ister sevdiklerinizin ihtiyacına göre isterseniz de aranızda bulunan bir olay ya da durumu hatırlatacak şekilde  anlamlı yılbaşı hediyeleri arasından seçebilirsiniz.

En Dikkat Çekici Yılbaşı Hediye Fikirleri

Sizi uzun yıllar boyunca hatırlatacak nitelikte en güzel yılbaşı hediyesi aynı zamanda kullanışlı olarak seçilmelidir. Bu sayede hediye aldığınız kişi kullandıkça sizi güzel şekilde hatırlayabilir. Aralık ayının son gününe kadar devam eden yeni yıl indirimleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek hem çok ekonomiktir hem de çok kolaydır.

Yılbaşında alınabilecek hediyeler, hediyeyi alacağınız kişiye ve o kişiyle yakınlık derecenize göre değişiklik gösterir. Giyim, ayakkabı, aksesuar ya da parfüm gibi geniş ürün yelpazesi sayesinde yılbaşına özel hediyeler seçmek hem çok keyifli hem de kolay olur. Her kesime hitap eden ürün seçenekleri ile yılbaşı için hediye fikirleri anlamında kolaylık sağlamış olursunuz.

Okulda, iş yerinde ya da aile arasında yapacağınız yılbaşı çekilişi sayesinde hediyeleşme eğlenceli bir hal alır. Kura yöntemiyle hediye alacağınız kişiyi tespit edeceğiniz yılbaşı çekilişi sonucu heyecanlı bir şekilde beklenir. Yılbaşı çekilişi hediyeleri ile tatlı bir eğlenceye dönüştürdüğünüz hediyeleşmeler, yılbaşı gecenize keyif katar. Hediye etmek istediğiniz kişiyle yakınlık derecenize göre değişiklik gösteren yılbaşı çekilişi hediye seçenekleri sınıf arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı ya da aile bireylerinizi mutlu edebilir. Onların beğeneceğini düşündüğünüz küçük ya da büyük hediyeler tercih edebilirsiniz.

Eğer okul arkadaşlarınızla bir yılbaşı çekilişi yaptıysanız, yılbaşı temalı pamuklu çorap tercih edebilirsiniz. Anneniz için her zaman kullanabileceği bir çanta, babanız için şık bir kravat seçebilirsiniz. İş arkadaşlarınız söz konusu olduğunda ise parfüm risksiz bir seçenek olur. Kış mevsimine uyacak şekilde odunsu kokular, erkeklerin çok sık tercih ettiği kokular arasındadır. Etrafına çiçek kokusu saçmak isteyen kadın arkadaşlarınıza ise çiçek kokulu bir parfüm hediye alabilirsiniz.

Hediyelerinizle dikkat çekmek istiyorsanız, yaratıcı yılbaşı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Hediye aldığınız kişiyle aranızda geçen özel bir muhabbeti andıran ve ikonik bir ürün seçebilirsiniz. Genellikle yakın arkadaşlarınız için tercih edeceğiniz bu ilginç yılbaşı hediyeleri biten yılı eğlenceli bir şekilde sonlandırmanıza yardımcı olur. Eğlenceli ve komik yılbaşı hediyesi olarak yakın arkadaşınıza iç çamaşırı hediye edebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz öğretmenleriniz için de çok fazla hediye seçeneği bulunur. Öğretmeniniz kadınsa, kış aylarında paltonun üzerinde kullanabileceği kalın ve şık bir şal hediye edebilirsiniz. Öğretmeniniz erkek ise pantolonlarıyla kullanabileceği şık deri bir kemer seçebilirsiniz. Öğretmene yılbaşı hediyesi olarak daha farklı seçenekler de bulunur. Öğretmenlerinizin beğeneceğini düşündüğünüz şık parçalar seçerek yılbaşını kutlayabilirsiniz.

Yılbaşı İndirimi ile Kampanyaları Kaçırmayın

İndirim dönemi, yılbaşı hediyesi almak için oldukça mantıklı bir dönemdir. Almayı düşündüğünüz ürünleri yılbaşı indirimi ile almak bütçenize katkı sağlar. Bu dönemde ürünlerde çeşitli oranlarda indirimler uygulanır. Yüksek oranda indirimin gerçekleştiği ürünlere bu dönemde, sezon fiyatının çok altında sahip olmanız mümkün hale gelir.

Özellikle birden fazla kişiye güzel yılbaşı hediyeleri almak niyetindeyseniz indirim dönemini beklemek sizin yararınıza olabilir. Bu dönemde ürünler, sınırlı stokla bulunabilir. Bu sebeple indirim başlar başlamaz almak istediğiniz ürünleri alarak erkenden yılbaşı hediyelerinizi hazır edebilirsiniz.

Eşinize ve çocuğunuza yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız, indirim dönemlerinden yararlanabilirsiniz. Yılbaşı için ekstra indirim imkanı sayesinde aileye yılbaşı hediyesi seçebileceğiniz çok sayıda seçenek bulunur. Eşiniz ve çocuğunuz için ikili ürün kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede alacağınız iki adet hediyeyi çok daha uygun fiyatlara almış olursunuz.

Yılbaşına özel indirimler ile sahip olacağınız ve sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz ürünlerle çevrenizdekilere sizden güzel hatıralar bırakabilirsiniz. Seçtiğiniz yılbaşı temalı hediyeler ile o yılın iyi ve kötü geçen günlerini uzun yıllar boyunca hatırlatma şansı bulursunuz.

Uzun yıllardan sonra bile o günü hatırlatacak olan hediyelerin küçük ya da büyük olmasının bir önemi yoktur. Önemli olan hediye aldığınız kişiye ona ne kadar değer verdiğinizi göstermektir. Bu sebeple eğer yılbaşı gecesi, arkadaşlarınızla kalabalık bir kutlama yapacaksanız yılbaşı indirimlerinden de yararlanarak hepsi için minik yılbaşı hediyeleri seçebilirsiniz.

Heyecan Yaratan Yılbaşı Çekilişi Hediyeleri

İş yerindeki arkadaşlarınızla yılbaşı çekilişi yaptıysanız, “Yılbaşı çekilişinde ne hediye alınır?” sorusuna yanıt arayabilirsiniz. Yılbaşı çekilişinde alınabilecek hediyelerin fazlaca seçenek sunduğunu görebilirsiniz. Burada iş arkadaşınızla samimiyetinizin boyutu önemli bir rol oynar. Eğer yakın olduğunuz bir iş arkadaşınızsa, onun ihtiyaç duyduğunu bildiğiniz bir hediye seçebilirsiniz.

Kadın iş arkadaşınız için yılbaşı temalı pijama takımı alabilirsiniz. Erkek iş arkadaşlarınız için de hafta sonları giyeceği koyu renklere sahip eşofman takımı tercih edebilirsiniz. Çok samimi olmadığınız iş arkadaşlarınız için de risksiz hediyeler seçmeniz gerekir. Herkesin beğenebileceği türden hediyeler buradaki tercihiniz olmalı. Kadınlar için fular, erkekler için ise cüzdan iyi bir seçenek olabilir.

Yılbaşı hediyeleri ne zaman verilir sorusunun yanıtını da merak edebilirsiniz. İş ve okul arkadaşlarınıza bu hediyeleri yeni yıldan önceki günlerde de verebilirsiniz. Bazı hediye fikirlerine göz atabilirsiniz:

50 TL Altı Yılbaşı Hediyeleri ile Tüm Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Hediyenin pahalı ya da uygun fiyatlı olması, hediye aldığınız kişinin mutluluğu için belirleyici bir faktör değildir. Hediye almak, birini ne kadar düşündüğünüzü ve ona ne kadar değer verdiğinizi göstermenin gözle görülür bir göstergesidir. Küçük ama anlam ifade eden mini yılbaşı hediyeleri ile tüm sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

İndirim dönemlerinden yararlanarak alabileceğiniz uygun yılbaşı hediyeleri bulunur. Bu hediyeler için uygulanan indirim oranları değişiklik gösterir. Ürünün içeriğine göre değişen bu fiyatlar 50 tl altı yılbaşı hediyeleri olarak bulunabilir. Kısıtlı bütçeyle sevdiklerinize yılbaşı hatırası bırakmanızı sağlayacak uygun fiyatlı yılbaşı hediyeleri ile ayrım gözetmeksizin bütçenize uyacak şekilde herkese hediye alabilirsiniz.

Okulda ya da iş yerinde yaptığınız yılbaşı çekilişlerinde de uygun fiyatlı hediyeler almak isteyebilirsiniz. Uygun fiyata sahip yılbaşında alınacak hediyeler listesinde ilk olarak çoraplar yer alır. Yılbaşı motifleriyle süslü çorap, rengarenk desenleriyle herkesi mutlu edecek risksiz bir hediyedir.

Kışın soğuktan korunmayı da sağlayan, uygun fiyatlı yılbaşı için alınabilecek hediyelerden biri de beredir. Bere, yağmurlu ve karlı havalarda saçların ıslanmasını önleyen, aynı zamanda soğuğu engelleyen bir aksesuar olarak tanımlanabilir. Çeşitli renk ve desenlere sahip olan bere hem kadın hem erkekler için ideal uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır.

En iyi yılbaşı hediyeleri karşınızdaki insanı düşündüğünüzü göstereceğiniz hediyelerdir. Bu sebeple hediye aldığınız kişiyi sıcak tutacak, günlük hayatında kullanacağı ve ona yarar sağlayacağını düşündüğünüz pek çok seçenek arasından seçiminizi yapabilir, güzel bir şekilde hediye paketi haline getirerek armağan edebilirsiniz.

50 TL altında alabileceğiniz, yılbaşı temasına sahip bazı hediye alternatifleri şu şekildedir:

Herkesin Aklındaki Soru: Yılbaşında Ne Hediyeler Alınır?

Yılbaşı yaklaşırken herkes birbirinden yılbaşı hediye önerileri istemeye başlar. Yılbaşı hediye tavsiyeleri ile alacağınız hediyeye karar veriyorsanız, ilk olarak hediye alacağınız kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Yılbaşı aralık ayının son günü kutlanacağından, o günler yılın en soğuk günleri olarak bilinir. Kış ayları olduğu için kazaklardan atkı ve berelere, mont ve kabanlardan kalın çoraplara kadar pek çok ürün seçilebilir. Dış giyim ürünleri arasından tercih edebileceğiniz sıcak tutan bir mont iyi bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Kış aylarında sıcak tutmayı sağlayan kadife pantolonlar da özellikle babaları fazlasıyla mutlu eder. Siyah, kahverengi, yeşil gibi renk seçenekleri bulunan kadife pantolonları oduncu gömlekle birleştirerek şık ve sıcak tutan bir kombin oluşturabilirsiniz. Anneler için giyim ürünleri arasından yelek, hırka gibi ürünler tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuz için bir yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız, karlı havalarda giyebileceği bir bot seçebilirsiniz. Uzun ya da kısa seçenekleri bulunan bu kar botları, çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutar. Kolayca giyilip çıkarılabilen yapısıyla çocukların çok sevdiği botlar, kışın kurtarıcı ürünleri olarak iyi bir yılbaşı hediyesi olurlar.

Yeni yıl için alınabilecek bazı hediyeler şu şekildedir:

  • Mont ve kaban
  • Kazak
  • Bot ve çizme
  • Çorap
  • Cüzdan

Yılbaşı İndirimi Ne Zaman?

Yılbaşı ruhu aralık ayının ilk günlerinden itibaren görülmeye başlar. Kırmızı, yeşil renkte dekoratif ürünler, yılbaşı objeleri ile süslenen ürünlerde çeşitli oranlarda yılbaşı indirimleri uygular. Bu indirim oranları her ürün için farklı şekillerde uygulanırken yılbaşı kampanyaları sadece indirim oranı ile gerçekleşmez. Farklı kampanya türlerinin uygulandığı bu dönemi yakalayarak sevdiklerinize çok daha uygun fiyatlara en güzel yılbaşı hediyeleri alabilirsiniz.

Aralık ayı itibarıyla başlayan indirim günleri, bu ayın son gününü de kapsayacak şekilde devam eder. Ocak ayının başında sona eren bu indirim dönemini ve sınırlı sayıdaki stokları kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız gerekebilir.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için alacağınız onlara özel yılbaşı hediyeleri yılbaşı indirimleri ile çok uygun fiyatlara gelir. Bu dönemde sadece sevdiklerinizi değil, kendinizi de düşünebilirsiniz. Sezonda beğendiğiniz ürünleri yılbaşı indirim dönemlerinde sezon fiyatlarının çok altında uygun fiyatlı şekilde satın alabilirsiniz.

Genellikle aralık ayında başlayan yılbaşı indirimleri, bazen kasım ayının son haftası da başlayabilir. Erken başlayan indirim sayesinde yaklaşık bir buçuk ay boyunca oluşabilecek herhangi bir ihtiyacınızı da uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. Bu dönemde, sezonda yüksek fiyata sahip olan dış giyim ürünlerini satın alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

En Çok Beklenen Yeni Yıl İndirimleri Ne Zaman Başlar?

Kasım ayı tüm dünyada alışveriş yapmak için ideal bir aydır. Black Friday indirimleri ile aklınızda yer eden birçok türde ürüne bu dönemde indirimli şekilde sahip olmanız mümkündür. Black Friday indirimlerinde çeşitli sebeplerle satın alamadığınız ürünleri yeni yıl indirimleri ile satın alabilirsiniz.

Yeni yıl indirimleri, Black Friday olarak bilinen kasım indirimlerinden sonra başlar. Aralık ayı itibarıyla farklı oranlarda indirimler ve kampanyalar düzenlenir. Bu indirimler sayesinde yılbaşı hediyelerinizi de uygun fiyatlı şekilde satın alma imkanınız bulunur. Çevrenizdeki insanları mutlu etmenin en basit yolu olan hediye almak, yılbaşında adeta bir gelenek olmuştur. Bu geleneği uzun yıllar sürdürmek istediğiniz kişilerle birbirinize küçük yeni yıl hediyeleri alarak yeni yılı kutlayabilirsiniz.

Aralık ayının ilk günleri başlayan ve yaklaşık bir ay devam eden yeni yıl indirimleri ile sevdiğiniz pek çok kişiye farklı türden hediyeler seçebilirsiniz. Bu dönemde her üründe indirim uygulanmaz. İndirim sadece belli ürünlerde ve sınırlı stoklarla uygulanır. Eğer siz de uygun fiyatlara indirim döneminden sevdiklerinize yeni yıl hediyesi almak ya da kendi eksiklerinizi tamamlamak istiyorsanız, DeFacto’ya göz atabilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezler yoluyla kişisel veri işlenmekte olup; gerekli olan çerezler, bilgi toplumu hizmetlerinin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Diğer birinci ve üçüncü taraf çerezler ise size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi, sitemizin daha işlevsel kılınması ve kişiselleştirmesi ve açık rıza vermeniz halinde, sizlere yönelik pazarlama faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak kullanılacaktır. Çerezlere dair tercihlerinizi Çerez Tercihleri paneli aracılığıyla her zaman yönetebilir, çerezlerle ilgili daha detaylı bilgiye Çerez Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.